[quote name='Moniek193']Wow, świetne te wodne fotki :loveu:
A przebiśniegi cud, miód i orzeszki :D[/QUOTE]
Dzięki :loveu:
[quote name='deer_1987'][B]przyszlam ze zdjeciem dla Ciebie[/B]
[/QUOTE]
Dzięki za przetłumaczenie!
Dziwny ten język trochę :D
Ale mamy dzisiaj piękną pogodę! :D Tylko trochę zimno, ale ani jednej chmurki. Niestety teraz jestem w szkole, ale potem jak wrócę to może będą fotki jak ktoś chce ;)