-
Posts
4815 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zadra
-
[quote name='Tola']Maluchy mają ok 4 tyg. Ogłoszenia mozna robić, bo jak ktos będzie chetny, to poczeka. Pieski nie będa duże - sunia jest sredniej wielkosci, jeden piesek - bardzo drobniutki. Obecnie maluszkami opiekuje się rodzina, która znalazła suczkę. Mają co jeść, ale nie mogą tam długo zostać. Na razie mamy czas 2 tyg.[/QUOTE] Cudna gromadka!!!
-
Czekamy na w takim razie na wizytę.Mam nadzieję,że dziewczyny z Poznania nam pomogą.
-
[quote name='Havanka']Zrobiłam Roxi trochę nowiutkich ogłoszeń z nowym tekstem i nowymi zdjęciami: Mała Roksi jest bystrą, rozumną i zupełnie bezproblemową suczką. W domu zachowuje się nienagannie. Jest wesoła, lubi się przytulać. Potrafi dłuższy czas zostawać sama. Nic nie niszczy. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jedyną jej wadą jest to, że nie akceptuje kotów, chociaż jest wyjątek. Bardzo polubiła małego kotka - znajdę, z którym nawet śpi. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Szukamy dla niej domu bez kotów i kochającego opiekuna. Wszelkie informacje, bezpośrednio pod podanym numerem telefonu. [B]tablica, gumtre kokosy, alegratka cwirek morusek adin cafeanimal wszystkotujest olx sprzedasz.pl [/B] Może tym razem się poszczęści.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!!
-
[quote name='mari23']jeżeli chodzi o Atosa, to był mój tymczasowicz i ze mną rozmawiała, fakty podawane przez nią się zgadzają ( podróż itp) dawno już z nią o tym rozmawiałam - pies znaleziony w bardzo złym stanie, odległość od domu duża, a podobieństwo ze zdjęcia.... takich psów jest naprawdę dużo pies od ponad 1,5 roku ma swój dom, u mnie po znalezieniu mieszkał naprawdę długo, znaleźli jego zdjęcie w jakichś bardzo starych ogłoszeniach rozmawiałyśmy, kontaktowałam się z nowa rodziną Atosa - naprawdę nie jestem w stanie im pomóc, choć żal mi ich i naprawdę im współczuję ( kto mnie zna, ten wie, że kłamie twierdząc: "nie chciała z nią rozmawiać, potem przestała odbierać telefony" ) i oni nie są z okolic Legnicy, a spod Kalisza - odległość duża, w okolicach Legnicy to Atos był znaleziony ( uwiązany sznurkiem w zaroślach szkielet psa) nie mam pojęcia, skąd ma Twój, Handziu numer telefonu, w ogłoszeniu raczej go nie było, chyba, że pomyliła psy i ogłoszenia.... takich psów naprawdę jest dużo, zaraz fotkę wkleję edytuję: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1053/73d6464be8297eccmed.jpg[/IMG] w jego ogłoszeniach był tylko mój numer telefonu, być może znaleźli podobnego psa z Twoim numerem i teraz tu szukają ( myśląc, że to ten sam pies) żal mi ich, ale nie mogę im pomóc, naprawdę serdecznie i życzliwie z nimi rozmawiałam... jeden z ich sms-ów był trochę arogancki, uważają, że maja prawo zobaczyć psa..... a gdzie prawo psa do spokoju i szczęścia? "moje, mój, własność" - takie "argumenty" mieli.... przykre trochę :( [B]pies ma naprawdę cudowny dom i cudownych, kochających go ludzi[/B][/QUOTE] Najważniejsze ,że pies jest szczęsliwy!
-
[quote name='funia'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/pb088297.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1355/pb088297.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Bardzo się boje tego "złego psa":cool3:
-
[quote name='Havanka']Szana miała sterylkę. Straciła dużo krwi. Miała w sobie 7 szczeniaków. Prawdopodobnie nie przeżyłaby porodu. Dziś czuje się już lepiej.[/QUOTE] Najważniejsze,że ma się lepiej!
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
zadra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrwiam Lizę! -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
zadra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Zamowilam Iwusi 90 ogloszen, wkleje jak beda gotowe:)[/QUOTE] Może tym razem się uda! -
[quote name='Havanka']Wysłałam Nukę do piątkowego wydania Gazety Wyborczej.[/QUOTE] Trzymam kciuki!
-
Zawiązala się wspaniała przyjażń.
-
[quote name='rita60']Zaglądam do małej,ale nadal cisza...[/QUOTE] Niestety..........
-
[quote name='handzia']Chodzi o "moją" Milkę? Jeśli tak, to Mileńka jedzie w piątek o 10-tej :)[/QUOTE] Razem z Zigusiem.
-
Ziguś(tak roboczo nazwany przez moją córkę) jest fantastyczny!! Noc spedził razem z moją suczką.Troszkę w legowisku,troszkę na chodniczku w łazience.Był cichutki i grzeczny.Teraz leży i gryzie sobie tylną łapkę.Rano niestety nie zdazyłam z wyjsciem na dwór i zsiusiał sie na podłogę.Myslę jednak,że szybko załapie o co chodzi.
-
Maluszek już został odrobaczony i wykąpany.Jest cudownym,wesołym maluszkiem. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/55836902.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1592/55836902.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/20115226.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8150/20115226.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Havanka'][B]Czy Mila pojechała już do swojego domu?[/B][/QUOTE] \Nie miała szczepienia.Wyjazd został przeniesiony na pózniejszy termin.
-
[quote name='zadra']Szukamy domu dla białego dorosłego kocura.Wieczorem wrzucę zdjęcia.[/QUOTE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/51201785.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4884/51201785.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]