Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. Śliczna dziewczynka :loveu:Znajdzie domek szybko na pewno!
  2. Wykrywko, a jak Borysek biedaczek nadal zero telefonów? :-(
  3. A jak dzieciaczki przyjęły domownika? Jak Songo? Pisz Mireczko, pisz :lol::lol::lol:
  4. Ageralion napisała: Dlaczego ludzie nie zdaja sobie sprawy jaka krzywde robia psu, reklamujac go jako agresywnego. Jesli dochodzi do tego zaawansowany wiek, wtedy to jak wyrok smierci...:angryy: Im już wszystko jedno byleby się pozbyć psa :angryy::angryy::angryy: ŁOTRY!
  5. Mój nynuś wrócił :multi::multi::multi: I to w jakiej formie! na czterech łapkach już chodzi :loveu:Mój skarbuś :multi::multi::multi: Monia, zdjęcia zajefajne :p Musze to napisać bo mnie kusi ...... jaka Ty zgrabniara jesteś :lol: Trzymamy kciuki za lepsze wyniki moczu i czekamy na zdjęcia z basenu. Te ostatnie też był piękne! :loveu: Alduś jeszcze troszkę, wytrzymaj, ale musisz jeszcze trochę powalczyć. Trzymamy kciuki :thumbs:
  6. Wykryweczko Kochana :buzi: bardzo dziękuję za zdjęcia. Jak mi będzie źle to popatrzę sobie na tą kochaną mordkę :oops::loveu:
  7. Czy ja ciągle muszę się wzruszać???? :cool3: :bigcry: [B]LAKUŚ NARESZCIE W DOMU[/B]!!!:Cool!::Cool!::Cool!: Kochane cioteczki, jak miło Was widzieć :loveu::loveu::loveu: i jeszcze raz bardzo dziękuję za Lakusia :lol:
  8. [quote name='PaulinaT']po prostu moja sunia cc miała korekty powiek i ektropium (co było znacznie gorsze) i entropium niestety więc pewne rzeczy same do głowy wchodzą, nawet gdybym nie chciała :shake:[/QUOTE] No tak, człowiek uczy się jak dzieci zachorują, a jak ma się baaaardzo chorowite, to wetem niedługo zostać można i wiedza wtedy ogromna :lol::lol::lol:
  9. [quote name='andegawenka']Adres proszę podać - paltko wyślę bo chudzina marznie. Powinno pasować:multi:[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękujemy andegawence za kubraczek dla Kanusia. :Rose::Rose::Rose: Dotarł cały i zdrowy! :loveu:
  10. Super, że lepiej :multi::multi::multi: Kamień z serca :lol: Może i faktycznie jakieś świństwo zjadła :roll:
  11. No to czekam na info :lol:
  12. Szerokiej drogi Kochani :thumbs::thumbs::thumbs: Czekamy na relację po przyjeździe :lol:
  13. [quote name='mira_c']O matko - aparat mam tylko w telefonie, wezmę kamerę :) Dzięki za przypomnienie - zaraz naładuję baterię :)[/QUOTE] Asia niech weźmie, aparat ma :lol: Zobaczcie zdjęcia Deniska jakie szczęście chłopak ma :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177917-DENIS-bokser-dla-aktywnych-MA-DOM/page30[/url] Jutro takie szczęście Lakuś będzie miał :loveu:normalnie wzruszyłam się!
  14. Wiecie co? Jak Soema zobaczy te zdjęcia.......... to będzie żałować że Deniska Wam oddała :lol: A ja powiem tylko jedno, jestem ogromnie wzruszona, ale co tam, muszę to napisać :oops: normalnie KOCHAM WAS!!! :loveu::loveu::loveu:
  15. A może chcecie dla Denisa śmierdzące smakołyki? to już ostatki :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181733-A-mierdzAE-cy-bazar-dla-Twojego-psiaka-Na-dA-ugi-boksiowe-dziA-OSTATNI-DZIEA?p=14288730#post14288730[/url]
  16. a ile za tą alegratkę? na 14 dni?
