Jump to content
Dogomania

jostel5

Members
  • Posts

    7007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostel5

  1. Rozmawiałam dzisiaj z Grażynką,czyli Pańcią Żabulindy...:) Nasza suczynka ma się znakomicie-jest zdrowa,arcygrzeczna,pieści się niemiłosiernie i z lubością.:) Pozwoliła się ostatnio wykąpać i nie urządzała histerii-po raz pierwszy odkąd mieszka w swoim Domku! A sylwestrową noc spędziła z Pańcią w zamkniętej łazience-siedziały tam od ok.23.30 do 1.00! Bo w tym miejscu było najciszej,nie docierały tam błyski fajerwerków,a na kolanach Pańci ( siedzącej półtorej godziny na sedesiku) było bezpiecznie i miło...! :) Chyba się bardzo kochają,co?
  2. [url]http://img221.imageshack.us/img221/4696/dsc6432l.jpg[/url] Ogonek jeszcze opuszczony,łapki-słabiutkie,ale na pyszczku widać...zaciekawienie? Będzie dobrze! Trzymam kciuki-za szczeniorki i za dt!
  3. Może się jeszcze psiuki spotkają na jakimś romantycznym spacerku....? A my mamy w schronie taka cudna ON-eczkę :[url]http://img845.imageshack.us/img845/9767/schroniskowbiaejpodl625.jpg[/url] Młoda,mądra,zna różne komendy...Ludzie są straszni!
  4. No,wyć mi się chce....! Jakie straszne musiało być to jej odchodzenie!:placz: Sunieczko....[*]
  5. Wet mówi ,że zjadł prawdopodobnie jakąś bakterię i-niestety-zaraził też sunię-rezydentkę! Z suczyną jest już dobrze,a z Morgankiem-lepiej.Mały nie ma już temperatury na szczęście!
  6. Byłam właśnie na Miau ...Jest tam wątek kosmicznego ludzko-kocio-psiego Domku,w którym Morgan zainstalował się niedawno na całe życie! [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=132916&start=645[/url] :) I pozwalam sobie skopiować stamtąd wpis jednej z kociczek- rezydentek ;) na temat Morgana: "...kiedy już kot ma dom i myśli, że będzie żył spokojnie to Dużi wywracają mu życie do góry kołami - jakby kot nie potrafił dać atrakcji i adrenaliny , więc Duzi robią sobie albo małych Dużych zwanych krzykaczami albo adoptują psa , wczoraj przybył dziwny z życiową długą kartoteką niespełna roczny, ale pasujący do nas pies z kosmosu Morgan, kiedy go zobaczyliśmy to Oskar zniknął w szafie, Ala stała się 3x taka jak jest, czyli ogromna , a ja no cóż oto ja i moje zdanie na ten temat: znaczy się było to nudne" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/morganaola.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6039/morganaola.jpg[/IMG][/URL] To ona! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/morganusiebie.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3184/morganusiebie.jpg[/IMG][/URL] A to on! Ze [B]swoim[/B] misiem.:) Morgan ,niestety,wciąż ma problem z brzuszkiem.Był u weta,dostaje zastrzyki.Czuje się w swoim Domku znakomicie,ma -jak zawsze-koński apetyt i ...znakomicie odnalazł się w swojej Rodzinie!:)
  7. [quote name='DORA1020']No i pewnie trzeba intensywnie oglaszac Sucharka.[/QUOTE] Oj,tak! Sucharek powinien jak najszybciej znaleźć dom,zwłaszcza że-oprócz Ani,która opłaca [B]wszystko[/B]-nie ma żadnych innych pieniędzy! Nie wiem,jak długo Ania to poważne,finansowe obciążenie zniesie...!:shake: Trzeba pamiętać,że "ma go na głowie" od października...
  8. Na szczęście Niunio już skarpety nie potrzebuje!:) Alvarek jest zdrowy,choć na pewno zawsze już będzie psem wymagającym troskliwej opieki i nigdy nie zostanie specjalistą od "sportów ekstremalnych" ;)....Miał jednak szczęście,ze wypatrzyła go Osoba o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na niedolę zwierzaków (myślę oczywiście o Pani Monice) i u Niej znalazł to,co mu jest potrzebne.:)
  9. No,niestety...! Aktualne "okoliczności przyrody" nie sprzyjają dobrym zdjęciom! Ani jasno,ani kolorowo,ani ładnie! Psiuchy pokulone,mokre,my też zmoknięte ,zmarznięte i bez "wypasionego" aparatu (hmmmm....ja w zasadzie-bez żadnego!:diabloti:) Z drugiej strony-Lolek nie zmienił się od czasu,kiedy fotografował go Muzzy,a Muzzy-przyznasz!-robi piękne zdjęcia....!:)
  10. Dziękuję za wyjaśnienia.:) Ciągle się czegoś nowego na DGM uczę...i o to chodzi!:)
