Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Oj ta nasa Misiunia. co chce, to ma !
  2. Całuje kochane mordeczki !
  3. Odwiedzam śliczną dziewczynkę. Ten typ tak może mieć, że jest jej zimno.
  4. Mam nadzieje, ze Misiunia wie, jaki jej sie trafil anioł, który kocha ja nad zycie !!!
  5. Kto by pomyślał, ze kiedyś zobaczymy Figunie i Sarunie, jak szaleją na jednym łóżeczku !!!! Cudna ta trzecia fotka!!!
  6. I ja jestem ciekawa co tam u naszego seniorka
  7. Kochana mordeczka !
  8. Zgadzam sie z Elunia, Konrad musi jej przypominać kogoś, kto zrobił jej w zyciu krzywdę, skoro z bratem i tata nie jest tak zle. Z czasem sie przekona do niego. lakomczuszek z tej naszej Saruni. Ciekawe, czy Fleczerek tez sie załapał...
  9. No tak, widzę, ze opiekę to Ty masz ! Zdrowka zycze !
  10. Zgadzam sie z Elunia, Konrad musi jej przypominać kogoś, kto zrobił jej w zyciu krzywdę, skoro z bratem i tata nie jest tak zle. Z czasem sie przekona do niego. lakomczuszek z tej naszej Saruni. Ciekawe, czy Fleczerek tez sie załapał...
  11. Uffff to dobrze. Misiuniu bądź grzeczna, bez takich numerów!
  12. Uff ciesze sie ogromnie i trzymam kciuki ody dziś tez tak było. Natalko a ona w stosunku do Twojego brata i taty tez tak sie zachowuje?
  13. Widzę, ze Misia tylko na kocyku. Dziewczyna lubi, zeby w dupeczke było jej ciepło !
×
×
  • Create New...