Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. Tłuste nie tłuste, ja chce Cielaczki! < 3
  2. [quote name='wiki4']Muszę się zastanowić :lol: Oferta kusząca :cool3: Zobaczy się jeszcze :p[/QUOTE] Nie ma zobaczy. Musisz jechać :D
  3. Oo, a jakie leżysko? :D Daj focię :D
  4. hahah.! :D Cudne fociska psiska ;D
  5. [quote name='wiki4']To na PW :lol:[/QUOTE] co nieco u cb napisałam w galerii < 3
  6. [quote name='wiki4']Spokojnie :evil_lol: Najpierw napisz mi co i jak :razz:[/QUOTE] [url]http://www.wandrus.com.pl/image/tid/296[/url] obczaj fotki :P Moze nas też gdzieś wyczaisz ;p No co mam opisać :D Obóz z psem, ćwiczy sie agility, PT i wgl. no może jeśli chodzi o naukę to nie jest tam za bardzo super, ale jak sie pojedzie z fajnymi osobami to jest super, psy się wybawią wgl. zajeb! Mówie Ci. Domki moze tez nie są 1 klasa, ale co tam i tak mało czasu tam spędzamy :p
  7. [quote name='wiki4']Dziękuje, jestem na diecie :lol: A w ogóle to jestem wegetarianką :razz: Napisz mi na gadu co dokładnie z tym obozem :cool3:[/QUOTE] :smutny: Nie mogę. Coś sie z gadu schrzaniło i chyba bede musiała nowy numer założyć :wkurw:
  8. [quote name='Kama & Diana']CaneSs wiesz gdzie można takie coś kupic?[/QUOTE] w każdym lepszym zoologicznym - internetowym jak i realnym :D
  9. Cudowne zdjęcia < 3
  10. [quote name='wiki4']No fajnie by było, ale spróbuj przekonać mą rodzicielkę i nie mówię o Cavy :evil_lol: Dwa małe kurdupcie, mogłoby być fajnie :lol:[/QUOTE] Okey daj mi numer swojej mamy xDD A jak sie nie zgodzi to załatwimy to na osobności :D
  11. [quote name='Kaya93']Ale macie cudowny banner! :iloveyou: A ja sie dalej zdjęć domagam :siara:[/QUOTE] ciekawe kto im zrobił, c'nie? xDD Własnie chcemy focie!
  12. [quote name='wiki4']I jak smakowała pizza ? :razz:[/QUOTE] Pyszna, kawałek dla Ciebie został :P
  13. Jak wy do nas to my do was :D sliczne zwierzaczki < 3 Bedziem częściej wpadać ;*
  14. [quote name='Clandestine']Witamy się ;) Chyba jeszcze tu nie byliśmy, ale postaramy się nadrobić zaległości :roll: Świetny psiak :loveu:[/QUOTE] My też się witamy :D Zaraz do was też lookniemy :)
  15. własnie właśnie macie?? :D Bo my nie .. nie mieliśmy ! :D Ale dzisiaj spadło troszkę 'jupi;
  16. [quote name='wiki4']Jakaż Ty genialna :evil_lol: Ja nic, jak zwykle nie mam planów :lol:[/QUOTE] To pojedziesz ze mną na obóz z psem :) Hah. widzisz jaki ja mam mózg :p Bedzie zajebiście mówie ci. byłam w tym.. tamtym xD no w te wakacje co były ostatnio xD Może lokatorka nie była zbytnio udana .. ale z tb bedzie naj < 3 Capcio pozna się z em.. siostrą Lisą :D (nie musisz gratulować wiem e jestem wspaniałam xDD )
  17. [quote name='wiki4']Jak nie zadziała prośba to...:lmaa:[/QUOTE] wiki, spokojnie :D Cielaki pewno najadły się w świąta i do kompa podejść nie mogą :D
  18. [B]Nikola[/B] - No to się nazywa dwujnik :D Podłączasz do tego jedną smycz i dzieki temu na 1 smyczce 2 psiaki idą :D [B]Kama[/B] - no cóż. O czymś trzea gadać :D
  19. Ok to czekamy na was u nas xDD rzeczywiście, pięknie złożone zdanie wymyśliłaś xDD
  20. super śliczniaste. Ale chcemy więcej :P u was jest śnieżek? ;>
  21. [quote name='gosiulaa']Piękniasty! ślicznie dziękujemy :buzi:[/QUOTE] ach, nie ma za co :D
  22. [quote name='wiki4']Tak Skarbie, daleko :roll: Jakieś 5 godzin drogi samochodem :placz: Bo ja z Wielkopolski :razz:[/QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] Ej, ale ja mam normalnie pomysła!!!!Aaa... aż ci normalnie. Wow xD Co robisz w wakacje???????
  23. właśnie! Cielaczki, tak ładnie prosimy :D
  24. Cavalierkaa

    Diana :)

    właśnie właśnie! cichuutko!
  25. Świetne zdjęcia :D
×
×
  • Create New...