[quote name='Niufciak'][url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/sonia.jpg[/url]
Świetne:D:D:D
Kurcze, jestem pełna podziwu dla ciebie,
piękne fotki, super grafika, śliczny psiak.. Czego chcieć więcej..?;)[/QUOTE]
Dzięki :loveu:
[quote name='GPooLCLD']a gdzie takie dorodne znalazłaś:eviltong:[/QUOTE]
w ogródku :P
[quote name='Mqrtynq']cześć.;)
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC03226.jpg[/url] przebiśniegi. :D a ja drugi rok z rzędu nie widziałam przebiśniegów![/QUOTE]
u mnie co roku są ;)
[quote name='Kaja10014']Cudne przebiśniegi, u Nas tylko krokusy :p[/QUOTE]
[quote name='Ewa&Duffel']Hej :)
Zaglądam tu od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś postanowiłam coś napisać ;)
Robisz świetne zdjęcia, podziwiam !
Sonia jest śliczna, także z przyjemnością się je ogląda :)[/QUOTE]
dzięki :loveu:
zaraz zaglądnę i do Twojej galerii ;)
[quote name='RCookie'][url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC03226.jpg[/url]
Też chcę takie badyle :shake:.[/QUOTE]
to sobie weź :diabloti:
________
Jutro może będą fotki jak ktoś chce :)