-
Posts
6415 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UBOCZE
-
Wątek został założony dopiero tuż przed północą. Jestem przekonany, że Budrysek, gdy będzie miał jakiekolwiek nowe wieści, zaraz przekaże. Ja mam nadzieję, że obecny brak wiadomości to dobra wiadomość. A jeśli dopiero późnym wieczorem zostanie podane konto,to przecież nic się nie stanie. Trzymajmy kciuki, żeby to konto okazało się potrzebne...
-
[quote name='Jota67']Matko! To wygląda tragicznie.. Wiem, że niejedna z was mnie przeklnie, ale czy uśpienie tego kociaczka nie byłoby w tym momencie bardziej humanitarne? :([/QUOTE] Cierpliwie poczekajmy na wieści. I zaufajmy tym, co są najbliżej, bo to oni - mający bezpośredni kontakt ze stworzeniem - wiedzą najlepiej...
-
Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)
UBOCZE replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie. Gdzie nie zajrzeć, tam dramat. Na razie zaznaczę. -
[quote name='Iljova']A ja nadal na FB nie mogę wysłać wiadomości do zaproszonych osób na wydarzenie :-([/QUOTE] Podobnie, jak ja. Chciałem dziś wysłać wiadomość w opcji "do wszystkich" z wydarzenia innego psiaka - Rebusika i wyskakuje mi za każdym razem " błąd" przy wysyłaniu...:shake: A jesteś w grupach pomocowych?
-
... i niech Cię Rebusiku ktoś przez te ogłoszenia wypatrzy. Tak myżle,może przydałby się tytuł bardziej alarmujący. Bo jednak szósty rok w schronisku to już bardo dużo. Mój tytuł wydarzenia na FB brzmi[FONT=Arial Black]: Rebusik - nikt mnie nie zauważa, nikt po mnie łzy nie uroni...[/FONT] [FONT=Arial]Może więc tytuł w podobnym tonie?[/FONT]
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
UBOCZE replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Byczcie się chłopaki :evil_lol::evil_lol:. Fajna fotka Ubocze![/QUOTE] Kulek jakby miał dwa biegi. Albo ruchliwy, jakby miał zainstalowany motorek i wszędzie go pełno, ale wtedy trudno go pstryknąć. Albo majestatyczny, w jednej pozie - jakby pozował. Przypadku pośredniego u niego nie stwierdziłem.:evil_lol: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
UBOCZE replied to shanti's topic in Już w nowym domu
A smakołyka jakiegoś ma??? [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4121/p1050519d.jpg[/IMG] -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
UBOCZE replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Ktoś mnie chyba woła... [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4927/p1050516w.jpg[/IMG] -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
UBOCZE replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Byczymy się... [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7959/p1050512.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5004/p1050515a.jpg[/IMG] -
Ufff... Awaria mojego kompa nareszcie usunięta. Wrzuciłem najnowsze, czyli sobotnie fotki Rebusika na FB...
-
[quote name='Kalva']a jaki ostatecznie jest tekst ogłoszeń, możemy go raz jeszcze przemyśleć. Nie traćmy nadziei, uda się w końcu! Wujku Ubocze, Ciebie nikt nie prześcignie we wstawianiu zdjęć:) :) ;) zdjęcia przecudne - bo i Uranek jest przepiękny, czy mi się wydaje, czy odrobinkę nabiera linii?[/QUOTE] Dziękuję Kalva! Niestety, teraz net mam tylko w szkole, a tam FB zablokowany. Gdyby ktoś pytał na FB o Uranka, proszę, odpowiedz. Może już jutro awarię usuną.
-
Nie dość, że kochany, to jeszcze dostojny...
-
Siadł mi komputer i teraz z netu korzystam grzecznościowo. DO FB dostępu teraz nie mam wcale, bo tutaj zablokowany. Ale mam nadzieję, że do poniedziałku będzie w porządku. Wtedy, gdyby były fotki weekendowe Rebusika, zaraz je na FB przeniosę
-
Dlaczego wydarzenie kończy się? Może trwać do 4 miesięcy. Deki znalazł dom po 2,5 miesiącach wydarzenia, a ono wciąż trwa, bo uczestnicy ciekawi, co u niego słychać. Zmień może Szafra datę końcową wydarzenia. Oczywiście trzeba też szukać innych sposobów docierania do domku, ale wydarzenie niech zostanie - może jeszcze pomóc.;)
-
[quote name='kuntakinte']...czyli możliwy brak poparcia przed wyborami zadziałał szybko i skutecznie a napewno bardzo motywująco , nie ma co ...[/QUOTE] A skąd Ty wiesz, co kierowało tymi osobami? Siedzisz w nich i znasz ich myśli? Pamiętaj, że wśród wyborców są też oprawcy zwierząt, a także wielu tych, którym to obojętne.
-
[quote name='Romka']Jutro ustalę telefon w schronisku bo sama jestem bardzo ciekawa...[/QUOTE] Basia dziś na swojej tablicy FB (nie na PW, więc mogę spokojnie zacytować) napisała: "Deki jest bardzo kochany, spokojny i coraz bardziej ufny.Trochę też go muszę odchudzić , dużo spacerujemy mniej jemy oboje. Kiedy odzyskam swój aparat fot. wrzucę jakieś zdjęcia." :lol::lol::lol:
-
Dodałem te spostrzeżenia w poście na wydarzeniu. A tekst główny o Rebusiku wygląda tam tak: [FONT=Arial Black]REBUSIK - NIKT MNIE NIE ZAUWAŻA, NIKT PO MNIE ŁZY NIE URONI...[/FONT] Rebusik ma już około 7-8 lat, z czego ponad 5 spędził w schronisku w Łowiczu, gdzie do dziś przebywa. Nie jest też psem zjawiskowym, taki zwykły szary mieszaniec. Nie narzuca się też, raczej usuwa się na bok. ...I tak właśnie widzą go osoby szukające psa dla siebie. Patrzy wiec tęsknie, jak inne psy bardziej zauważalne i ze znacznie niższym stażem schroniskowym zabierane są do domu, a jemu pozostaje ciasny boks. On sam chyba już nie ma odwagi o domku nawet pomarzyć... Ale Rebus ma też swoją dobrą stronę: kocha człowieka! Wyprowadzony na spacer tuli się, całym sobą pokazuje jaki jest dumny z tego, że to właśnie on towarzyszy na spacerze, że pozwolono mu kilka chwil spędzić u boku człowieka. Rebus szuka osoby która popatrzy na niego sercem, kogoś, kto doceni w tym na pozór zwyczajnym psiaku - wielkie serce i charakter! Pomóżmy Rebusikowi - jego wspaniały, łagodny charakter nie zasługuje na dożywotnią, schroniskową poniewierkę! Postarajmy się mu znaleźć dom! Wątek Rebusika na dogomanii: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179579-REBUS-pokochaj-schroniskowca"][COLOR=#3b5998]http://www.dogomania.pl/th[/COLOR]reads/179579-REBUS-pokochaj-schroniskowca[/URL][COLOR=#333333]-)/page13 [/COLOR] [COLOR=#333333]Może być adoptowany w każdym miejscu, na terenie całej Polski, w razie potrzeby pomożemy w transporcie.[/COLOR] [COLOR=#333333]Kontakt z wolontariuszkami z Łowicza ws. adopcji:[/COLOR] [COLOR=#333333]tel. 604 101 165, 608 404 770[/COLOR] [COLOR=#333333][/COLOR] [COLOR=#333333]PS. Jest na razie 178 uczestników wydarzenia.[/COLOR]