  17. [quote name='ageralion']Cholercia, obserwuje ta swoja lobuzice i nijak nie pasuje mi do niej padaczka. Po rozmowie z TZ okazalo sie, ze zle opowiedzial wetowi o dzisiejszym ataku. Powiedzial mu ze miala drgawki i byla nieswiadoma, a to guzik prawda. Byla swiadoma tylko wystraszona i to nie byly drgawki tylko dreszcze :angryy: Tak to jest jak sie wysle faceta samego... Nie daje jej luminalu i bede obserwowala. Szkoda mi truc psa bez sensu. Jesli bedzie sie cos dzialo, to nagram i pokaze wetowi. Co dobre to wrocil jej chyba apetyt. Opedzlowala cala miche, az znalazla sie w drugim koncu kuchni :evil_lol: Smaczkiem nie wzgardzila i co mnie cieszy, wody wiecej pije. Moze to te leki oslonowe tak zadzialaly, bo ostatnia krew w moczu i kupie mogla byc wynikiem poturbowania malej przez malamuta. Sie chlopak zagalopowal w zabawie, a ze byl wiekszy i ciezszy, to Mambula glebla mocno o ziemie.[/QUOTE] No nie Martucha, przestań ludzi straszyć :mad::mad::mad:Ja już cała w nerwach i wogóle :placz:a teraz takie wieści ;)
  18. 104 wyświetlenia :lol:
  19. [quote name='kora78']no to marta poda na om nr swojego konta i wysokość opłaty allegro ja jakby co zrobię ale gratkę ale może oarę dni odstępu chociaż? jak też wystawię na 14 dni, żeby nie kończyło się wszystko na raz, wszystkie szanse na raz. choć łatwij byłoby wszystko ogarnąć, pamiętałoby się łątwiej, kiedy trzeba wznawiać może za bardzo kombinuję, sama nie wiem[/QUOTE] Za allegro pieniązki wczoraj wieczorem przelałam, z tym że nie wiem jak w weekend banki pracują, czy Marta juz ma na koncie? Jak zrobicie alegratkę to napiszcie ile za nią jak najdłuższy termin i na jakie konto, czy to samo, czyli Marty?
  20. [quote name='kora78']czekajcie Kapsel, a co z ale gratką? ja tam jestem zalogowana,ale wyrożnionego tam nigdy nie robiłąm to sponsorujesz, czy tylko to allegro? czy poczekamy i po świętach może zaraz? albo w trakcie[/QUOTE] Oczywiście że sponsoruję. Tak jak obiecałam, a kiedy to już Wy zadecydujcie :lol:
  21. Nie pisali bo nie było o czym :mad: a tu taki długi post :mad: No dobra nie będę smędzić. Fajnie się Was czyta :lol: Najważniejsze że Denisowi dobrze z Wami i odwrotnie (mam nadzieję) :cool3: No to teraz Babaj dawaj zdjęciora! :lol:
  22. Dzisiaj pręguski to doopki schowały, bo padało i pada :lol:
  23. [quote name='ageralion']Dokladnie spotkanie bedzie wpolowie drogi. Szkoda, ze nei mog osobiscie odwiezc Lakiego :( Jutro rozliczam sie z finansami: - DT 90zl, -transport 200zl Z deklaracji zostalo 40zl, brakuje wiec 250 :placz:[/QUOTE] Szkoda że Martusiu nie możesz jechać, wiele od Mireczki byś się dowiedziała i dopytała różne szczegóły o Mambusi, ale cóż jak nie możesz :shake:
  24. [quote name='mira_c']Jadę z Aśką. Odbierzemy go w Wałczu.[/QUOTE] Ale będziecie miały superaście, aż zazdroszczę. Fajnie, że tak blisko mieszkacie :multi::multi::multi:
  25. Mireczko, kiedy Lakuś do Was przyjeżdża? Jedziesz po niego z Asią?
×
×
  • Create New...