Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Super :) żeby to tylko była fajna rodzinka.
  2. Piękna piękna :D Metoda "na pączka" zawsze sie sprawdza.
  3. o taka ślicznota to szybko znajdzie domek:D powodzenia psinko
  4. [quote name='agata51']Póki nie ma kasy, nie ma co szaleć z karmą.[/QUOTE] Racja, tym bardziej że one za jakiś miesiąc (mam nadzieję) znajdą domki, a wątpię żeby przyszły właściciel kupował niewiadomo jaką karmę, ludzie zwykle kupują pedigree lub chappi -to co dostana w najbliższym sklepie. Wiem po sobie;)
  5. Właśnie:) chyba w porządku jest ta karma. A one są jeszcze trochę karmione przez Sarę czy już tylko na suchej?
  6. Też się za bardzo nie znam, ale ta tańsza purina przecież tez jest dla szczeniaków, więc chyba jest dobra. Wydaje mi się że lepiej kupić tańszą karmę i mieć kasę na opłacenie dt. To jest wg mnie ważniejsze. Jak myślicie?
  7. Jaki piekny... moze on komuś uciekł a nie został wyrzucony. Bo az wierzyć sie nie chce...
  8. :multi: troche podglądałam wątek Bajeczki i tak mi jej było strasznie żal. A tu taka niespodzianka. Normalnie dzis będę mieć dobry dzień
  9. [quote name='kosu32']Mam pytanie do oska1983 Deklarowałaś jednorazową wpłatę na 20 pln a wpłaciłaś 40 pln. Czy to pomyłka czy nagły przypływ gotówki i uczuć do rudaska - hę ???... :cool3: :D to nie pomyłka, tak mi jakoś ładniej wyglądało na przelewie
  10. ode mnie tez już poszło wczoraj wieczorem:)
  11. :multi: superowo
  12. Oki będę truc wśród znajomych, Wszyscy się zachwycają moją Larką to niech się zachwycą Bubą - prawie identyczna jest (prawde mówiąc imię okropne jej daliście). Na alegratkę mogę ją wrzucić. No i jeszcze pomysle gdzie tylko to juz jutro bo do roboty lecę na 2 zmiane:/ więc pozno wroce. No to co z sunią??:D
  13. A czy dobrze zrozumiałam ze suczka ma isc pod opiekę fundacji, tzn zmienic lokum? Sama ma labka więc się tak upierdliwie wypytuje, bo mi jej tak strasznie żal.
  14. A może można dobrać jakąś karmę tańszą o podobnym składzie. U mnie tak było że pies przeszedł z Royala na Jolly (4 razy tańsza, czeska bodajże ale nie jestem pewna) i to za namową weterynarza, który ma swoją hodowlę i tą karmę daje swoim psom. Skład i propocje składników takie same a przynajmniej nie bankrutuję. I pies jest w bardzo dobrej formie :) tylko nie wiem jaki rodzaj dla szczeniaczków, bo juz dawno takiego malucha nie miałam.
  15. Właśnie zrobiłam przelew na poczet przyszłego miesiąca, ale jeśli karma jest pilniejsza to kup karmę
  16. A ja poprosze nr konta bo właśnie robię przelewy :lol: jeszcze mam z czego bo pensja była niedawno więc sie śpieszcie
  17. a to cos się szykuje dla suczki?:) powiedzcie że tak
  18. No to masz wesoło:) żeby ten domek był dobry...musi być
  19. A jak tam Sarunia? Możemy prosić o zdjęcia?:D
  20. Może napiszcie do fundacji dla labradorów Prima. Labradory są teraz modne to może jakieogłoszenia w gratce by pomogły. Śliczna sunia.
  21. Wpłacę narazie jednorazowo:( 20zł poproszę konto na pw
  22. Piechcia u mnie w deklaracji zmień na 100zl/mc.
  23. Chyba ktoś podmienił psy:diabloti: w zeszłym tygodniu były 2 razy mniejsze i ciągle spały, a teraz mają już takie "świadome" spojrzenie
  24. Rozumiem Cię:) miałam okazję poznać Sarę, cudowna psina, przytulalska i kochana. Z nami do Zuzki jechała badrzo cichutko, nie narzekała (a siedziała biedna w klatce i w ciasnocie:/). Kompletnie nieproblemowa. Ktoś musi się dla niej znależć. A teraz mam nadzieję że w dt będzie miała suuuper
×
×
  • Create New...