Jump to content
Dogomania

justyna9705

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About justyna9705

 • Rank
  Advanced Member
 1. Jaskier jest rozbrajający :) nie da się przy nim nie uśmiechnąć :-)
 2. Teraz nie chodzimy do schroniska, ponieważ pani powiedziała, żebyśmy nie przychodziły gdy jest zimno i mokro, więc pewnie zaczniemy chodzić dopiero od marca (kiedy śnieg stopnieje i temp. pójdzie w górę).
 3. madziulenka132 - trzeba iść szosą. Polnej drogi nie polecam, ponieważ kiedy szłyśmy skrótem napotkałyśmy wysokie chaszcze i musiałyśmy się wrócić do drogi, bo nie szło przejść.
 4. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Witam ! : ) Zauważyłam, że wiele ras ma już swoje własne fora. To dlaczego nie corgi? Razem z koleżanką(jesteśmy miłośniczkami tej rasy) założyliśmy już je. Jednak jesteśmy w tym początkujące i prosimy Was- również właścicieli i miłośników corgi o pomoc. Zapraszamy do rejestracji,pisania postów, dania propozycji itp. Może forum naprawdę się rozwinie? adres forum - [url]http://www[/url]. welshcorgicardiganpembroke. fora .pl (proszę usunąć spacje z adresu)[U][URL="http://www.welshcorgicardiganpembroke**********"] [/URL][/U][/FONT][/COLOR]
 5. Dzisiaj rano z koleżanką byłam w schronisku. Przyjęto nas bardzo miło. Wyprowadziłyśmy szczeniaki. Tylko trzeba przynieść zgody rodziców[B][URL="http://www.dogomania.members/111485-Wolfman"][/URL][/B] z numerem telefonu (oczywiście miałam ją ze sobą). [B]Wolfman[/B]- możesz dojechać autobusem do 'Gdańska Działki' i dalej na pieszo. Ja jechałam autobusem nr 23, ale możesz też 5 lub 13 . Droga piesza z przystanku do schroniska zajmuje poniżej 10 min.
 6. Straszne... Tym dzieciom się chyba w domu za bardzo nudzi ;/
 7. też to widziałam i powiem szczerze, że chętnie bym się na takie studia wybrała. ;) A czy ktoś wie, czy po takich studiach mogę zostać sędzią kynologicznym? Czy trzeba ukończyć jakiś kurs?
 8. Oto moje propozycje: True Shine Unlimited Księżycowa tajemnica
 9. Kiedyś chodziłam z psem koło poligonu, ale kiedy zobaczyłam metalowego ludzika, a nim pełno dziur od strzałów- przestałam tam chodzić, bo bałam się, że albo mnie zastrzelą, albo mojego psa. Teraz chodzę tam na 'wąskotorówkę' między Brzozową, a Rzeźniczą, ale teren jest dosyć mały i często (szczególnie wieczorem) chodzą tam ludzie z psami. Do parku tez nie chodzę, bo tam psów nie można spuszczać. Znacie jakieś inne odludne miejsca w Stargardzie, gdzie jest duży teren, jest tam bardzo mało ludzi oraz zwierząt no i oczywiście tam gdzie można spuszczać psy?
 10. Ja karmię swojego psa Britem i jestem bardzo zadowolona. ;)
 11. [quote name='sleepingbyday']pedigree 30% mięsa/ ja do tej pory widziałam 4% :crazyeye:[/QUOTE] Jak na mokrą karmę 30% mięsa to strasznie mało. W karmach suchych pedigree jest 4 %, a w mokrych 30%. Ale nawet jakość mięsa jest okropna. Czytałam kiedyś, że tam do karmy Pedigree wrzucają jakieś resztki z rzeźni.
 12. A może jak ma dwa psiaki to niech kupi dwupak. W dwupakach cena za 1 kg wynosi ok 5,30 zł. Ja zrobiłam takie małe porównanie: 30kg karmy Pedigree Adult Maxi wołowina z warzywami kosztuje 129zł 30kg karmy Brit Adult Large Breed kosztuje 159zł 30kg Pedigree dla psa warzącego 25kg starcza na ok.85 dni 30kg Brit'a dla psa warzącego 25kg starcza na ok. 115 dni Brit posiada min. 35% mięsa Pedigree posiada min. 4% mięsa Próbowałam także policzyć ile dziennie wydajemy na Brita, a ile na Pedigree i oto wynik : pedigree- ok.1,52zł za dzień, brit- ok. 1,39 zł za dzień
 13. [quote name='Wolfman']byłaś dzisiaj?[/QUOTE] Nie,.. w o ogóle ciągle coś mi wypada. Ale teraz na 100 % jadę w sobotę rano (przed 12), chociaż trochę się stresuję, bo różnie może być. Np. jak ktoś zobaczy taką małą dziewczynę to sobie pomyśli, że jestem jeszcze 'dziecinna', bo jak na swój wiek jestem wyjątkowo niska i na pewno mało kto mi uwierzy, że na serio traktuję wolontariat.
 14. Ja prawdopodobnie jutro rowerem podjadę. Byłam kiedyś tam z mamą i pracownik schronu nie miał nic przeciwko temu, bym pomagała jako wolontariuszka.
 15. [quote name='justy'][IMG]http://images39.fotosik.pl/291/5b363df50204e167med.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/290/2613750ab3b6c6d2med.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/295/0263ea62c0546ca5med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/295/62033a842d298fbemed.jpg[/IMG][/QUOTE] jak ostatnio byłam w schronisku to widziałam tego psa . (byłam ostatnio w tym schronisku)
×
×
 • Create New...