Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Bardzo dziękujemy Teresa118 :) :) :)
  2. Cieszę sie ze Heniutek jest zdrowy. :)
  3. Albo nadepnęła bo wiadomo jak to pijusy. Brys nie powie wiec sie nie dowiemy. Może jeszcze sie poprawi.
  4. Brys nie ma ogłoszeń. Czekaliśmy na kastrację i mieć pewność ze ze zdrowiem jest ok. Chyba z ogonkiem jest lepiej bo Murka nic nie napisała.
  5. Może to i lepiej bo dializy 3 razy w tygodniu dobrze nie rokują a co by było z Heniem gdyby Pan sie całkiem rozłożył ? Młody syn nie zawsze miał by czas na starszego psiaka. Mam w rodzinie starsza osobę ,która jeździ już obecnie 4 razy w tygodniu na dializy. Nie idzie na lepsze i wykańcza szybko serce. Henius znajdzie swój domek. Mocno w to wierze.
  6. Czekam I zaciskam kciuki :)
  7. Dobrze ze Henius będzie miał badanie krwi. Będzie wiadomo czy wszystko jest ok.
  8. Brys nawet słodki w kołnierzu. :) :) :) Wkleilam zdjecia Brysia w kolniezu na FB :)
  9. Dziękujemy za wieści. Heniu w bloku sobie poradzi, on będzie najszczęśliwszy mając swojego człowieka na cały etat. Henius już nie najmłodszy i mieszkanie w bloku nawet lepsze bo cieplutko w zimie i chłodniej w lecie. Ogromnie sie cieszę. :)
  10. Narazie jeszcze do nikogo nie pisalam bo nie znam szczegolow w sprawie wizyty PA.
  11. Funiu napisz więcej. Znam trochę fajnych cioteczek ze Slaska od wielu lat. Pewnie by coś zadziałały.
  12. Najważniejsze żeby Brys miał ogłoszenia i ktoś go wypatrzył. :)
  13. Oba piękne ogłoszenia. Można spróbować z pierwszym. Jest przejrzyste i ma wszystko co trzeba wiedzieć o Brysiu. :) :) .) Pieknie dziekujemy TySko. :)
  14. Tylko domku Heniutkowi brakuje.
  15. Bardzo sie cieszę ze Brys ma sie dobrze po kastracji. Dziękujemy za wieści. :)
  16. Pieknie Dziekujemy Teresaa118 :) :) :)
  17. Jak sie czuje Brysiu po zabiegu ?
  18. Witamy cioteczki na watku I dziekujemy za Pomoc Brysiowi. :) :) :)
  19. Witaj Figuniu. Bardzo milo sie znowu wiedziec. Po tych wszytskich zmianach na Dogo wiele cioteczek sie zagubilo. Badz z nami u Brysia. :)
  20. Bardzo dziękujemy Ewuniu. :)
  21. Już mam : Fundacja Bono, Pomoc Podhalanom w potrzebie. Tel 502 623 982. Sa na Fb. Zadzwońcie, może maja jakiś pomysł.
  22. Dziekujemy za rozliczenie Handziu :) :) :)
  23. Bardzo dziękujemy za foteczki. Wszystkie prześliczne. Modelka i Brys wyglądają bardzo słodko. :) :) :)
  24. Nie ma za co przepraszac. Kazdy z nas ma lepsze I gorsze dni . My kobitki to rozumiemy :)
×
×
  • Create New...