[quote name="Mysza2" post="16686205" timestamp="1450470110"]Izunia, czekam jeszcze na rachunek od Uli za szeleczki i smyczkę, obiecała wstawić, muszę się Uli przypomnieć.
I tak zawsze czekamy 2 tygodnie od adopcji, które mijają jutro.
Jeśli nie macie nic przeciw temu to chciałyśmy 2/3 z tego co zostanie przekazać na Marcela i Argo, które są stale na minusie http://www.dogomania.com/forum/topic/61917-marcel-staruszek-z-szydłowca-niebawem-straci-dt-u-funi/ http://www.dogomania.com/forum/topic/61913-argo-z-szydłowca-straci-dt-ze-względu-na-brak-deklaracji/
A 1/3 na staruszka Lisia, którego wydatki na leki stale rosną http://www.dogomania.com/forum/topic/146295-staruszek-lisek-wiele-w-życiu-przeszedł-dorzuć-grosika-aby-miał-szczęśliwą-jesień-życia/[/quote
Niestety u Argo i Marcelka deklarowicze sie wykruszyli.
Marcelek i Lisio to juz staruszki, wiec sa tez potrzebne pieniążki na leki.
Wiec pomyślałysmy, ze im te pieniążki sie bardzo przydadzą.