-
Posts
3100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marzena*
-
Cze niedzielnie i przedpołudniowo :) Może dziś będzie lepiej i dogo mnie nie pogoni ;)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
Marzena* replied to Princess_York's topic in Galeria
Postawa piękna :) Moja Viky uparła się i za nic nie chce stać ładnie. Dobrze, że chociaż Carmen nie ma oporów ;) -
[quote name='ewa2909']Ale sie uśmiałam z Jolci posta.:evil_lol: Cze dziewczyny:multi:[/QUOTE] Jolcia zawsze potrafi nas rozbawić :)
-
Cze Daria, dogo mi tak muli że nie daje rady nic napisać :( Ciekawy czy to wejdzie :angryy:
-
[quote name='tigrunia']Ja myślę nad taką brązową albo śliwkową ale póki co krucho z kasą .. :shake:[/QUOTE] Aż się wróciłam zobaczyć tą kanapę :) Ja chcę swój przetapicerować na czekoladowy brąz a na ożywienie turkusowe poduszki ;) Szkoda mi wywalać bo jest fajny i baardzo wygodny tylko materiał kaszana no i kolory mnie wkurzają :angryy:
-
[quote name='jot11']Ja odpowiem :evil_lol: Ósmego stycznia cztery miesiące skończy :multi:[/QUOTE] [quote name='karkakarka']hihi a moja 7 skończy 3 - więc równo miesiąc różnicy :)[/QUOTE] :evil_lol: A Viky 9 stycznia skończy 10 miesięcy :evil_lol: Codziennie okazja do imprezowania ;) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
-
[quote name='karkakarka'][URL]http://images37.fotosik.pl/238/a1d08dd2857a5e59med.jpg[/URL] ale inka m duże oczka :) [url]http://images49.fotosik.pl/243/751f10e0ce92011fmed.jpg[/url] a tu jak bliźniaki hihi, w pierwszej chwili zastanawiałam sie kto jej kto :) I zazdroszę jak potrze gdy twoje psiuńki się przytulają do siebie, bo moja Tolka stroni od młodszej Cleo... mam nadzieję, że w końcu to się zmieni.... No i widzę, że Inka podporządkowała sobie Bondzika... u mnie chyba będzie podobnie :roll:[/QUOTE] Karinko cierpliwości :) Pamiętasz jak pisałam że Viky nie akceptuje Carmen, próbowała nawet ja gryźć a teraz wielka miłość i śpią zazwyczaj tak wtulone w siebie że ciężko zabaczyć gdzie kończy się jedna a zaczyna druga :evil_lol: [quote name='jot11']Jejciu,jak ja uwielbiam do Ciebie przychodzić :loveu: Zawsze tyle zdjęć i to jakich :-o śliczne,cudowne :loveu::loveu: Nie wiem jak Ci się to udaje.Ja jak robię fotki to albo nieciekawe albo bez psa bo zdąży zwiać :evil_lol: Nie będę cytować żadnego bo musiałabym wszystkie :loveu: Bondzik ze swoim języczkiem jest uroczy,a jakie piękne długie włosy ma :loveu: Inka jak zawsze mała diablica :evil_lol: Tina dostojna jak dama :loveu: Nastepnym razem poproszę o taka sama ilośc fotek lub więcej :multi::multi: Pozdrawiam Waszą czwóreczkę :multi:[/QUOTE] Jola wszystko już napisała :) Ja mogę tylko dodać, że psiaki masz przecudne i liczę na takie porcje zdjęć znacznie częściej :evil_lol:
-
Cześć Ewuś po raz pierwszy w tym roku :)
-
Cze Klaudia, odezwij się bo się martwimy ;)
-
[quote name='jot11']Kurcze,kurcze :evil_lol: Laska z naszej Darii,że hej :loveu: Ja tam swoich fotek nie dam bo przy Darunii jak szara gąska wyglądam :-([/QUOTE] To zrobimy galerie szarych gąsek i wkleimy się obie :evil_lol:
-
O 7 to ja jeszcze smacznie spałam :evil_lol: Cze Doti w Nowym Roku :)
-
[quote name='jot11'][url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF3061.jpg[/url] no nie pogadasz :loveu: piekniutkie obie jesteście :loveu: A tam Jesteś z siostrą i córką? Wyspałaś się? :multi:[/QUOTE] Kurcze Jola, ale ta nasza Daria to laska no nie ???
-
Iwonko już w 2010 życzymy wszystkiego naj, naj...
-
Darunia, noworoczne buziaki ślemy :)
-
Wszystkiego najlepszego Doti :)
-
Najlepszego Klaudia :)
-
[quote name='jot11']No,żebyś gdzieś w innym kierunku nie zaszła :eviltong:[/QUOTE] Oj nie żałuj jej ;) Daria ja też kiedyś będę miała czarnulkę :) Zamówię sobie w Restarcie i kupię dopiero jak urodzi się taka jak sobie wymarzyłam ;) Teraz zaczynam żałować że nie zgodziłam się na trzecia panne jak M chciał :(
-
A mi córcia zrobiła sałatkę z selera za nim śmignęła na impre :)
-
[URL]http://i47.tinypic.com/11snsyv.jpg[/URL] Ależ on jest piękny :loveu: Iwonko wszystkiego naj w tym nadchodzącym Nowym Roku :)
-
[quote name='Pegaza']Ja sie tez nosze z zamiarem papilotowania tylko bym musiala najpierw se fundnac te ubranko..bo na dzialce ją nie widze. :roll:.wiecznie bedzie potargana.[/QUOTE] Ja właśnie zamówiłam taki jedwabik dla Viky :) Ciekawe czy chodzenie w nim coś da ;)
-
Ewuś Tobie także wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i samych radości w Nowym Roku :)
-
Edzia szampańskiej zabawy i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)
-
[quote name='dzasta']A nie zabieram na spacerki aparatu bo od kiedy mam tą kolumbrynę to sama z psami plus aparat nie za specjalnie to widzę :D Ale może coś uda mi się w tygodniu popstrykać albo ewentualnie dzisiaj jak Czechu Sylwestra spędza :D[/QUOTE] Ja dlatego kupiłam drugi - mały, wyjciowy-spacerowy :evil_lol: Justynko spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku :)
-
Osz to jestem w szoku :evil_lol: