-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Trzeba miec nadzieje. Henio jest fajny, grzeczny I doczeka sie swojego domku. Trzeba tylko ciagle robic ogloszenia I moze cos na FB. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja podczytuje pociuchutku :) :) :) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To juz rok. Niesamowite . :) :) :) W tym czasie Bondziu mial tyle przygod I podrozy ze nie az trudno uwierzyc. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
On by sie swietnie nadal dla starszej osoby. Macie racje dziewczyny. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia przyrody. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Ingrid44 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pimpus sie usmiecha :) :) :) Cudne fotki . -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Ingrid44 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Az trudno uwierzyc ze tyle dobrych wiesci o Pimpusiu. Bardzo sie ciesze ze staruszek ma sie dobrze :) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Piekna fotka o zachodzie slonca:loveu: Zycze zdrowka Gajusi . -
Widzialam :) :) :)
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ogromnie sie ciesze z kazdej takiej pieknej wiadomosci :) :) :) -
To juz drugi watek Tuptusia. Pierwszy byl juz tak dlugi ze nie mozna bylo nic znalezc. Tuptus mial szczescie bo zostal u Jamora :):) :)
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ale Boniu ma atrakcje. Pieknie plywa :) :) :) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']:):):) "Tuptuś, okropna cholera i złośnik"... Brzmi fajnie. :eviltong: Ingrid, a masz link do jego wątku? ;)[/QUOTE] Tuptus do tej pory to okropny zlosnik ale spodobal sie Jamorowi u ktorego sie hotelowal przez kilka lat I tam zostal. Linku podac nie moge bo dzialam na Ipodzie I nic nie wychodzi ale podam Ci dokladny tytul : Tuptuś znalazł dom. Zostaje u Jamora :) Taki dokladnie. Bedzie w dziale DS , napewno znajdziesz chociaz troche dawno juz tam nic sie dzieje. Usmiejesz sie czytajac jak Jarmor o nim pisze. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pieknie Dziekujemy :) :) :) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Kazdy piesek wczesniej czy pozniej znajdzie swoj domek . Jak ktos nie wierzy to prosze zajrzec na pierwsza strone watku Szczebrzeszyniakow albo metamorfozy.:) :) :) Nawet Tuptus, okropna Cholera I zlosnik(ciezki przypadek), ktoremu sponsorowalam pobytu Jamora znalazl domek po chyba 2 latach.:) :) :) -
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
Ingrid44 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekne wspomnienia. Ja mieszkalam w blokowisku I Puckow tam nie bylo. Kotkow cale mnostwo w piwnicach I te dokarmialysmy wiekszosc czasu . Jednego wzielismy do domu bo siedzial sam I plakal. -
Cudne zdjecia. Tyle grzybow I usmiechnietych pycholi (ludzkich tez) nie widzialam od dawna :) :) :) :) :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za ogloszenia :) :) :) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Cudownie :) :) :) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Uwielbam opowiesci o zyciu Soni w swojej rodzinie :) -
[quote name='Ayame Nishijima']Zaglądam tu często, ale niewiele pisałam i pewnie wiele pisać na razie nie będę z braku czasu. Ale jestem z Wami. A jako, ze moi wszyswcy podopieczni poszli do DS, a nowych miała nie będę, deklaruję na razie 15 zł stałej wpłaty na Szczebrzeszyńskie biedy. A co będzie dalej, to się zobaczy. Jednocześnie - o czym wie już Elisabeta - deklaruję gotowość do zrobienia banerków jakie tylko będą potrzebne i ewentualnie innego rodzaju pomnocy jesli dam radę. Nie bede zaglądać codziennie, w sprawach banerkowych najlepiej piszcie na ayame.nishijima(at)gmail.com - wtedy nie przegapię. Proszę o numer konta do wpłat na pw :)[/QUOTE] Jak to milo widziec jeszcze jedna chetna osobe do pomocy biedakom ze Szczebrzeszyna. Jak to mowia " w kupie sila " :):) :)