-
Posts
7007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostel5
-
[quote name='mb1406']zdjęcia zostały wysłane;)[/QUOTE] Wczoraj -też....:evil_lol:
-
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
I znowu mam serię zapytań o Irysa....Ma ktoś może jakąś dobrą ankietę p/adopcyjną? Jakby co : [email][email protected][/email] :) Może jakiś inny psiak też znajdzie dom.... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
jostel5 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
O,to super!:) Obie wiadomości-super!:) I żeby ten dom już się zorientował,że nie ma w nim suczyn! I po nie przyjechał...;) -
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No,tak!:) Irys -najprawdopodobniej w niedzielę -zmieni adres...:) Państwo mają po niego przyjechać.:) -
Andzike ma wydrukować fotki Niuśki i pokazać Pani sunię w całej okazałości...:) bo tak naprawdę Pani widziała niewiele.:)
-
Przepiękne fotki i zwierzaki-absolutnie WSZYSTKIE!:)
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Andzike już się z Panią umówiła-na jutro.... Poczekamy-zobaczymy!:) Na razie nie uprzedzajmy faktów....
-
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Oooooo,dziękuję ,Aniu,serdecznie!:loveu: Cieszę się [B]bardzo[/B]!:multi::multi::multi: -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Światowa dziewczyna!:) -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla Harrego i całej ludzkiej,tymczasowej Rodzinki!:) -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
jostel5 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że Vera jest taka dzielna!:) Teraz-czekamy na wspaniały domek!:) -
No to piszę.:) Wykastrowany nie jest,charakter ma potulny niezwykle,wobec innych psów-wycofany,nieagresywny ,jak reaguje na koty-nie wiadomo,wobec dzieci powyżej 12-go roku życia-łagodny. Jeśli zaś chodzi o choroby stawów...Myślę,że wszystkie psiaki,które przez lata stoją na łańcuchach bądź mieszkają w kojcach mogą mieć problemy ze stawami.W końcu deszcz i mróz robią swoje....Po Rudziku na razie nie widać,by stawy mu dokuczały,ale jak to jest naprawdę? Tego nie wie nikt...
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
jostel5 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
No,ciekawe,jak tam.... Na pewno wszystko się udało,ale czekam na oficjalne potwierdzenie...;) -
[quote name='mb1406']mamy ale taką elektroniczną i ona jest za mała , Niusia tam nie chce ustać bo próbowałyśmy , zresztą ona chyba nie zadziała na pieska. A byłyśmy teraz u weterynarza ale u nich się chwilowo zepsuła.[/QUOTE] To taka waga "ludzka"? Jeśli tak,niech może jedna z Was się zważy,potem drugi raz -z Niusią na rękach...Różnica będzie wagą Niusi-mniej więcej...
-
Pewnie,że nie jest!:) To średniaczek!:)
-
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Będzie!:) Niech się tylko świat trochę zazieleni,a niebo wyniebieści.:) -
Śliczność przesłodka!:) Dziewczyny,macie w domu wagę?
-
Jestem,Aniu! Rex ,dzięki pomocy MaDi,ma już w zasadzie umówiona wizytę u weta-onkologa w Lublinie....Może jechać w każdej chwili,tylko pieniądze, pieniądze są potrzebne! Wet przyjmie Rexa "po kosztach",ale diagnostykę trzeba mu zrobić porządną,więc to "po kosztach" też wymaga kasy,niestety... A Rex strasznie cierpi,widziałam,jak strasznie!:(
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
jostel5 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ale faaajnie!:evil_lol::p Podusię jakąś wypatroszyły czy...? Co to jest?:crazyeye: