Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. Ach jej, te ostatnie fotki śliczne. Jaki masz aparat??? :D
  2. Hey... my u was (chyba) 1 raz... w każdym razie Haii. ;* slicznego masz psiaka < 3 bedziemy częściej wpadać - obiecuję xD < 3
  3. [quote name='dOgLoV']Jejku dziewczyny jesteście wielkie :loveu::loveu::loveu::loveu: udalo się :multi: to wszystko przez moich rodziców bo od małego uczyli mnie cierpliwości i teraz mam , nacisnęłam edytuj i czekam pół godziny aż się cos zrobi a tu kurcze wystarczyło 2 razy wcisnąc :roll: wielkieeeeeeeeeeeee dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ja to jak coś naciskam i mi po 30 sekunadch nie wchodzi to naciskam milion razy :P xDD
  4. [quote name='Clandestine']Właśnie tyle wiem, a dalej nie wiem co mam robić xD[/QUOTE] No wklejasz tam w to miejsce edycji obrazek co ci zalinkowałam potem zapisz :)
  5. [quote name='GPooLCLD']to edytowanie to chyba też zależy od tego jakie przeglądarki się używa. Zgadzam się też z przedmówczynią że trzeba ze 2/3 razy nacisnąć :) Powodzenia[/QUOTE] No cóż.. nowa dogo, ma zalety... ale wad coraz więcej :D
  6. [quote name='Clandestine']Nawet to mi nie wychodzi ;/ Nie wiem gdzie i co powstawiać, ehh O.o Nie, ale dzięki :)[/QUOTE] Wejdź w Panel Użytkownika a potem po lewej masz takie jakby menu, i tam znajdź [B]Edytuj Sygnaturę , [/B]dalej się chyba połapiesz xD
  7. [quote name='dOgLoV']Dziękuje za podpowiedzi :loveu::loveu::loveu::loveu: tylko to bedzie graniczyło z cudem bo na nowym dogo coś edytować to nieporozumienie :angryy:[/QUOTE] Musisz nacisnąć [B]Edytuj[/B] i jakieś 2 lub 3 sekundy później znowu[B] Edytuj[/B] :)
  8. em... zapomniałam zapytać czy Avatarka tez chcecie? :D
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144867-Galeria-Maurice-a-xD"][img]http://i47.tinypic.com/29pp01f.png[/img][/URL] teraz ten obrazek ( jest zalinkowany ) wstaw do sygnatury :)
  10. [quote name='sunshine']A to odmieniec mały:p Amstaff mojej cioci robił tak samo jak Shira i znajomej husky z haskowego forum tez tak robi... a mi nie daje spokoju dlaczego tak jest?[/QUOTE] No cóż :D Każdy pies jest inny xDD
  11. Blablabla :roll: :roll: :roll:
  12. [quote name='sunshine']Te na które się tak rozpisałam w pierwszej ciapkowej galeriii ;( Olałaś mnie ciepłym:p Gabi się chociaż stara udawać że nie olała tego wykładu ^^[/QUOTE] ej ej. Ja niczym ciepłym nie olałam :) Po prostu nie pomyślałam o czym mówisz xD a raczej piszesz :)
  13. Do nauki przychodzenia proponuję zakupić linkę :) wybrać się z kimś i z psem na jakies duże pole i tam ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Oczywiście ty musisz wołać psa i za każdym razem gdy przyjdzie ( nawet gdy po długim czasie ) nagrodzić. I pamiętaj, ze nawet jak go spuścisz i po 10 razie wołania nie przyjdzie to nie goń go, a jak już w końcu przyjdzie to go nagródz i mów ze jest dobrym psem :) Po karcenie na pewno nie pomoże xD (ależ się rozgadałam xD )
  14. [quote name='sunshine']A własnie jak tam nauka...skutkują te metody;)? Caprisiowa ty też próbowałaś?:)[/QUOTE] em, jakie metody? :D
  15. [quote name='gosiulaa']:eviltong: bardzo mi się podoba jak już mówiłam... :loveu: chcesz to możesz zrobić jeszcze jeden :loveu: bo uwielbiam nowe bannery :D[/QUOTE] Ha Ha Ha :D Mogę ci robić ile chcesz ale pojedź :)
  16. [IMG]http://i47.tinypic.com/29pp01f.png[/IMG] Takie może być?
  17. o, to drugie ładne. Zaraz coś zrobię ;)
  18. "A propo czy Wasze psy tez tak robią, że kiedy idziecie z nimi sam na sam idą spokojnie a gdy idzie z Wami ktoś jeszcze dostają fizia i ciągna jak szalone?" U mnie jest trochę na odwrót :P Bo jak idę z kimś to na ogół spuszczam psa... a jak nie to nawet spokojnie idzie. A jak ide sama to oczywiście zygzakiem i biegiem. W jedną, drugą stronę bo mój pies musi wszyyystko obwąchać i zaznaczyć.
  19. [quote name='GaBi12']Ojj Caprisiee ! A ja nie umiem opisywać ! Ale ty wymagająca :D A zdj. będą :) Wyśrodkujemy ;) No i oczywiście nie ma za co za danie obrazka od Cb :*[/QUOTE] Oj wystarczy krótki opis skąd masz psa, co on umie itp. co lubi :D
  20. [quote name='gosiulaa']Nie stać mnie na takie obozy... nie dam rady jechać : )[/QUOTE] :( :( :( :( :( :( :( :( A ja ci...uf.... ufundowałam bannerka xD
  21. Mało zdjęć ale fajnie ze daliście obrazek naszej roboty :) Proponuję tylko go wyśrodkować - będzie ładniej :) No i czekamy na więcej zdjęć i jakiś opis o Ciapku
  22. [quote name='zuza:D']Fakt. Tak to zabrzmiało jakbym chciała je zjeść.:evil_lol: Ja się opycham mandarynkami.;)[/QUOTE] Cóż za szczerość ; mandarynkami ; xDD A ja domową szarlotką z mmm... LODAMI :D
  23. Ależ cudna obróżka < 3
  24. Juz banner zrobiony serdecznie zapraszamy! :d
  25. [quote name='gosiulaa']gadałam o tym z Wiki... stanowczo za drogo :eviltong:[/QUOTE] e tam :P To za ile byś chciała XD Jedź LD
×
×
  • Create New...