-
Posts
4815 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zadra
-
[quote name='Marlena:)']Słuchajcie, ja poogłaszam coś, jeśli trzeba - nie ma problemu. Mam fakturę na szczepienia - 120zł. Fifi w nowym domu odrazu wskoczyła na łóżko i .. tak już zostało :) Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku![/QUOTE] Dziękujemy Marlenko! Fifi jest młodziutka szybko się zaaklimatyzuje.
-
[quote name='danyww']Majab była dzisiaj u weterynarza. Ani troszkę się nie bała. Nawet powarczała w poczekalni na dużego psa w kołnierzu. Baaardzo ją to dziwiło.:crazyeye: Pani weterynarz zbadała małą, zrobiła manicure :evil_lol: Dała tabletę na odrobaczenie, tabletki na wzmocnienie i szampon do kąpieli. Jeżeli nic się nie będzie działo to szczepienie w piątek. Maja niedawno musiała mieć szczeniaki (świadczą o tym sutki). Kąpiel dopiero jutro (ciekawe czy też będzie taka spokojna) bo dziś niestety nie dałam rady (miałam badania). Spacery robię z Mają nie tylko po ogródku ale wychodzimy już na zewnątrz. Jest taka słodka jak czymś się zaciekawi. Staje nieruchomo, podnosi łapkę i przekrzywia główkę a potem patrzy na mnie jak gdyby chciała powiedzieć: widziałaś, widziałaś? Na jedną rzecz muszę uważać. Na ptasie kupy!!! :-o Maja gdy ją wywącha to kładzie się i szoruje karkiem po kupie.:roll: No i tak minął kolejny dzień słodkiej Maji w DT. ;)[/QUOTE] Jakie cudne wieści! Książeczkę zdrowia Majeczki wysłałam.
-
[quote name='Fundacja Mikropsy']No jak nie będzie. Jest taki burdel w tych psiakach, nie wiem które mają dom, które nie, które są mikro a które większe - potrzebny mi porządek, żeby móc zrobić im ogłoszenia. Nie będę latać po 30 stronach wątku i wypytywać się o każdego psa z osobna. Dlatego poprosiłam o uporządkowanie psów żeby móc wziąć się za ich promocję. Wykrzykniki schowaj sobie do kieszeni, proszę.[/QUOTE] Magda,psy są uporządkowane w poście z poprzedniej niedzieli,wystarczy" spojrzeć" ze zrozumieniem.Widać też jakiej są mniej więcej wielkości.Przy każdym jest informacja o stopniu socjalizacji. Trochę wydziwisz z wymaganiami. A burdel schowaj sobie do kieszeni,proszę.:diabloti:
-
[quote name='Fundacja Mikropsy']Ponowię pytanie na początek :) Potrzebuję uporządkowane "płciowo" i wielkościowo psiaki. Mamy niezły odzew na tą panienkę [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.432518863451826.87733.167056143331434&type=1[/URL] a ona w typie sznaucera, więc chcę stworzyć album psiaków z Zamościa. Poproszę te najmniejsze - mikropsy :) Nutka dzisiaj prawdopodobnie wyląduje w DT (udało się znaleźć DT bez innych psów, aczkolwiek na horyzoncie ujawnił się inny z psem rezydentem - juz "zajęty" ;/) . Obstawiam też, że owy DT stanie się dla Nutki DS bo jak ktoś kto niema psa dostaje na tymczas takiego fajnego idealnego i kochanego szczyla to już raczej nie oddaje ;) Więc prośba o uporządkowanie psiaków i może wstawcie je do pierwszego posta, będzie łatwiej. Niestety wpadły nam nieplanowane dwie sunie, wiec na tą chwilę nic wziać nie możemy, ale mam psiaki na uwadze oczywisćie i jak tylko się coś zwolni i znajdą się DT od razu coś przytargamy. Marlena , odsyłaj ludzi na nasz FB Mikropsiejski. Tam dużo mikropsiaków szuka domu. My mamy Nefrę, któa szuka domu z innym psem obowiązkowo (bedzie potrzebowała czasu, żeby się ogarnać z człowiekiem) w sobotę przyjedzie szczeniak (malutka być może będzie i dorosła sunia yorkowata)[/QUOTE] My jednak musimy się skupić grupie psiaków z Szewni.Tam jest jeszcze pięc szczeniaków!!! MIkropsy deklarowały pomoc w ogłoszeniach, a z Twojego wpisu wynika,że raczej nic z tego nie będzie. Szkoda!!!
