-
Posts
9526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kapsel
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Kapsel replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Nareszcie jakieś zdjęciora :multi: Lakuś to normalnie na wywczasach jest! Pan na włościach jak nic :loveu: Widzę też laleczkę naszą piękną :multi:Mają dobrze te boksioły, oj dobrze :loveu: -
[quote name='Soema']A ja Wam powiem... w sekrecie... że Drops... pojedzie do DT :grins: potrzebny transport Zielona Góra - Warszawa :) słyszeliście o jakimś? Pan z hotelu może jechać za zwrot kosztów.. będą jechały dwa psy..[/QUOTE] Wiadomość pierwsza klasa:Cool!::Cool!::Cool!:Nareszcie!!! :lol: :lol: :lol: Widzisz Kamilko, widzisz, już szczęście coraz bliżej :loveu:
-
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Kapsel replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Mam nadzieję, że u Cinci wszystko ok.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję. -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Mister pokazuj sie ciotkom :)[/QUOTE] Pokaż jaki jesteś piękny, młody, zgrabny i od zaraz do wzięcia :lol: -
[quote name='Kamila28']Tak strasznie mi Go szkoda :( Tak bardzo bym chciała, żeby znalazł kochający domek..... Doszedł do siebie i................przypomniał sobie :( ach[/QUOTE] Kamilko musimy wierzyć że znajdzie swój dom i swojego człowieka ;) Nie wyobrażam sobie inaczej :multi:Nie wiem, czy to co miał kiedyś takie dobre było..... jeśli został porzucony??? to nie miał dobrego życia :roll: i teraz już to szczęście do niego nadchodzi, na pewno :loveu:
-
[quote name='Bailando']Ale ona śliczna :)[/QUOTE] Ona jest nie tylko śliczna, ale piękna :loveu: Taka dla mojego Kapselka, byłaby z nich śliczna para :evil_lol: Ale muszę od razu wytłumaczyć, że mój Kapsel mimo, że ma prawie 12 lat nigdy żadnej suni nie miał i pewnie mieć już nie będzie, ale gdyby spotkał na swej drodze taką piękność, to ho, ho miłość murowana :loveu:i nic pewnie nie mogłabym z tą miłością zrobić :evil_lol:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pokochają, pokochają na pewno! :loveu: -
Oleju :calus:Bardzo dziękujemy za zdjęcia CUDNEGO KAZIKA :loveu: Wprawdzie osobiście wolę żółtki, ale pręgusek skradł mi serducho na amen :loveu: Jest szczęśliwy u Was i to widać i powiem, że po tych zdjęciach znów wszystko się chce :multi::multi::multi: Dzięki za Kazika :buzi: Każdy bokser zasługuje na taki domek, jaki Wy mu zapewniliście! :iloveyou: Na tych zdjęciach ze spacerku wygląda na drobniutkiego, a w rzeczywistości to chyba duże chłopisko jest, prawda? :lol: Wszystko kręci się wokół psa :razz: u mnie jest identycznie! Wszystko musi byc dopasowane,ale nie do rodziny tylko do boksi.... i takie jest nasze zboksiałych do bólu życie, a co! To one mają być szczęśliwe i jeśli są to my też, prawda? ;)
-
[quote name='marta0731']Jeśli ma cokolwiek z boksera, a ma na pewno:cool3: to na pewno nie będzie to prawdą:shake:[/QUOTE] na 100%, przecież w schronie to musi walczyć o miskę o wszystko. To zupełnie inne warunki, nie ma co porównywać :roll:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Niech cudnego boksiołka wszyscy zobaczą :multi::loveu: Zobaczcie jaki piękny jestem :lol: -
[quote name='Yana']dzisiaj byłyśmy na USG... Yana jest w ciąży !!! :multi::multi::multi: było widać dwa maluszki, ale mam nadzieję, że jest ich trochę więcej ;) a jutro moja mordka kochana ma urodzinki, to już 3 lata :lol: sto lat księżniczko :new-bday:[/QUOTE] Moje gratulacje! :multi::multi::multi: Wszystkiego dobrego dla trzyletniej dziewczynki:tort::popcorn:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że wiemy co oznacza schron dla boksia :-( Wszystkich zachęcamy do wzięcia już odchowanego szczeniaka boksia :multi::loveu: Moja szefowa kupiła rodowodowego teriiera az cięzko było mi nazwę zapamiętać ..... Jedna hodowla w kraju, rzadka rasa itd. I w sumie teraz trochę żałuje, gdyż zawsze miała bidy schroniskowe w starszym wieku..... a teraz masakra :crazyeye:noce nie przespane, nauka siusiania, pilnowania, itd.:-( Sama przyznała że gdyby wiedziała, że to taka męka...... Mister odchowany, nocek zarywać już nie trzeba :multi:tylko brać boksiowe cudo i kochać, kochać, kochać :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Moniek193']Na niektórych się czasem pojawiam, ja głównie czytam, mało piszę :) A Wy macie galerię hmm ?[/QUOTE] Nie macie :shake:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Gisellko, a szczyl boksiowy to jeszcze na kwarantannie prawda, do którego kwietnia? :roll: -
[quote name='Moniek193']Tak, też choruję na bokserowirozę :D Sama mam 4letnią bokserkę i to wszystko przez nią! :diabloti: Gdzie byłam, jak mnie nie było ? :hmmmm: No właśnie nie wiem, ale na dogo jestem od 2 lat :D[/QUOTE] Chodziło mi o to, ze nie widziałam Cię w wątkach bidul boksiowych :roll: a galerii to ja nie przeglądam :oops: jedynie Yana i Mamba mi w oko wpadły :lol:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jak on jest pod opieką Gisellki to domek pojawi się jak błyskawica! :razz: -
[quote name='kora78'][URL]http://schronisko.walbrzych.pl/index.php?x=12c&id_zwierz=132[/URL] bilbo został wykastrowany! :)[/QUOTE] To i pięknie, czyli od razu do wzięcia jest :multi:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Sliczny maluch :)[/QUOTE] Który bokser nie jest śliczny? :multi:Chyba nie ma nieślicznego :evil_lol: Przyjrzałam się zdjęciom to tak na moje oko to on nawet roku nie ma, dzieciak jeszcze jak nic! :loveu: