-
Posts
7007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostel5
-
Rozmawiałam dzisiaj z Grażynką,czyli Pańcią Żabulindy...:) Nasza suczynka ma się znakomicie-jest zdrowa,arcygrzeczna,pieści się niemiłosiernie i z lubością.:) Pozwoliła się ostatnio wykąpać i nie urządzała histerii-po raz pierwszy odkąd mieszka w swoim Domku! A sylwestrową noc spędziła z Pańcią w zamkniętej łazience-siedziały tam od ok.23.30 do 1.00! Bo w tym miejscu było najciszej,nie docierały tam błyski fajerwerków,a na kolanach Pańci ( siedzącej półtorej godziny na sedesiku) było bezpiecznie i miło...! :) Chyba się bardzo kochają,co?
-
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
jostel5 replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
[url]http://img221.imageshack.us/img221/4696/dsc6432l.jpg[/url] Ogonek jeszcze opuszczony,łapki-słabiutkie,ale na pyszczku widać...zaciekawienie? Będzie dobrze! Trzymam kciuki-za szczeniorki i za dt! -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
jostel5 replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Może się jeszcze psiuki spotkają na jakimś romantycznym spacerku....? A my mamy w schronie taka cudna ON-eczkę :[url]http://img845.imageshack.us/img845/9767/schroniskowbiaejpodl625.jpg[/url] Młoda,mądra,zna różne komendy...Ludzie są straszni! -
Byłam właśnie na Miau ...Jest tam wątek kosmicznego ludzko-kocio-psiego Domku,w którym Morgan zainstalował się niedawno na całe życie! [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=132916&start=645[/url] :) I pozwalam sobie skopiować stamtąd wpis jednej z kociczek- rezydentek ;) na temat Morgana: "...kiedy już kot ma dom i myśli, że będzie żył spokojnie to Dużi wywracają mu życie do góry kołami - jakby kot nie potrafił dać atrakcji i adrenaliny , więc Duzi robią sobie albo małych Dużych zwanych krzykaczami albo adoptują psa , wczoraj przybył dziwny z życiową długą kartoteką niespełna roczny, ale pasujący do nas pies z kosmosu Morgan, kiedy go zobaczyliśmy to Oskar zniknął w szafie, Ala stała się 3x taka jak jest, czyli ogromna , a ja no cóż oto ja i moje zdanie na ten temat: znaczy się było to nudne" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/morganaola.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6039/morganaola.jpg[/IMG][/URL] To ona! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/morganusiebie.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3184/morganusiebie.jpg[/IMG][/URL] A to on! Ze [B]swoim[/B] misiem.:) Morgan ,niestety,wciąż ma problem z brzuszkiem.Był u weta,dostaje zastrzyki.Czuje się w swoim Domku znakomicie,ma -jak zawsze-koński apetyt i ...znakomicie odnalazł się w swojej Rodzinie!:)
-
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']No i pewnie trzeba intensywnie oglaszac Sucharka.[/QUOTE] Oj,tak! Sucharek powinien jak najszybciej znaleźć dom,zwłaszcza że-oprócz Ani,która opłaca [B]wszystko[/B]-nie ma żadnych innych pieniędzy! Nie wiem,jak długo Ania to poważne,finansowe obciążenie zniesie...!:shake: Trzeba pamiętać,że "ma go na głowie" od października... -
Na szczęście Niunio już skarpety nie potrzebuje!:) Alvarek jest zdrowy,choć na pewno zawsze już będzie psem wymagającym troskliwej opieki i nigdy nie zostanie specjalistą od "sportów ekstremalnych" ;)....Miał jednak szczęście,ze wypatrzyła go Osoba o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na niedolę zwierzaków (myślę oczywiście o Pani Monice) i u Niej znalazł to,co mu jest potrzebne.:)
-
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No,niestety...! Aktualne "okoliczności przyrody" nie sprzyjają dobrym zdjęciom! Ani jasno,ani kolorowo,ani ładnie! Psiuchy pokulone,mokre,my też zmoknięte ,zmarznięte i bez "wypasionego" aparatu (hmmmm....ja w zasadzie-bez żadnego!:diabloti:) Z drugiej strony-Lolek nie zmienił się od czasu,kiedy fotografował go Muzzy,a Muzzy-przyznasz!-robi piękne zdjęcia....!:) -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wyjaśnienia.:) Ciągle się czegoś nowego na DGM uczę...i o to chodzi!:) -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
