Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. Jak tam zycie, kochanie? :D (ej to Leszno czy coś gdzie się mieścisz ty i twój dom xD To daleko od wawy?? :D )
  2. Moim zdaniem idealnie :D
  3. [quote name='wiki4']Cześć :loveu: Przytargałam Wam kolację :razz: [URL]http://www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/2132/2792margerita_pizza.jpg[/URL][/QUOTE] Och MenSS, dzięki < 3 Kocham Cie ;* [quote name='HuSkYy-Paulina-94']mmmm :loveu: z pomidorkiem :loveu: bez mięsna :multi: zabije cie bo mi smaka narobiłaś :( :mad:[/QUOTE] Ej, możemy sie z Tobą podzieliś, ale od MenSS'a się odczep xDD
  4. Zapraszamy po bannerek :D
  5. Cavalierkaa

    Ares...

    Cześć Aresiska co tam u was?
  6. Jak oczko Tofisiastego?
  7. Cavalierkaa

    Duffel

    [quote name='*anusia&ajlu*']hej Dufelki :iloveyou: Caness zapisalam sie na tamtym forum, jak dobrze bedzie zmianowo u mnie w pracy to bede:)[/QUOTE] O to fajnie :D
  8. MenSs skarbie! < 3
  9. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa :) Capriś obecnie obszczekuje Mojego Tate, bo gra W NFS Shift na xbox'ie i trochę głośno jest ;)
  10. Właśnie, Zuza. Czekamy na foteczki
  11. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']hmmm kiedyś strasznie chciałam mieć beagla , wilczaka Czechosłowackiego ale to są planu na przyszłość ... a tak to wezme jakiegos psa ze schroniska zależy w którym sie "zakocham" ( jestem wolontariuszka) wiec przynajmniej bede znac psa i wgl noi wtedy go zaadoptuje :D[/QUOTE] No to trzymam kciuki :) Moze cie pocieszy to ze ja rodziców namawiałam na psa calutkie 7 lat :)
  12. Yeach! Mamy nowego bannerka. Jak się podoba??? :D
  13. [quote name='Zuzka i shelciaki'][url]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/DSC_0299.jpg[/url] waaaa, boska fotka ([B]moje [/B]kochane wywinięte uszy :*) Ty mi go oddajesz, prawda?[/QUOTE] M.. niech pomyślę... Moje kochane słoneczko!? Mojego promyczka - wywiniętego promyczka Moje szczeście Mojego szczekacza, tricolora Mojego czworonożnego kumpla? Niee, chyba jednak nie :D
  14. Nikola, piszesz ze kupisz smycz na dwa psy - chodzi ci o Dwójnik?
  15. [quote name='Domixx m&m']Gdzie jak szczylek...Właśnie fajnie^^[/QUOTE] no wiem, wiem :D Podoba mi sie. Ale on w tej bluzie wydaje sie taki malutki :D
  16. [quote name='Cavy']Czekamy na nowe zdjęcia, co się nie odzywasz? ;-)[/QUOTE] własnie, własnie. Czekamy na focie
  17. [quote name='Cavy']Poważnie mówię, stanęłam na tej wadze i sie przeraziłam. mdleje: No trochę ciast jadłam. :diabloti:[/QUOTE] oj ty żarłoczku! :D
  18. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']bo mam kota i mieszkam w mieszkaniu 2 pokojowym :D:D znaczy to nawet nie jest wazne bo pewnie bym miala gdyby nie rodzice cyt " albo kot,albo pies" poza tym moj kot boi sie wszystkiego co sie rusza np myszy itp wiec jakby przyszedl do domu pies to on by chyba padł na zawał a szczerze mówiąc za młody to on nie jest więc nie wiem jak by sie to skończyło :D:D[/QUOTE] A jakiego psiaka byś chciała mieć?
  19. Cavalierkaa

    Ares...

    Aresisko < 3 Ależ on cuuudny
  20. [quote name='Bartiśkowa_']muszę powiedziec że lustro Ci służy ;)[/QUOTE] RCookie, i bez lustra robi zajeśliczne zdjęcia :D
  21. wiki czemu Cię nie ma !?
  22. Cavalierkaa

    Duffel

    Dufflowe! :) Wy jesteście z wawy. To obczajcie ten temat: [url]http://kynologia.forumpl.net/spotkania-f37/mazowieckie-w-wa-t473.htm[/url] Może wpadniecie :)
  23. Śliczne focie - jak zawsze < 3
  24. [quote name='Cavy']Nie wiem czy taki fajny, ale może być. :D[/QUOTE] eee. mi sie bardzo podoba
×
×
  • Create New...