[quote name='Illusion']Jak strona będzie już skończona, to ja też poproszę adres, chętnie dodam do linek, tylko naszą stronę wypadałoby teraz zaktualizować i trochę to potrwa :lol:.[/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Ja tez poprosze adres.
a jak Neska, spotykasz ja czasem jeszcze?[/QUOTE]
Założyłam bloga - [url]http://rockowabarbie.blogspot.com/[/url] - muszę go jeszcze troszkę dopracować, ale już zapraszam wszystkich :)
Pojawił się pierwszy post.
Neskę widziałam na początku września, ma się dobrze, w sumie to nic się nie zmieniła :)
[quote name='Moniek193']Teraz nie można sobie samemu zmieniać, musisz napisać na tym wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144345-pro%C5%9Bby-o-przeniesienie-w%C4%85tk%C3%B3w-i-zmian%C4%99-tematu/page23?p=15480350#post15480350"]KLIK[/URL], że chcesz zmienić nazwę, napisz na jaką i Ci moderatorzy zmienią ;)
Zdjęcia śliczne :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: