Nie chodzilo mi ze kest balafgan w rozliczeniach , tylko ze nie kazdy pamieta ze rozliczenie jest na 21 stronie I trzeba szukac. Rozliczenia sa w najlepszym porzadku :) :) :)
Elik, prosze sprawdz czy doszla wplata P. Malgorzaty K. z Fb. Ona chyba placi przez paypal. Napisala ze wyslala 15 stycznia.