-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
No fajne te boksy,co od nich chcesz? Czyste,z budami, zadaszone....Jak dla mnie nie musza być z profili stalowych jak dla koni za ciężkie pieniądze-bo widziałąm na dogo któraś organizacja na takie mega wypasione zbiera kasę (jakby niby pies mógł w takim panelowym-tańszym o niebo druty przerwać czy co?..) Ba-chyba widzę poidło automatyczne!Ful wypas. Pies też ładnie umaszczony..
-
Coś mnie ominęło? Ojciec założyciel zawsze wydawał się do bazarków pozytywnie nastawiony niezależnie od ironicznego poczucia humoru. To musze pójść zobaczyć ;)
-
Kawał drogi.. Ja też mam kupę fajnych ciuchów z bazarków :) Próbowałam zachęcać na kwiatowym forum ale znikoma wręcz ilość osób pojawia się czasem na bazarkach stamtąd...nie wiem...-niezamożnych ludzi tam sporo,miłośników-no-głównie kotów-mnóstwo-wydawało by się że idea tańszych zakupów i wspierania zwierzaków powinna być im bliska. No ale może wspierają inaczej :)
-
Kasiu-to jak do zabawy zaprasza to rzeczywiście raczej nie boli go tylko ma duszności..Nie mam ulotki z tych tabletek-zobacz czy problemy oddechowe nie są w skutkach ubocznych działania Movalisu? Bo wiele p/bólowych miewa takie działanie na niektóre osoby co wiem po sobie niestety.
-
Nie wiem czy ten Movilis o którym piszecie do zwykły ludzki Movalis? Kolega mężowi go przepisywał na kręgosłup-to przestrzegał,że max 10 dni i dłużej nie stosować.. Może ten Tramal i warto-jak ciężko oddycha to najczęściej jest to oznaka bólu... :( Wet mnie u Buni przestrzegał,że jak mi zacznie ziajać to mocno cierpi i żebym dzwoniła do niego od razu..
-
Tak-koniecznie. Herbunia i Rakija praktycznie nie cierpiały z powodu nowotworów aż do ostatnich chwil,wiec ja nic nie musiałam podawać. Na początek myślę,że bezpieczny byłby Biowetalgin/Pyralgiwet domięśniowo lub dożylnie-to łatwo dostępny,bezpieczny i tani preparat(mam go na stałe dla koni na w razie kolki), a na póżniej to chyba wet powinien coś porządnego zapisać?
-
My raczej o rudym Garfildowatym śpiochu :)
-
A no właśnie.Ja to zawsze mówię pi-ar jest bardzo ważny... :)
-
Ano..... Dużo pozytywnej,dzikiej energii żeby cieszyć się drobiazgami i drobiazgi przekuwać w rzeczy wielkie :)
-
Ciężka wiadomość..................
-
U mnie też zawsze było ciężko po odejściu drugiego psa....
-
zdublował mi dziadostwo post i w ogóle ledwo tu piszę po 5 razy klikając-klawisze mi jakby nie działały! jedynie na tym koszmarnym forum...
-
Ania puściłam 2 przelewy.Potwierdż jak dojdą tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249459-DO-ZAMKNI%C4%98CIA-Sucharki-rybne-dla-ps%C3%B3w-na-SDA-do-14-12-g-20-00?p=21647465#post21647465"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249459-DO-ZAMKNI%C4%98CIA-Sucharki-rybne-dla-ps%C3%B3w-na-SDA-do-14-12-g-20-00?p=21647465#post21647465[/URL] i u [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249560-Wypasione-kule-ziarenek-z-tłuszczem-dla-ptaków-SDA-do-22-12-2013-g-21-00?p=21664487#post21664487[/URL] na tym założyłam za1 osobę bo chcę na nowy rok nie mieć zaległości ;)
-
Jakie przejedzone na ostatnim ;) Zaległy i śpią.... :)
-
Ja też.Jak rzeczywiście tak pokręcony psychicznie to marne widoki będą...
-
Super wszystkie fotki ogonów :) Puma oczywiście:)- już tak została-Pumiak,Pumcia,Pumelek,Plumka.... Tak-Gaston nabrał masy-jak zobaczyłam ostatnio fotkę którą dostałam z Holandii jako prezentacja psa -to długą chwilę myślałam co to za chudy pęgus i żółtek się bawią....