  11. Ale jak chcą go zjeść...? Nie żartują?A on -co? Boi się pewnie....? Może powinny powąchać się gdzieś poza podwórkiem,na w miarę neutralnym terenie....?Chociaż pewnie próbowałaś....
  12. Przyszłam tu od Nelki! Bidulindy śliczne! Nie powinny długo czekać na domy!:) [B]Edytuję[/B],bo wróciłam na wątek,poczytałam,obejrzałam fotki...Sprawa jest -jak widzę-bardzo poważna i teraz należy się skupić przede wszystkim na ratowaniu maleństw,a nie na szukaniu domów. Nie dajcie się ,maluszki!
  13. Lolek dziękuje za głaski,buziaki i odwiedziny! Dobrze ,że są,choć na razie wirtualne!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/lolu5.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7396/lolu5.jpg[/IMG][/URL] Na spacerku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/lolu6.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/884/lolu6.jpg[/IMG][/URL] Tak się Niunio prezentował we wrześniu :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/lolu3.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3466/lolu3.jpg[/IMG][/URL] Tak -w lipcu... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/lolekg.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/817/lolekg.jpg[/IMG][/URL] A tak- 2 października,na psim cmentarzu w Koniku k/Warszawy ,gdzie próbował się lansować. Dodam,że Łatek,który też był tam z nami (w tym samym,co Lolek celu)-znalazł "na cmentarzu" kochający Dom...:) Loluś wygląda na fotkach na dużego i masywnego psiaka,a tak naprawdę to jest z niego chucherko.
  14. Po kastracji,Hanuś!Niech go od razu i na miejscu ciachną!
  15. A wyżełka jeszcze siedzi? Tak mi jakoś to psię zapadło w serce...
  16. Jesteś jej wybawicielką,jej bogiem,jej WSZYSTKIM! Po prostu!:)
  17. [quote name='maja602']Obiecane, wyróżnione allegro dla Sucharka. [URL]http://allegro.pl/sucharek-sympatyczny-piesek-do-adopcji-i2041100696.html[/URL][/QUOTE] Maju,dziękuję!:) I wierzę w Twoja magiczną moc!:)
  18. [quote name='Kajka_72']Jostel :evil_lol: tak ....brylant mowi tez , ze powinnam napisac ...ksiazke kucharska :mad: bo zadne moje danie nie smakuje dwa razy tak samo. W sensie , ze zawsze improwizuje;) ....do konca nie wiem czy on przypadkiem mnie nie obraza ?:diabloti::diabloti:[/QUOTE] Skoro zjada,to nie obraża!:) A improwizacja bywa bardzo,bardzo twórcza!Widać gołym okiem,że nie jesteś osobą banalną...!:)
  19. No,padłam !Ze śmiechu! Kajko,zdecydowanie -powinnaś pisać! Nie tylko posty na Sabinkowym wątku!:)
  20. Przyszłam sobie do psicy...Bo też ją lubię!:)
  21. Jaka ona jest szczęśliwa!I taka jakaś [B]wyraźna[/B] się zrobiła,kolorowa...W bidulu wszystkie te psiuki wydają się szare,prawie niewidoczne! Miała Nuka szczęście,oj,miała!:)
  22. Pocieszam Cię,że tych już nie ma....Wszystkich albo prawie wszystkich...Są za to kolejne i to się chyba nigdy nie skończy!
  23. Alvaro pozdrawia ze swojego Domku! Niunio jest bardzo grzeczny,dobrze się czuje,kocha swoich Pańciostwa ,a Oni kochają jego.:) Ludwig też nie ma nic przeciwko temu,że skład ludzko-psiej Rodzinki się powiększył!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/43566989.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/933/43566989.jpg[/IMG][/URL] Dobrze mi! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/35544939.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5387/35544939.jpg[/IMG][/URL] Alvaro i Ludwig,czyli białaski dwa!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/76186886.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3576/76186886.jpg[/IMG][/URL] Śpiący Książę :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/18451472.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5522/18451472.jpg[/IMG][/URL] I znowu relaks.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/17403228.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/3388/17403228.jpg[/IMG][/URL] Trzeba przyznać,że Niunio pięknie się prezentuje w tym stylowym wnętrzu!:)
×
×
  • Create New...