Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Mnie sie bardzo podoba nowy tekst do ogloszen.
  2. Karme chetnie podesle . Z tym nie bedzie problem. Na weta musimy nazbierac .Dzaszenka jest mloda I sliczna napewno by domek znalazla szybciej .
  3. Takiej wiadomosci nikt by sie nie spodziweal. Tak mi przykro :(
  4. Usmiechy od ucha do ucha :) :) :) Miodzio na serce :)
  5. [quote name='beka']Zapisuje wątek Heniutka. Ja też mam psiaka u Gajowej, wiec jak bywam to i Heniutk awiduje. Bardzo miły z niego kawaler.[/QUOTE] Witamy na watku Heniutka. :) :) :)
  6. [quote name='Szarotka']Chyba bedzie dozbierac troche deklaracji, bo miesiecznie zdaje sie brakuje ???[/QUOTE] Chyba masz racje .:roll:
  7. [quote name='Szarotka']Juz w domu, duzo pije, ale poza tym wyglada ok.[/QUOTE] Bardzo sie ciesze ze Maya czuje sie dobrze. Henio tez pewnie miewa sie wysmienicie :)
  8. Nie wiedzialam ze Siena ma juz 9 lat. Wspolczuje nocnych "atrakcji". Dobrze ze wszystko z niej wyszlo. Pewnie juz dzisiaj biega gdzie sie da.
  9. Bardzo przykro ze Siena zaczyna chorowac.
  10. Psiaki musza byc przeszczesliwe I ludziki pewnie tez :)
  11. Pucek taki fajny chlopak w domku ciagle nie ma. Moze po urlopach cos sie ruszy z adopcjami.
  12. takie piekne tereny a Liderek to "len smierdzacy"i nie docenia :lol::cool3::lol:
  13. Piekne widoki. Siena jest niesamowita. Niewiele psow by wlazlo na taka wysoka wieze :) :) :)
  14. W sezonie urlopowym chyba malo sie dzieje w sprawach adopcji.
  15. [quote name='Ty$ka']Suuuuper :) Dodałam Koko na 1str., by nie umknął ;) Psy, które są tylko dokarmiane, a nie są w DT mają dopisek[/QUOTE] Dobrze ze trzymasz reke na pulsie bo ja juz bym sie pogubila. Takie fajne psiaki a juz tyle czekaja na domki.:shake:
  16. Mnie kopanie nie przeszkadza, przynajmniej "lobuz " ma co robic . Ziemianka to dobry pomysl a moze bedzie bunkier bo ostatnio troche tornado bylo blisko. :razz:
  17. Madra Sonieczka, wie gdzie kopac :) :) :) Moj lobuz tez wykopal dol . Wiekosci malego auta !:evil_lol: Przynajmniej jest im tam chlodniej.
  18. Az dech zapiera, tak tam pieknie I jaaaakie grzyby. Pozdrowienia dla Rodzicow :)
  19. [quote name='Szarotka']No tak, moze jakis bazarek ?? ogloszeniowy.[/QUOTE] Dobry pomysl. Dobrze ze mamy ladne zdjecia. :)
×
×
  • Create New...