Jesteś wreszcie :) Brakowało nam Ciebie. I to baaaaardzo ;)
Justynka wiem, że czytałaś, słyszałaś to już naście czy dziesiątki razy, ale muszę.... strasznie Ci współczuję utraty maluszków
[*] :(:(:(
Robuś jest cudny i słodziutki tak, że napatrzyć się nie mogę :) I z całego serca będę mu kibicować by rósł zdrowo :)
No i muszę przyznać rację Darii, Gabinka wygląda pięknie :) W ogóle nie widać po niej trudów ciąży i porodu :) Zuch dziewczyna :)
A tymi złośliwcami się nie przejmuj, wszędzie są więc i tu się przyplątali :angryy::angryy::angryy:
Wycałuj od nas całą Gabinkę i Robusia no i o staffikach nie zapomnij, też całujemy ich śliczne mordki :)