jostel5 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Ale jak chcą go zjeść...? Nie żartują?A on -co? Boi się pewnie....? Może powinny powąchać się gdzieś poza podwórkiem,na w miarę neutralnym terenie....?Chociaż pewnie próbowałaś.... -
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
jostel5 replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
Przyszłam tu od Nelki! Bidulindy śliczne! Nie powinny długo czekać na domy!:) [B]Edytuję[/B],bo wróciłam na wątek,poczytałam,obejrzałam fotki...Sprawa jest -jak widzę-bardzo poważna i teraz należy się skupić przede wszystkim na ratowaniu maleństw,a nie na szukaniu domów. Nie dajcie się ,maluszki! -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Lolek dziękuje za głaski,buziaki i odwiedziny! Dobrze ,że są,choć na razie wirtualne!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/lolu5.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7396/lolu5.jpg[/IMG][/URL] Na spacerku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/lolu6.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/884/lolu6.jpg[/IMG][/URL] Tak się Niunio prezentował we wrześniu :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/lolu3.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3466/lolu3.jpg[/IMG][/URL] Tak -w lipcu... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/lolekg.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/817/lolekg.jpg[/IMG][/URL] A tak- 2 października,na psim cmentarzu w Koniku k/Warszawy ,gdzie próbował się lansować. Dodam,że Łatek,który też był tam z nami (w tym samym,co Lolek celu)-znalazł "na cmentarzu" kochający Dom...:) Loluś wygląda na fotkach na dużego i masywnego psiaka,a tak naprawdę to jest z niego chucherko. -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Po kastracji,Hanuś!Niech go od razu i na miejscu ciachną! -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Obiecane, wyróżnione allegro dla Sucharka. [URL]http://allegro.pl/sucharek-sympatyczny-piesek-do-adopcji-i2041100696.html[/URL][/QUOTE] Maju,dziękuję!:) I wierzę w Twoja magiczną moc!:) -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
jostel5 replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajka_72']Jostel :evil_lol: tak ....brylant mowi tez , ze powinnam napisac ...ksiazke kucharska :mad: bo zadne moje danie nie smakuje dwa razy tak samo. W sensie , ze zawsze improwizuje;) ....do konca nie wiem czy on przypadkiem mnie nie obraza ?:diabloti::diabloti:[/QUOTE] Skoro zjada,to nie obraża!:) A improwizacja bywa bardzo,bardzo twórcza!Widać gołym okiem,że nie jesteś osobą banalną...!:) -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
jostel5 replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
No,padłam !Ze śmiechu! Kajko,zdecydowanie -powinnaś pisać! Nie tylko posty na Sabinkowym wątku!:) -
Przyszłam sobie do psicy...Bo też ją lubię!:)
-
Alvaro pozdrawia ze swojego Domku! Niunio jest bardzo grzeczny,dobrze się czuje,kocha swoich Pańciostwa ,a Oni kochają jego.:) Ludwig też nie ma nic przeciwko temu,że skład ludzko-psiej Rodzinki się powiększył!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/43566989.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/933/43566989.jpg[/IMG][/URL] Dobrze mi! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/35544939.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5387/35544939.jpg[/IMG][/URL] Alvaro i Ludwig,czyli białaski dwa!:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/76186886.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3576/76186886.jpg[/IMG][/URL] Śpiący Książę :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/18451472.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5522/18451472.jpg[/IMG][/URL] I znowu relaks.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/17403228.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/3388/17403228.jpg[/IMG][/URL] Trzeba przyznać,że Niunio pięknie się prezentuje w tym stylowym wnętrzu!:)