bozenazwisniewa
Members-
Posts
1006 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bozenazwisniewa
-
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Siedze na dogo..bo nasz kot Temis ma silny atak padaczkowy... Rumcio jest ok..są fotki na NK.Jak któraś ciocia da rade prosze wstawic....Duzy chłopak z nigo jest..nadal ma długasna sierść..zebrak i władca chyba rosnie..... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Rumcajsik pieknie sie obywa bez klejnotów..rozrabia jak zawsze, ale jest niesamowity..piekny, taki duzy juz.Teraz przez te upały ledwo zyje, wiec jak odetchne jakies fotki zrobie i wstawie na nk...Piekny chłopak, gaduła..ciagle cos gada...A własciwie odpowiada....Pozdrawiamy... -
[quote name='supergoga']On nie wygląda na to aby przechorował herpesa - rodzeństwo i on wyglądają ponoć na zupełnie zdrowe. Szczegóły jutro będe znała lub w środę - bo zabieramy go do nas - zamknięty w kennelówce chyba nie wpadnie w zęby Laguny. Aga w środę pojedzie z nim do wetki. Ale co dalej?[/QUOTE] Tu sie zgadzam nie musi byc po herpesie(napisałam ,że moje miały raczej...) Co dalej-?odrobaczyć, zaszczepić i domku szukać....Nie proponuje swojego domu, bo daleko od Was mieszkam... , bo mam zakocony dom...trzymam mocne kciuki i polecamy ze "slepaczkami' maluszka na NK...Jest taki słodziaczek ,ze na pewno domek znajdzie...
-
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiem jak i co napisac.Wszystkie wyniki Krawacik miał dobre(lekkie odchyły, ale kwalifikowały do zabiegu)Nawet zeby sprawdzilismy...wszystko oko.Co sie stało..nikt nie przewidział,ze kot moze cierpiec na "niekrzepliwosc "krwi,czyli po ludzku hemofilie... Rano po zatamowaniu krwotoku Krawatek zaczał strasznie piszczec...Z pysia zaczeły mu wyłazic jakies kawałki ....nie skrzepy...Wygladało na to,ze watroba sie rozsypała...Nie wiem...sekcji nie robilismy....jaki sens by był....sobota,...Jestem załamana..to był mój ulubiony kot jakim sie zajmowałam, dokarmiałam...Siedze i rycze, bo ostatnie 15 minut jego zycia to jakis horror był....Nie mam nawet słów jak cierpiał..leki przeciwbólowe nie działały....Pierwszy przypadek w moim zyciu ... Teraz jak mysle, to kiedys tez mu ucho bardzo krwawiło po walkach z kotami wiejskimi....Nie mogłam zatamowac krwi...nie pomyslałam o tym,ze moze miec niekrzepliwosc. To mogło i Rumcajsia spotkac...wiem,ze to niczyja wina....ale bardzo to przezywam....:sad: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Krawatek właśnie umarł....:bigcry: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Rumcajsik pieknie juz funkcjonuje.Gnia jak szalony,bawi sie, tuli....jest wszystko ok... Niestety u Krawatka-bezdomniaczka nastapiły komplikacje.Ma ciagle problemy..mocno krwawi.Zaraz grzejemy do weta naszego po zastrzyk przeciwkrwotocny... Wyniki morfologii ma dobre.Wczoraj według zaleceń przykłaałam mu lód....Jestem przestraszona...nigdy takiej sytuacji nie iałam, a kotów sporo ciachnelismy... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
I poryczałam się...Małego Nochalka tam zostawiłam do jutra...Tak sie bał jak tam pojechaliśmy,ze warczał na weta:crazyeye:Nie moglismy go ode mnie oderwac:placz:No ale mus był...Teraz kciuki za narkoze,zeby pieknie wszystko poszło.Jutro w południe mam go odebrac... Bezdomniaczek(kot niczyjo-czyjs...)nie nazywa sie Krawatek...Musiałam mu zrobic dokumentacje ,wiec nazwałam go Shaj...i....test pokazał,ze chłopak jest wolny od FeLV I FIV...uff..moze spokojnie wrócic na dwór...i teraz tylko zastanawiam sie, czy go nie zaszczepic....Druga sprawa..Szczepionka jest droga...kurcze..trzeba 2 dawki....150zł.Dzisiejsze testy i morfologie z biochemia trzeba zapłacic...a z nieba tylko słońce swieci..kasa nie pada:lol:Do jutra mam czas na liczenie...długów... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na meza własnie...a Krawatek TAKI grzeczny w klatce siedzi, a własciwie spi....Taka bieda,ze normalnie szkoda patrzec...Skóra i siersc jak papier scierny...byc moze ma nerki chore, bo strasznie wyrudziało to futerko...Dobrze,ze go złapałam...Z godzinke popłakał w klatce, a teraz jakby zadowolony jest...Jak bedzie plus9oby nie0 to go jednak zostawie u nas...i leczyc bedziemy...:roll: Jak rzekłam ,ze Rumcajs dostanie szału tak własnie jest...przypuszcza ataki na kazdego kto do stołu siada...spi w kuchni:lol:i z predkoscia swiatła zalicza blaty, zlewy w poszukiwaniu chocby wyłowionej z zupy cebuli....taki głodny:angryy::lol: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Zabieg umówiony dzisiaj po południu...Mały zjadł ostatni posiłek i do wieczora bedzie sie wydzierał z głodu:angryy: Wioze tez takie go naszego wiejskiego Krawacika na zabieg kastracji(mam nadzieje go zaraz złapac0Testy bedziemy robili-dlatego ciotki kciuki za minusik wielkie trzeba, bo ten kot duzo przeszedł i nie chcemy go usypiac...Nie moge przeciez kolejnego kota do domu wsadzic(a to chyba kot "sasiadów'taki z chlewa...Puscic chorego nie mozna... