[quote name='Ty$ka']Suuuuper :)
Dodałam Koko na 1str., by nie umknął ;)
Psy, które są tylko dokarmiane, a nie są w DT mają dopisek[/QUOTE]
Dobrze ze trzymasz reke na pulsie bo ja juz bym sie pogubila. Takie fajne psiaki a juz tyle czekaja na domki.:shake: