Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dobrze ze Bazylek znalazl towarzysza :) Zawsze razem razniej .
  2. To niesamowite zeby taki sliczny,grzeczny i symaptyczny piesek tyle czekal na domek :(
  3. Oj zeby pani zakochala sie w naszym Lysolku :) Czy juz wiadomo kiedy bedzie spotkanie Pani z Graffim ?
  4. Czy juz wiadomo kiedy wizyta przedadopcyjna ?
  5. Napewno bedzie dobrze, Martynka ma teraz cudowne zycie . Mysle ze powolutku wszystko sie poprawi. Kielbasianych snow Martynko :)
  6. [quote name='bianka0']Hero pokarz się , Fabian na ciebie czeka, nie będzie musiał już mieszkać z Fokusem, bo ten już ma dom. Więc wszystko i wszyscy na ciebie czekają. Funiu, Tolu, może któryś z tych klawiszy wziąłby flaszkę jakby mu po cichu podać, żeby przeszukać samemu schron ze zdjęciem Selengi ?[/QUOTE] Flaszka to super pomysl, napewno zrobia sie bardzo uczynni .
  7. Jakbym byla blizej to bym tez ich nawiedzila i pomogla w Schronisku. Widac ze zwierzeta sa zadbane i przedewszystkim kochane. To chyba jedyne takie Schronisko w Polsce.
  8. Szkoda ze nie ma jeszcze domku :(
  9. No to chociaz tyle dobrze ze maja siebie :)
  10. Ale Chuligan z niego, a tak w ogole to ile on wazy bo ze zdjec to trudno powiedziec.
  11. Co u ciebie Kropeczko ? :)
  12. Marlenka, czy ktos pytal o Tuptusia z ogloszenia w "Moj Pies " ?
  13. Trzymam kciuki za Luckiego od samego poczatku. :lol: Napewno wszystko bedzie dobrze.
  14. Trzymam kciuki za Luckiego od samego poczatku. Napewno wszystko bedzie dobrze.:lol:
  15. Sledze watek i sedze jak na szpilkach. Zeby on juz sie odnalazl !
  16. Mysle ze trzeba kupic taka sama jak mial poprzednio, jesli ja lubi oczywiscie. Przy zmianie karmy moze dostac "rewolucji zoladkowej " albo nie polubic wcale.
  17. Co tam u Sofijki ?
  18. Malenki Staruszek ciagle potrzebuje Stalych Deklaracji. Brakuje jeszcze 70 zl :( :( :( POMOZCIE ! ! !
  19. Ale sie ciesze ! sledzialm watek Znajdusia od poczatku bo wychowalam sie w Swidnicy i mam sentyment. Wiedzialam ze taki sliczny piesek znajdzie w koncu domek. :) Zycze kochajacego domku Znajdusiu :) :) :) Bede czekac na wiadomosci z nowego miejsca.
×
×
  • Create New...