Ja dostaje powiadomienia na mejla ze cos sie dzieje na wydarzeniu. W telefonie jest innaczej ale tez dostaje powiadomienie. Widze na masz Share bo dzisiaj podzielilas sie wydarzeniem Malgorzaty Bielawskiej. Biala mala suczka z interwencji , zaglodzona.... Zrobilam tam Like. Moze masz jakas osobe blisko ,ktora by mogla to wszystko Ci pokazac w praktyce bo na odleglosc to troche trudno. Pozatym moze to jest innaczej w Polsce.No niewiem.