-
Luuzik... delikatnie mówiąc wszystkie te hasła są na jedno kopyto-czyli bardzo podobne więc raczej średnio oryginalne to i nie ma się co spinać, skoro nikt nie wymyśla nic niepowtarzalnego i innego.:roll: Spacerowe klimaty wieczorne na wyluzowanie :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/bxfd.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9145/bxfd.jpg[/IMG][/URL] nasza ulubiona ścieżka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/4ops.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1685/4ops.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/m7mb.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3769/m7mb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/7eo5.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7771/7eo5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/8dxh.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4174/8dxh.jpg[/IMG][/URL]
-
O kurcze.... to jest właśnie zawsze ten strach czy się dobrze oceniło tego komu się oddaje psa.. Dobrze że zadzwonił a nie gdzieś wywalił i zgonił że uciekła....
-
Spokojnych i pogodnych :)
-
Ale widocznie dogów za mało jest.Ale helloł! Toż ja mam piknego samca adopcyjnego bezpośrednio od właściciela a nie od fundacji,moment można repa zrobić i niedopieczoną pannę-bedziem mnożyć!:diabloti: Żartuję...:shake:
-
Było by super :) Ania-kojarzysz o której suce z adopcji Behemot pisał że jest mnożona?:cool1: Czy nie wszystkie adoptowane obowiązkowo są sterylizowane?
-
Aniu wpłaciłam 108zł potwierdź tu jak dojdzie http://www.dogomania.pl/forum/threads/249458-DO-ZAMKNIĘCIA-Ciasteczka-pełne-ziaren-dla-ptaków-na-SDA-18-12-g-20-00?p=21647342#post21647342 Drugi jeszcze chwilę poczekam może niedopłaty dojdą.
-
Dziewczyny-pilne! Czy wiecie o tej suni? http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=9834 Za 4 dni można by Pietruszkę odebrać. To pies chyba po wylewie-moim zdaniem-moja koleżanka też potwierdza podejrzenia bo miała su ze schronu po wylewie z identycznymi objawami w początkowym okresie(potem się powoli wyrównało).
-
Też zaglądam na zaproszenie. Ale troszkę realniej chyba patrzę przez to że mieszkam od dekady na wsi i widziałam naprawdę złe traktowanie zwierząt,a nie tylko pewne nie za duże zaniedbania. Ten psiak nie jest chudy-choć nie zapasiony, schronienie sądzę że ma lepsze niż wiele psów wiejskich-bo dziura to po prostu wejście do wnętrza budynku-jakiejś obórki czy coś-gdzie na pewno ma cieplej niż w drewnianej budzie często gołej...Kojec może nie jest kosteczką wyłożony(i dobrze) choć mógłby być wysypany piaskiem, ale jakiegoś syfu też w nim nie ma-puszek,szkła,kamieni,złomu....A brudne miski to nie jest znęcanie się nad psem! Zamiast uświadamiać właścicieli i starać się wpłynąć na zmianę postępowania(regularne dolewanie wody-dłuższy łańcuch, zabezpieczenie miski przed wylewaniem wody łańcuchem i spuszczanie psa żeby pobiegał) wy chcecie wziąć go na własne utrzymanie-czy może raczej bazarkowe...? Wiem,że pewnie to nie będzie popularny pogląd,ale realnie to są psy o niebo bardziej wymagające interwencji-a tu należy edukować ludzi a nie psa ratować. Nikt go jak słyszę nie bije,jedzenie też nie musi stać non stop-pies nie wygląda na szkielecik-nie wydaje mi się by byli to tacy żli ludzie-może tylko pewne rzeczy trzeba im było przez te miesiące spróbować uświadomić? Skoro pozwolili psu sypać jedzenie,robić zdjęcia-a nie pogonili widłami to była szansa na jakąś poprawę warunków.Tak wygląda co drugi pies na wsi(reszta wygląda gorzej o niebo)..
-
Alu-zmieniła bym tytuł aukcji.... wiem jak sama wyszukiwałam-ebay ma jakieś nieprecyzyjne te funkcje-łapie dobrze tylko te wyrażnie napisane-Great Dane -w liczbie pojedynczej,bez 's'. Warto zmienić(dodać w tytule) jeśli dało by to szansę że więcej osób z wyszukiwarki to znajdzie :)