-
Posts
1364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cavalierkaa
-
Super focie < 3
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Cavalierkaa replied to Foxowa's topic in Galeria
Teściu! :) -
[quote name='wiki4']No właśnie :evil_lol: Współczuję :eviltong: No bo Cavy to moja matka, to dla Ciebie teściowa :lol: A Foxowa to Twój teść :diabloti:[/QUOTE] Boshe [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Claudia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG].... tzn. jej! super... ;dDobra teściu, teściowo, kochanko, dzieci. Żegam was. Ide bye ;*
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='wiki4']Słodziutki :loveu: Capri ma to po mnie :evil_lol:[/QUOTE] no ba :D Oczywiście -
u nas nawet do -18 schodziła temp. ;p
-
teściowa!? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/roflmao.gif[/IMG]
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
dziękuję,kochanie.Avcio tez nowy :P -
[quote name='Shel']To są zdjęcia robione tydzień temu, śniegu nie mamy już od paru dni. A zdjęcia z dzisiaj, z zabaw z Korą mam, ale wstawię dopiero jak skończę z zimowymi :][/QUOTE] a no tydzień temu to też zesmy mieli śnieg :D
-
własnie! Ojca z dziadkiem mylić. no nie ładnie. Ja kochanie spadam niestety.Obowiązki wzywają paa ;*
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='wiki4']Skarbie, jak mogłaś zapomnieć o naszej córeczce ?! :mad: Dobrze, dobrze. Tylko wróć mi z tą głową do domu :buzi:[/QUOTE] okey,okey wróce ;* Mamy nowego bannerka :P -
jej. U was tyle śniegu, słońce a u nas D**A, nie ma słońca, nie ma śniegu. Jedno wielkie Błoto ;/ I jak tu fotki robić!?
-
[quote name='wiki4']No, tatuś przyszedł :loveu: Zobacz Lisia, i korzystaj bo dopiero za rok przyjdzie do swojej córuni :loveu: :mad: Co chceta na kolację ? :p[/QUOTE] No ba do córuni jutro również zawitam < 3 A ja wiem. Co tam przyrządzisz :D
-
Jaka córunia piękna < 3
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
a nie no luzz :D -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Shel']dubel. . ..[/QUOTE] Hem...? :roll::???::niewiem: -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
o matko! Lisa. przepraszam. zapomniałam. Skrabie, mam urwanie głowy w pracy. Przepraszam ;* -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Shirai - Koki'][URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0140.jpg[/URL] No tak..a moj Shirai zdarl sobie skore na nosku :-([/QUOTE] Biedak < 3 [quote name='Shel']Czyli tematyczny auto :D.[/QUOTE] Nuum. Ok ja spadam ludzie. Bye ;* -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Shel']No to oczywiste, że na trybie :lol:. Ale jakim? ;-) Auto?[/QUOTE] Dziecięcym [quote name='wiki4']To pamiętaj o córeczce :loveu: I jeszcze Puszek. Mamy 3 dzieci :-o[/QUOTE] jaka córeczka? Ludzie ja sie zmywam bye ;* -
Jak zwykle - wygląda nieziemsko :P
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='wiki4'][URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0140.jpg[/URL] Ojejciu :loveu: Nasz synek ? :evil_lol:[/QUOTE] moze być synek :P [quote name='Shel']Przecież nie musisz ich pamiętać :lol:. No chyba,że robiłaś na jakimś trybie auto to wtedy nawet nie ma sensu podawać, bo każdy może sobie to ustawić. A Capri słodki.[/QUOTE] No ba ;d Wiem. Ale już mówiłam ze robiłam na trybie xDD -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[url]http://s835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/[/url] WELCOME HERE :P -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0139.jpg[/IMG] [IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0140.jpg[/IMG] [IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0141.jpg[/IMG] KONIEC :) nie dość ze za duże to do tego tylko 6, skąpa jestem :D No trudno jakoś trzeba sb radzić xDD Jutro dam więcej - zmiejszonych. No i bedzie nowy Av i Banner ;P Am...a zeby was uprzedzić - Fotki by me -> Nikon D50 :) , parametrów nie pamiętam xDD -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
no wiem MenSS, ale PhotoBucket nie zmiejszył, dziad... mÓł. -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
FU**, fotki sie poucinały ;/ Musicie klikać "pokaż obraz" zeby były całe. Sorrki. Nie chce mi się zmiejszac. Dzisiaj dam jeszcze 3 apotem zmykam ;* -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
UWAGA UWAGA! zaraz dodam focie :) [IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0120.jpg[/IMG] [IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0121.jpg[/IMG] [IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0122.jpg[/IMG] cdn.