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ciachamy dzisiaj popołudniu, albo jutro rano... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Nochalek na salonach..dumny jak paw..pedza koty...szykujemy sie na kastracje, bo ma juz niezłe piłeczki i podsikiwac zaczyna... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bozenazwisniewa']W sobote mamy domowa wizyte i mały ma byc doszczepiony.Rano obudził sie z zaropiałymi oczami.Mam nadzieje,ze to tylko jakis 'wypadek',a nie na nowo katar, bo inaczej nie zaszczepimy malucha:roll:[/QUOTE] Wszystko wyszło dobrze, mały został zbadany i zaszczepiony...Jak na razie czuje sie dobrze, nie ma goraczki.Za 2 tygodnie bedziemy mogli otworzyc drzwi, aby kotek mógł sobie swobodnie po domu ganiac... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
W sobote mamy domowa wizyte i mały ma byc doszczepiony.Rano obudził sie z zaropiałymi oczami.Mam nadzieje,ze to tylko jakis 'wypadek',a nie na nowo katar, bo inaczej nie zaszczepimy malucha:roll: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']To ja już zgłupiałam zupełnie. . . . czyli Rumcajsik,to ten z białym brzuszkiem i torsem,tak? Zresztą i jeden i drugi śliczne są.Nochal taki biedny był,kto by pomyślał,że będzie z niego taki facet piękny i przystojny.Dobrze,że wyciągnęłam go z piekła. . . .[/QUOTE] Nie zgłupiałas...Rumcajs ma białe włochy na klacie i nizej, a jego MAMKA tylko nizej...:loveu: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Tak...nie wie...acha..na nk podpisane fotki sa, wiec ciocia nie musiała zgadywac:evil_lol: Na górnym zdjeciu Rumcajsik jest z lewej strony, na dolnym-z prawej... Otóz moge odetchnac z ulga, bo oczka i zdrówko powróciło...teraz odczekamy tydzień i zaszczepimy ponownie... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
widac i teraz zagadka, który to Rumcajs,a która jego mamka(2 letnia kocica... Jak widac Nochalek niexle urósł.... a to jak sie miziaja na łózku ciocia wstawi/jak czas znajdzie?z góry dziekuje... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ten Rumcajs to dopiero buduje napięcie........:) zapraszamy małe i duże ogrodniczki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187104-***NIEZAWODNE-BYLINY-DO-OGRODU-UKWIE%C4%86-SWOJE-OTOCZENIE-NA-PSY-PIPI-do-11.06"]http://www.dogomania.pl/threads/187104-***NIEZAWODNE-BYLINY-DO-OGRODU-UKWIEĆ-SWOJE-OTOCZENIE-NA-PSY-PIPI-do-11.06[/URL]***[/QUOTE] Ty Ciocia nie" napieciuj "tak...tylko fotke wstaw Nochala jaka ma pielegniareczko-mamusie ten Rumcajsik... Bazarek piekny,ale pusto w kieszeni mam...podziwiałam..i marzyłam...i juz nawet wiem gdzie te kwiaty posadzic u mnie....ech... Nochalek lepiej-katarku juz nie ma ,apetycik jest i ozka juz pieknieja...:crazyeye: -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Bylismy wczoraj u weta..mały miał brzydkie oczka-od kilku dni nie zakraplałam,bo dziwnie reagował na leki...No i tak:nie jest źle,ale powiekszone wezły szyjne i straszne oczy...Okazało sie ,że jest uczulony na gentomecyne i wszelkie leki z jej składem podrazniaja Nochalka.Krople do oczu zostały podane inne i juz widac wielka poprawe.Wczoraj dostał tez 3 dawke antybiotyku o przedłuzonym działaniu... Apetycik mu dopisuje i chec do zabawy wieczorem tez...acha...Według ksiazeczki i wpisu Pani doktor z Białegostoku Nochalek dzisiaj kończy 5 miesiecy i juz zaczyna byc kocurkiem pełno jajecznym...Po 2 szczepieniu terzeba bedzie go ciachnac.... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Chciałam uspokoic,ze juz Nochalek czuje sie lepiej i zaczał rozrabiac...widac ,ze infekcja ustepuje,ale sie jeszcze nie cieszymy...pozdrawiam -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
dalej sie leczymy, oczka sa brzydkawe, ale mały juz tak nie gila.Dostał dzisiaj zastrzyk i niexle rozrabiał...Apetyt ma wilczy,więc dobrej mysli jestem... -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
No niestety Nochalek się rozchorował...dzisiaj dostał antybiotyk w zastrzyku...cały zagilony, oczka zaropiałe...Dostał tez kropelki do oczu.Nio i czekamy.... Apetyt jeszcze ma, więc dobrej mysli jestem...Jesli do jutra sie nie poprawi troszke jedziemy do weta...Antybiotyk dostanie co 2 dni(o przedłużonym działaniu) -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
bozenazwisniewa replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ani Rumcajsik, ani zaden nasz rezydent nigdzie sie nie wybiera...zostaja u nas na dobre i złe... a ja siedze, bo Nochal sie rozkichał ...nieźle...ale goraczki nie ma...ide juz spać...bo juz sie zbójnik usadowił na poduszce naszej(tzn.mojej...0i sie lampi na mnie...:crazyeye: