-
Posts
21162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgusiaP
-
Oj ta nasa Misiunia. co chce, to ma !
-
Całuje kochane mordeczki !
-
Mam nadzieje, ze Misiunia wie, jaki jej sie trafil anioł, który kocha ja nad zycie !!!
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
AgusiaP replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Kto by pomyślał, ze kiedyś zobaczymy Figunie i Sarunie, jak szaleją na jednym łóżeczku !!!! Cudna ta trzecia fotka!!! -
Kochana mordeczka !
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
AgusiaP replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zgadzam sie z Elunia, Konrad musi jej przypominać kogoś, kto zrobił jej w zyciu krzywdę, skoro z bratem i tata nie jest tak zle. Z czasem sie przekona do niego. lakomczuszek z tej naszej Saruni. Ciekawe, czy Fleczerek tez sie załapał... -
No tak, widzę, ze opiekę to Ty masz ! Zdrowka zycze !
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
AgusiaP replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zgadzam sie z Elunia, Konrad musi jej przypominać kogoś, kto zrobił jej w zyciu krzywdę, skoro z bratem i tata nie jest tak zle. Z czasem sie przekona do niego. lakomczuszek z tej naszej Saruni. Ciekawe, czy Fleczerek tez sie załapał... -
Uffff to dobrze. Misiuniu bądź grzeczna, bez takich numerów!
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
AgusiaP replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Uff ciesze sie ogromnie i trzymam kciuki ody dziś tez tak było. Natalko a ona w stosunku do Twojego brata i taty tez tak sie zachowuje? -
Widzę, ze Misia tylko na kocyku. Dziewczyna lubi, zeby w dupeczke było jej ciepło !
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
AgusiaP replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Śliczne foteczki!