Jump to content
Dogomania

jostel5

Members
  • Posts

    7007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostel5

  1. [quote name='mb1406']zdjęcia zostały wysłane;)[/QUOTE] Wczoraj -też....:evil_lol:
  2. I znowu mam serię zapytań o Irysa....Ma ktoś może jakąś dobrą ankietę p/adopcyjną? Jakby co : [email][email protected][/email] :) Może jakiś inny psiak też znajdzie dom....
  3. Udało mi się dzisiaj wyżebrać 100 zł dla Rexa,myślę,że jutro też coś skapnie do psiowej skarpety...
  4. O,to super!:) Obie wiadomości-super!:) I żeby ten dom już się zorientował,że nie ma w nim suczyn! I po nie przyjechał...;)
  5. No,tak!:) Irys -najprawdopodobniej w niedzielę -zmieni adres...:) Państwo mają po niego przyjechać.:)
  6. Andzike ma wydrukować fotki Niuśki i pokazać Pani sunię w całej okazałości...:) bo tak naprawdę Pani widziała niewiele.:)
  7. Andzike już się z Panią umówiła-na jutro.... Poczekamy-zobaczymy!:) Na razie nie uprzedzajmy faktów....
  8. Oooooo,dziękuję ,Aniu,serdecznie!:loveu: Cieszę się [B]bardzo[/B]!:multi::multi::multi:
  9. Tytuł mnie przyciągnął,bo ...sama mam teraz spanielka w podpisie! Mój Irys wygląda jak braciszek Saby!:)
  10. Pozdrowienia dla Harrego i całej ludzkiej,tymczasowej Rodzinki!:)
  11. Milusiński łobuzuje,czyli jest szkodnikiem!:) Czuje się znakomicie,kocha kanapy,ale ostatnio pożarł dwa kocie posłania i ...ludzki narożnik! Psuj po prostu!:) Na szczęście-kochany psuj...;)
  12. Cieszę się,że Vera jest taka dzielna!:) Teraz-czekamy na wspaniały domek!:)
  13. No to piszę.:) Wykastrowany nie jest,charakter ma potulny niezwykle,wobec innych psów-wycofany,nieagresywny ,jak reaguje na koty-nie wiadomo,wobec dzieci powyżej 12-go roku życia-łagodny. Jeśli zaś chodzi o choroby stawów...Myślę,że wszystkie psiaki,które przez lata stoją na łańcuchach bądź mieszkają w kojcach mogą mieć problemy ze stawami.W końcu deszcz i mróz robią swoje....Po Rudziku na razie nie widać,by stawy mu dokuczały,ale jak to jest naprawdę? Tego nie wie nikt...
  14. No,ciekawe,jak tam.... Na pewno wszystko się udało,ale czekam na oficjalne potwierdzenie...;)
  15. [quote name='mb1406']mamy ale taką elektroniczną i ona jest za mała , Niusia tam nie chce ustać bo próbowałyśmy , zresztą ona chyba nie zadziała na pieska. A byłyśmy teraz u weterynarza ale u nich się chwilowo zepsuła.[/QUOTE] To taka waga "ludzka"? Jeśli tak,niech może jedna z Was się zważy,potem drugi raz -z Niusią na rękach...Różnica będzie wagą Niusi-mniej więcej...
  16. Pewnie,że nie jest!:) To średniaczek!:)
  17. Będzie!:) Niech się tylko świat trochę zazieleni,a niebo wyniebieści.:)
  18. Śliczność przesłodka!:) Dziewczyny,macie w domu wagę?
  19. Bardzo Ci dziękuję! Cavani też-na pewno niebawem dostaniesz nr konta.
  20. Około 300 zł trzeba mieć...Wet jest podobno taki,że skredytuje leczenie,ale z pustymi rekami głupio tam pojechać! Napisz może inny tytuł...Na przykład : ON-ek Rex-czy wygra z nowotworem? Liczy się czas i każdy grosz!
  21. Jestem,Aniu! Rex ,dzięki pomocy MaDi,ma już w zasadzie umówiona wizytę u weta-onkologa w Lublinie....Może jechać w każdej chwili,tylko pieniądze, pieniądze są potrzebne! Wet przyjmie Rexa "po kosztach",ale diagnostykę trzeba mu zrobić porządną,więc to "po kosztach" też wymaga kasy,niestety... A Rex strasznie cierpi,widziałam,jak strasznie!:(
  22. Ale faaajnie!:evil_lol::p Podusię jakąś wypatroszyły czy...? Co to jest?:crazyeye:
×
×
  • Create New...