-
Posts
2334 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LadyK
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
LadyK replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-z-rakiem-na-dozyciu-potrzebne-wsparcie-na-leki-137886/"][IMG]http://img14.myimg.de/Beznazwy3a426e.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dramat-swinki-zmiazdzone-3-kregi-szyjne-spondyloza-szukam-jej-dt-na-dozycie-125455/"][IMG]http://img14.myimg.de/Beznazwy237db7.jpg[/IMG][/URL]
-
Maleńka siedmio tygodniowa suczka zabrana z pola!!!MA DOM W ZABRZU :)
LadyK replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-trzy-tygodniowa-suczka-zabrana-z-pola-137941/"][IMG]http://img14.myimg.de/Beznazwy16906f.jpg[/IMG][/URL] -
Proszę bardzo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f551/galeria-mojej-malej-grace-137011/"][IMG]http://img14.myimg.de/grace68f12.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]To fajnie, że Ci się ognisko udało :D:D Czekamy na fotki :)[/CENTER]
-
[CENTER]To ucz się, poprawiaj, naciągaj :diabloti: Bo wakacje już niedługo :multi:[/CENTER]
-
[center][B]Witam wszystkich odwiedzających [/B]:diabloti: Fotek nowych narazie nie mam. Dzisiaj nie będzie, bo zła pogoda do robienia zdjęć jak na tą porę roku :eviltong: No chyba, że potem się coś zmieni, to zobaczę jeszcze. :lol: A teraz kilka fotek pseudo-makro xD [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9773.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9821.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9835.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9836.jpg[/IMG] ___ I na koniec mała zmiana kolorów i fotka z kwietnia :diabloti: [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_7448.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][CENTER][url]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/43/26/miniaturki400/3695932.jpg[/url] świetne ujęcie :shiny: _________________________________________________________ [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9773.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9821.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9835.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_9836.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/artis/IMG_7448.jpg[/IMG] :oops:[/CENTER]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/moja-stella-137279/"][IMG]http://img14.myimg.de/Beznazwy10d0e0.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][quote name='Domka_Czika']A karmisz ją karmą dla suk po sterylce? U mnie się tak ciotki suka roztyła chodź biegała całymi dniami, a kiedy zakupili jej karmę dla suk po sterylce sadełko poszłow zapomnienie:loveu:[/QUOTE] Ona raczej "domowe" je, bo suchej karmy za bardzo nie lubi :roll:[/CENTER]
-
[CENTER]Eee tam :diabloti: Ja się wogóle nie uczę nic, no chyba że mam jakiś sprawdzian to wtedy tak :eviltong: Ale tak żeby z lekcji na lekcje to mi się nie chce :diabloti: A 4,9 to mało trochę :eviltong:[/CENTER]
-
[CENTER]Dziękujemy wszystkim :loveu::loveu::loveu: [B]cockermaister[/B] witamy, witamy :) Musimy zacząć dłuższe spacerki (teraz będę miała już więcej czasu :eviltong:). Bo Neska przytyła trochę :roll: Nie wiem czy pisałam, ale ona już jest dość dawno po sterylce (po pierwszej cieczce miała) i chyba za mało ruchu ma ostatnio i dlatego przytyła. Od poniedziałku będą dłuższe spacery i więcej fotek :cool3: Obecnie mam w szkole średnią 4,57. Muszę pare ocen na piątki poprawić i będzie może 4,9 :diabloti: A jak będę miała pasek to jest duże prawdopodobieństwo, że się lustrzanki dorobię :loveu::loveu: W poniedziałek mam sprawdzian z historii, semestralny. Trzymajcie kciuki, żebym dobrze napisała :roll: Muszę się jutro pouczyć :roll: No a w niedziele bierzmowanie ;) Zaczynam się cieszyć, że to już :D Jak mi się uda to jutro dam jakieś fotki :)[/CENTER]
-
[CENTER]Witanko :hand: Mizianko dla Czikulca i Barego :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[url]http://img198.imageshack.us/img198/8045/dscn6211.jpg[/url] to mi się bardzo podoba :loveu::loveu:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
LadyK replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[CENTER][url]http://i41.tinypic.com/r1k5jk.jpg[/url] superowe :evil_lol::loveu:[/CENTER] -
[CENTER]Super Maja w tych szelkach wygląda :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER]Witam się ^^ :D[/CENTER]
-
[CENTER]Witamy :) Czekamy :) Wracaj, noo! xD[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154247.jpg[/url] fajnie mu kłaczki powiewają :loveu:[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://img2.imageshack.us/img2/2675/img1330t.jpg[/url] pycholek :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://img5.imageshack.us/img5/2500/p1180356.jpg[/url] o widzę, że się Kabiś modli :diabloti::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://img31.imageshack.us/img31/6144/img4309.jpg[/url] śpioch :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz145-3.jpg[/url] jaka poważna :loveu:[/CENTER]