[quote name='Zuzka i shelciaki']Tak, żyjemy. Fotki są, tylko muszę zgrać (ale tylko domowe). Dziś w nocy jedziemy do Supraśla na zawody sylwestrowe :multi: (Liczę, że ktoś obfoci sheltiki, bo mój fotoidiot wymięka na hali...)[/QUOTE]
Trzymamy kciuksony za psiaki :)
A kiedy wracacie?