-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
W śniegu to jest oprocz wody dużo różnego syfu...
-
[quote name='przeszlus'][b][url]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TTcjAIcH75I/AAAAAAAACKk/9w-nX_a7Wk0/DSC05340.JPG[/url] Duffel naprawde ma fajną figure ;) Korzystając z okazji muszę spytać Satortkową:) Jakl nazywa się takie coś jak pies wskakuje na plecu i potem po dysk ???[/b][/QUOTE] To jest chyba back vault ;)
-
Jak pięknie umorusane:loveu: Overy to figura kiedy pies lecąc nad przewodnikiem (np. nad nogą) łapie dysk. A jak często bawicie się dyskiem? Bo jak codziennie to może mu się to szybciej znudzić. Ja nawet teraz nie rzadko kiedy bawię się z Satorem frisbee dwa dni z rzędu.
-
[URL]http://img717.imageshack.us/i/img7381v.jpg/[/URL] świetne :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Widzę, że Toro nie odchodzil od tyłeczka panienki ;) -
[quote name='przeszlus']Domi korzysta z SuperHero wiesz evel ja nawet na filmiku z DCDC widziałem i psy (niektóre) na tylne łapy lądowały. Ale to właśnie zależy od rzutów :)[/QUOTE] Ja muszę własnie poćwiczyć nad bardziej plaskimy rzutami :) Kashdog - wczytuje się chwilka :P
-
Sator jeżeli wybije się tak, że ma wszystki łapy w górze to głównie ląduje na 4 łapach. Może się wydawać, że to jest na tylnych, bo on często nie podnosi tylnych łap nad ziemię, bo po prostu nie musi :) Sposobu żadnego nie mam ale postaram się poszukać. My mamy superhero, ale myślę, że dla Zu to coś mniej wytrzymałego, lżejszego i tańszego się nada :)
-
Już jest :) http://www.youtube.com/watch?v=Wmx7N4ydA1Y Miłego oglądania ;)
-
[quote name='przeszlus']hi czekamy znowu sobaczyć latającego Satorka :)[/QUOTE] Nie tylko :P YT nie chce współpracować. Musiałam drugi raz wczytywać filmik :/
-
http://img834.imageshack.us/img834/8227/dsc03299c.jpg Śliczna P.S. W poście nie może być więcej niż 5 zdjęć :)
-
[quote name='przeszlus']A i bym zapomniał :p wy macie takie dyski: http://www.whippy.pl/hero-superhero-niebieski-p-110.html?osCsid=994c13bc06d0128ad4cf631af1089fa9 ? które lepsze te powyższe czy te :klik: ? logicznie myśląc te droższe,choć nie zawsze tak jest My mamy superhero czylie te pierwsze, Które lepsze nie wiem, ale mogę to ustalić. Wogóle może niedługo jakiś filmik się pojawi ;)
-
[quote name='Ewa&Duffel']Dzięki za pomoc, w takim razie zamówię ten SuperHero, ale kurde trzeba będzie 2 od razu wziąć...jak straci zainteresowanie to coś mu zrobię chyba :evil_lol: [/QUOTE] Jakby co to ja chętnie odkupię ;)
-
Jak już pisałam ja bym brała SuperHero, ew. tańszy (ale i mniejszy o chyba 2cm) [URL]http://www.whippy.pl/supersonic-candy-niebieski-p-152.html[/URL] Jeśli Duffel lubi się szarpać i przeciągać to słabsze dyski skończą tak jak dogchow (a widzę, że już jest pęknięty) tyle, że będzie Ci bardziej szkoda, bo ten dysk znalazłaś, a za tamten zapłacisz. A czemu dwa dyski? Dla wygody przewodnika, mniej trzeba się schylać ;) Dla urozmaicenia zabawy, żeby nie zanudzić psa rzucasz, łapiesz, przynosisz, tylko np. rzucam, łapiesz, szybko puszczaj, bo leci następny. Po za tym można przyśpieszyć psa i wykorzystać jego nakręcenie. Nie mówię tu już o ambitniejszych rzeczach typu łączenie sztuczek z frisbee. Zobaczysz jak załapiecie bakcyla to też Ci będzie mało. Mi są potrzebne jeszcze minimum dwa, bo ćwiczę z Satorem skewencję do czterech dysków i teraz mogę niestety tylko ją ćwiczyć w połowie. Po za tym z dwoma dyskami masz możliwość szybszej reakcji z nagradzaniem. To coś jak aport na wymianę. A co do doganiania marzeń to jeśli tylko się zdecydujecie to ja będę Wam mocno kibicowała. :) A ćwiczyłaś z nim łapanie dysku z ręki, ale w ruchu? Jeśli nie to spróbuj może pomoże.
-
Niufciak nawet nie wiesz jakiej otuchy mi dodałaś. :)
-
U nas to jest najgorzej z tym, że na spacerach nie spotykamy się z innymi psami. Po prostu jak raz w tygodniu miniemy jakiegoś z daleka to jest cud. A jak przyjdzie weekend i ładna pogoda to się nagle wszytskim przypomina, że mają psa i co chwila takowych ludzi spotykamy. Nie mam nawet czasu żeby Satora uspokoić, bo jak mi się pies już trochę zajmuje czymś innym to kolejny pies idzie. Tu jest też mój błąd, bo jak u nas nie było psów to trzeba było chodzić do jakiegoś parku, a że mam daleko to mi się nie chciało. Przed wakacjami pewnie tego nie zmienię, ale potem muszę pokonać wewnętrznego lenia, bo chciałabym z Satorem na semi pojechać.
-
[quote name='przeszlus']Ja jak czytałem o dyskach (sam trzucałem) to Jawzy, bo są mocne.[/QUOTE] Ja nie rzucałam Jawzami, ale spotkałam się już z wieloma opiniami, że SuperHero mają lepsze właściwości lotne. I rzeczywiście czasami w małym zakresie dysk się sam poprawia, ale jak pisałam nie ma porównania. A no i ja wybrałam Super, bo miałam taniej ;)
-
Jeżeli mam doradzać coś z tańszych dysków to Hero Xtra235 niż CS-y. Są nie wiele droższe, a na pewno bardziej wytrzymałe. Polecam też kupić ze dwa dyski, a nie jeden, bo w brew pozorom to bardzo przedłuża żywot dysków. Nie znam dobrze szczęk goldenowych, ale myślę, że nie są o wiele bardziej delikatne niż on-kowe, dlatego nie ma się co łudzić, że Xtra czy CS-y będą żyły długo przy przeciąganiu. Ekonomiczniej wychodzi kupić jeden mocny dysk niż kilka słabszych, ale z doświadzczenia wiem, że trudno jest się zebrać i kupić ten droższy dysk. I ważna rzecz oprócz odporności dysku trzeba patrzeć na wagę. Chodzi mi o to, że te superwytrzymałe są cięższe i nie wszytskim psom to odpowiada. Pytanie czy Duffel lubi nosić np. dość dużą piłeczkę z litej gumy. Jeśli tak to myślę, że nie będzie problemu z cięższymi dyskami. Podsumowując. Przerabiałam już CS-y, Hero Praxisy, Hero Xtra, i SuperHero i wiem, że bardziej opłaca uzbierać się na tego jednego Super, niż na 5 Xtra. Super używamy już od jakiś 5 m-cy i ma może ze 3 mikroskopijne dziurki. Xtra po miesiącu się nie nadawały, ale odłożyłam je po jakiś 3. Jeśli masz jeszcze jakies pytania to ja się postaram w miarę możliwości odpowiedzieć. A co do łapania dysków w locie. To po etapie łapania dysku z ręki najpierw przejdź do floaterów bardzo blisko Ciebie :)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Koniecznie musisz coś więcej napisać! -
Spółka z o.o. czyli duży wariat Fergi i wyrozumiała Kocica
sator_k_ replied to zuza:D's topic in Owczarek australijski
Tylko ta biała pręga na nosie u Fergiego trochę bardziej krzywa :) -
1. Kashdog bardzo dziękuję za zdjęcia. 2. Nasz dobry kontakt kończy się kiedy w pobliżu znajduje się inny pies, a ja nie mam w rękach dysku ew. piłki. Ale jeśli chodzi o frisbee to rzeczywiście jestem bardzo zadowlona. 3. Muszę na Satora naskarżyć. On ogólnie ma roblem z olaniem psa, ale dzisiaj to już przeszedł samego siebie. Dał taki popis, że... 4. Nakręcenie na dyski, ma swoje minusy. Nie mogłam spokojnie nagrać Kasi i Fifki, bo Sator tak się rzucał do frisbee, że ledwie go utrzymywałam...
-
Fantastycznie, że znaleźliście w końcu zabawę, która w 100% obojgu sparawia Wam przyjemność. :) U nas dog chow też długo nie przeżył. W kwestii dysku to napiszę tylko tyle, że ja dysków słabszych niż SuperHero nie kupuję już :)
-
[quote name='Kashdog'] Tylko takie foty mam, bo jak się potem okazało Sator bardzo ładnie szkiełko nam wylizał :evil_lol: [/QUOTE] Czemu na niego nie naskarżyłaś od razu? I jeszcze raz przepraszam za zniszczenia.
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jakie cudne niedźwiedzie :D -
Ja nie mam porównania, ale używam dysków SuperHero i jestem bardzo zadowolona. Na razie mam dwa i mają max. 3 mikroskopijne dziurki, nawet nie na wylot, a są bardzo mocno eksploatowane (przez owczarka niemieckiego). Ja, osoba nie umiejąca rzucać jakoś potrafię wzbudzić ten dysk do lotu, który będzie na tyle stabilny, że pies go złapie. Rzuca mi się nimi lepiej niż Hero Xtra235, choć wiadomo, że troszkę bliżej, ale to kwestia mojego treningu.