-
[quote name='Havanka']Zadra, czy możesz się dowiedzieć, co postanowił obecny dom tymczasowy względem Tokaja? Czy zatrzymuje go na stałe czy nie. Nie wiem, czy mam usunąć ogłoszenia? Tokaj ma króciutką sierść, więc powinien zimować raczej w warunkach domowych.[/QUOTE] Przyznam się,że nie wiem.Tola ma z DT kontakt.Muszę ją zapytać.
-
[quote name='Havanka']Zadra, czy wizyty PA dla Fifi już się odbyły? Czy został wybrany jakiś domek? Pytam, bo dostałam znowu zapytanie w spr. suczki.[/QUOTE] Tak domek wybrany w Warszawie,cudowny,wspaniały!!!!!
-
[quote name='Fundacja Medor'][RIGHT][COLOR=#272727][FONT=Arial][URL="http://hotelzwierzat.com/zwierzak.php?id=1163"][IMG]http://hotelzwierzat.com/rys/strzalka_lewo.gif[/IMG] poprzedni[/URL][URL="http://hotelzwierzat.com/zwierzak.php?id=1162"]następny [IMG]http://hotelzwierzat.com/rys/strzalka_prawo.gif[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/RIGHT] [COLOR=#272727][FONT=Arial][URL]http://hotelzwierzat.com/zwierzak.php?id=1173[/URL][IMG]http://hotelzwierzat.com/produkty/94475695549877 (380x311).jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#272727][FONT=Arial][COLOR=#9e9e9e][B]982061600049877[/B][/COLOR] [HR][/HR][TABLE] [TR] [TD]płeć: [/TD] [TD]samica [/TD] [/TR] [TR] [TD]wiek: [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]chip: [/TD] [TD]982061600049877 [/TD] [/TR] [TR] [TD]lokalizacja: [/TD] [TD]Wojtyszki [/TD] [/TR] [TR] [TD]kastracja [/TD] [TD]tak [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://hotelzwierzat.com/zapamietane.php"]zapamietaj:[/URL] [/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Śliczna, wesoła, łagodna, czekoladowa sunia w typie labradora (niższa od standardu). Sunia ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem, jest wylewna i bardzo pogodna. Dość żywiołowa, potrzebuje sporo ruchu. Ładnie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy. Polecamy do adopcji. ......................... zdjęcie wykonane od razu po przybyciu suni do schroniska [/FONT][/COLOR][/QUOTE] A jaki ma stosunek do dzieci?
-
[quote name='Selenga'][B]Rozliczenie allegro:[/B] Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]132 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]112 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]339 zł[/B] w tym [B]3 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (1 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]22 zł [/B] prowizja allegro [B]19,80 zł [/B] [B]339 - 3 - 22 - 19,80 =[/B] [SIZE=4][B]294,20 zł[/B][/SIZE] Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto Fundacji[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!!
-
[quote name='danyww']:thumbs: Jest naprawdę słodka. Płacze, śpi, płacze, śpi. Po przyjeździe zjadła kolacyjkę, zrobiła siku w ogródku ale chyba tęskni za stadem. Jutro z pewnością będzie lepiej. Mój psiak też piszczy bo nie może przywitać się bezpośrednio z małą. Dopiero po wizycie u weterynarza będę wiedziała czy mogą się bliżej zapoznać.[/QUOTE] Psiaki bardzo szybko przyzwyczajają się do lepszego!
-
[quote name='Puszek-Okruszek']Tak mi powiedziano.[/QUOTE] Myślę,że wynikł problem z ich odszukaniem.W zeszłą sobotę,kiedy pojechałam po psiaki dla Marleny facet zanim wyniósł te psiaki o ktore nam chodziło wynosił miedzy innymi te maluszki októrych piszesz.Przecież nie uleciały w eter,ani ich nie wyadoptował.Ta cała sytuacja jest zapewnie niefortunnym zbiegiem okolicznośći.
-
MOJRA CZYLI SŁODKA BUŁKA - ułożona przyjazna amstafka ZNALAZŁA DOM!:)
zadra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Słuszna decyzja. Podjęlismy podobną po wizycie przedadopcyjnej dla zamojskiej Carmen (sunia ON); warunki bardzo podobne do tych tutaj.[/QUOTE] Też mi się wydaje,że to dobra decyzja. -
[quote name='Puszek-Okruszek']Dowiedzialam sie z innego zrodla...A transport byl odwolany zanim poinformowano mnie,ze suniek nie ma.Poza tym od poczatku mowione bylo,ze te najmniejsze nie nadaja sie na taka trase,wiec zostaly tylko sunki sznauceropodobne...zwyczajnie droga dedukcji,nr 5 i 7,a w rezultacie nie bylo zadnej,pomimo dwutygodniowego dogrywania transportu:([/QUOTE] Z czego wnioskujesz,że ich nie ma.Było i jest pięć mlodszych szczeniąt.
-
[quote name='handzia']Jaka obca osoba? To ja rozmawiałam z Tobą przecież. Powiedziałaś, że nie chcesz innego psa, tylko tego. Specjalnie wczoraj z funią pojechałyśmy, żeby wytypować psy do dzisiejszego wyjazdu. Nie mogłyśmy znaleźć tej ze zdjęcia, więc zadzwoniłam i mówiłam jak jest. Skoro nie chciałaś i malawaszka odwołała przyjazd Puni, to odwołałyśmy transport z myślą, że nie opłaca się płacić 200 zł za transport jednej suni, której dom możemy znaleźć tu na miejscu, bo jest grzeczną i ładną sunią. Jednak okazało się, że Beata będzie musiała zapłacić tę sumę z własnej kieszeni, dlatego Maja dzisiaj pojechała.[/QUOTE] Odnalezienie psa w pomieszczeniu pozbawionym elektryczności,jedynie z latarką w sforze kilkudziesięciu innych szczekających stworzeń z pomocą niezbyt rozgarnietego właściciela jest dośc trudnym zadaniem.Doskonale to rozumiem.
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam dzisiaj z Panią.Sabcia aklimatyzuje się szybciutko.Dzisiajsza noc spędziła trochę w Pani łóżku,a trochę jej syna.Ma wielki apetyt na ludzkie jedzonko w szczególności pyszny baleronik. Pani ma problem z zalogowaniem się na dogo,Czekajmy cierpliwie. -
[quote name='Havanka']Wieści super ! ja jeszcze dodam, że potrafi już śmigać po schodach, ale Pani boi się, ze może chcieć sobie skrócić drogę przez szerokie szczeliny między barierkami i dlatego jeszcze znosi ją na rękach.:multi:[/QUOTE] Jakie wspaniałe wieści.Dzięki Wojtusiu!!!
-
[quote name='Havanka'][IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/0039129f3bca.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0039129f3bca.jpg[/IMG][/URL] Nie mogłam poznać naszej Fifi;) Fifi w towarzystwie Pepsi.[/QUOTE] Fifi jest przecudowna!!! Jest w niej tyle milości i ciepełka.Nawt mój najmłodszy kot się jej nie boi,a on zwykle czuje lek przed wszystkimco nowe.