Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Bjutko, ogromne podziękowania za deklaracje i za filmik. :) Wreszcie dobrze zobaczyłam Heniutka.
  2. Ja tez pamietam ze Henio nie mial zapedow do kur I to raczej Puszek (zaginal w niejasnych okolicznosciach) atakowal kury.
  3. Piękny tekst i taki wzruszajacy. Cała prawda o Heniutku.
  4. Śliczne foteczki. W sam raz do ogłoszeń. :) Dobry pomysł z obcięciem włosów na ogonku. Po co ma sie tam robić kołtun.
  5. Tysiu, czy nie mozna przedluzac tego wydarzenia ? Musimy cos miec na Fb bo 90% deklaracji mamy z FB.
  6. Ale fajne fotki :). Bardzo dziekujemy. Heniutek jak zawsze bardzo slodki :)
  7. Bardzo się cieszę ze zabieracie Korę ze Schroniska. Niech zobaczy jak to wyglada normalne życie. Jestescie cudowne cioteczki. :)
  8. Pomyliło sie Dorze z Daktylkiem.
  9. Śliczny plakacik. Żeby tylko ktoś zauważył i pokochał Brysia.
  10. To wspaniale. Kora Cale zycie spedzila w Schronisku , juz czas żeby poznała co to prawdziwy dom. Kto jeszcze dołoży grosik dla staruszki ?
  11. Ja rowniez podtrzymuje swoja deklaracje jak wyciagniecie jakas bide ze Schroniska.
  12. Dzisiaj w Hoteliku Henia bardzo smutny dzień. Odszedł niespodziewanie starszy piesek o imieniu Liderek. Był u Kasi juz 3 lata na dożywotniej emeryturce. Miał 13 lat. :( Spedzil w Schronie całe życie i kiedy miał 10 lat dobre cioteczki z Zabrza wyciągnęły go stamtąd i umieściły u Kasi.
  13. To bardzo smutne. :( Nie sądziłam ze Liderek miał tyle lat. Przynajmniej ostatnie swoje lata miał wesołe i doznał co to jest prawdziwy dom. Dziękujemy Kasiu.
  14. Dziękujemy Dora. Czy Zaginął Dom to jest na internecie ?
  15. Kasiu. Nie mogę uwierzyć. Co sie stało ? :( :( :(
  16. Bardzo to smutne. Bondziu miał cudowne ostatnie lata swojego życia. Biegaj sobie bez bólów za TM pieseczku. :(
  17. Prosze napiszcie co z Bondziem. :(
  18. Ciekawe co slychac u Brysiaczka ? :)
×
×
  • Create New...