Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Handziu, ja sie nie martwię. Napisałam tylko żebys wiedziała ze sa dodatkowe pieniążki i można coś za to kupić Heniutkowi. :)
  2. Dziękuje Elik, odpowiem jutro bo dopiero wróciłam do domu i ledwo żyje.
  3. Wyslalam dla Heniutka deklarcje do grudnia plus 40 zl dodatkowo. Powinno juz byc na koncie. :)
  4. Liderek ciagle bardzo przystojny i słodki. :)
  5. U mnie tez tak dziwnie działa.
  6. Przepiekne fotki. Ciagle sie uśmiecham jak sobie pomyśle ze udało nam sie zabrać Brysia z ulicy. Taki fajny psiaczek zasługuje na cudowny domek. :) :) :)
  7. Jaka karme Brys jada ostatnio ? Chcialam zrobic sprostowanie. Bazarek dla Brysia robila Lucynka lacznie z wysylka( masa pracy) . Ja tylko dalam fanty.
  8. Raczej nie tylko jak ktoś by sie zgłosił to by musiał poczekać jakiś miesiąc i mógłby sie wkurzyć ze ogłaszamy psiaka a on nie jest gotowy do adopcji.
  9. TySko poczekaj troszkę z ogłoszeniami. Trzeba mu jeszcze zrobić kastrację.
  10. Ja nie kapuje Dogo po tej wielkiej zmianie. Namieszali niesamowicie :(
  11. Wielkie Dzieki Murko za wspaniała opiekę. Brys musiał cierpieć z powodu tych gruczołów. W sama porę trafił do Ciebie. Wyglada na to ze Brys to pocieszna psinka. Jeszcze niestety będzie musiał pocierpieć troszkę po kastracji i to będzie koniec bólów.
  12. Bjutko, mam nadzieje ze tu zagladniesz. Wyslalam Ci mejla bo PW na Dogo nie przechodzi. Mam andzieje ze dostalas. Ciekawe jak sie miewa Pegusia ? :)
  13. Brys to fajny chlopak :) :) :)
  14. Ja myslalam o takim ogolnym przegladzie, czy nie ma zadnych guzkow na ciele I koniecznie zagladnac do paszczy. Sprawdzic zabki. On przeciez nie mial zadnej opieki weterynaryjnej przez tyle lat.
  15. Murko poproś o cały przegląd Brysia jak już tam będziecie. Brys ma fundusze na weta. :)
  16. Murka wcześniej pisała ze zabierze go niedługo do weta. Niech wet zrobi mu dobry przegląd. Zajrzy do paszczy. Może ma problemy z zębami i nie gryzie suchej karmy. MURKO, proszę daj znać kiedy było by to możliwe.
  17. Elik, dziękuje za numer konta. Wysłałam już PW.
  18. Bardzo proszę o numer konta. Coś mi sie dzieje z wydarzeniem Brysia na FB. 2 dni nic sie nie pokazywało. Dopiero jak odszukałam wydarzenie to zobaczyłam ze sa wpisy i zdjęcia. :(
  19. Moja deklaracja w drodze. :)
  20. Ale w pociągu już sie uśmiecha. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. :)
  21. Brys sie przyzwyczai do nowej rzeczywistości. Psiaki sa bardzo mądre. Jak zobaczy ze ma zawsze pełna miskę, nie gryza go pchły i ma swojego ludzia to będzie cały szczęśliwy. Murko, bardzo dziękujemy za wieści. :)
  22. Sliczny pysio. :). Murko, zrób mu adresowke bo to powsinoga i pewnie zrobi jakiś podkop wcześniej czy pózniej. :)
  23. Ja chodzę z uśmiechem cały dzień bo już widzę Brysia na wypasionej kanapie, czystego i zadbanego. :) Elik, proszę bądź skarbnikiem Brysia. Podaj numer konta gdzie wpłacać pieniążki. DORA , jeszcze raz bardzo dziękuje ze zabrałaś Brysia z meliny.
  24. Dziekujemy Murko za wiesci o Brysiu. Za jakis czas ,jak juz Brys przyzwyczai sie do was trzeba pomyslec o kastracji. On napewno bedzie kombinowal jak tu sie wydostac poza ogrodzenie bo jest przyzwyczajony do biegabia luzem. Moze mu zrobic adresowke ? Przezorny zawsze ubezpieczony :)
×
×
  • Create New...