[center][IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/DSC03258.jpg[/IMG]
Sonia zabija wzrokiem :diabloti:
(to jest reakcja na rzucenie piłki do góry :D)
a to już tak wielkanocnie:
[IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/sonia.jpg[/IMG]
Miałam iść z Sonią na spacerek, ale niestety pogoda nam się psuje i chyba będzie padać...:shake:[/center]