Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Aniu podaj mi namiary na któryś dt to podeślę troszkę karmy
  2. [url]https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych?fref=ts[/url] tu znajdziesz info o wszystkich psach fundacji, tylko trzeba sobie poszukać trochę :)
  3. przykro mi bardzo :( ale fajnie że miał super dom do końca swoich dni
  4. halo halo, bazarek dla Marcinka się skończył, ładnie sie uzbierało 146zł - dodałam trochę od siebie i benki dostaną dzięki temu 62kg batonów mięsnych :D właśnie zamówiłam
  5. odwiedzam Lolka
  6. też się melduję i pomyślę jak mogę pomóc
  7. piękna Dosia :)
  8. biedulki :( wysłałam moją deklarację za 3 mce kolejne . Niewiele to ale zawsze. Musimy trochę rozreklamować wśród labomaniaków :)
  9. Dziewczyny podeślijcie mi dane do przelewu bo zgubiłam a chciałam wysłać moją deklarację
  10. czyli psy złapane w Pabianicach nie będą trafiały do schr pabianickiego? czy coś źle zrozumiałam?
  11. pewnie :D no tak do 300
  12. A w sumie może lepiej jakby znalazła domek w Polsce. Jak ona biedna by się zestresowała jadąc taki kawał drogi w nieznane ?
  13. podniosę wątek, uciekł mi daleko daleko w subskrypcjach. Taką mam sklerozę, że musiałam sobie trochę przeczytać i przypomnieć - Antek, Fara i Bojka :)
  14. szkoda :( szukamy dalej ja zaproszę na bazar http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490
  15. Witam Zapraszam serdecznie na bazarek dla bernardynów a fundacji - ze strasznymi książkami, kryminałami, thrillerami. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490[/URL]
  16. zapraszam na bazarek dla Marcinka i innych z fundacji Bernardyn [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490[/URL]
  17. Miewa sie zapewne dobrze :) i zaprasza na bazarek dla siebie i swoich kumpli z fundacji [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239477-Strassssszne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-benk%C3%B3w-do-15-02-2013?p=20382490#post20382490[/url] Przybywajcie i podrzucajcie :D
  18. biedulek, ale gdyby nie Wy, w tym momencie nie leżałby w ciepłym koszyczku i nie miałby śniadanek do łóżka :)
  19. no to trzymam kciuki :D
  20. przybywam z facebooka. Narazie zaznaczam :)
×
×
  • Create New...