Jump to content
Dogomania

koelka

Members
  • Posts

    2659
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koelka

  1. Czy wiadomo jak ma się Mika w nowym domku? Pewno już się dobrze zaklimatyzowała.
  2. Kama widać ma się dobrze:)
  3. O, Wega ma siostrę;)
  4. To ten sam piesek w typie westie? Czy tak po fryzjerku wygląda;)
  5. [quote name='Milka__']Ktoś się zastanawiał czy go nie wziąć, miał być wczoraj zabrany, ale czy tak się stało to nie wiem. Jeżeli nie, to będziemy powiadamiać fundację.[/QUOTE] Coś wiadomo o tym psiaku, czy został zabrany? Jeśli nie, wstawcie proszę jego zdjęcie.
  6. Super wieści:):):) Karlos szcześliwy z nową rodzinką:)
  7. Zrobiłam Donce allegro: [URL]http://allegro.pl/dona-pitbullka-rednose-szuka-domu-i1681815381.html[/URL]
  8. Zagłądam i łza się w oku kręci - ile szczęścia spotkało Miśka. Wyrazy szacunku dla prywatnego sponsora i trzymam kciuki za lepsze życie psiaka.
  9. [quote name='czikusiowa']w parametrach Karlos zamienił się w sukę :p[/QUOTE] Faktycznie;) Zaraz poprawię.
  10. Allegro dla Karlosa: [URL]http://allegro.pl/karlos-amstaff-czeka-na-dom-i1670383114.html[/URL]
  11. Allegro Meggi: [URL]http://allegro.pl/meggi-sunia-tak-dlugo-juz-prosi-o-dom-i1670382753.html[/URL] Dodałam zdjęcie dwupaczku - a nóż ktoś się we dwóch zakocha;)
  12. Tekst dobry. Ja może zamiast dokładać do pakietu ogłoszeniowego, zrobię mu allegro.
  13. Ok, czyli zrobię ogłoszenie dla Meggi - dziś już nie dam rady, ale jutro wieczorkiem będzie.
  14. Zrobię i zapłacę za wyróżnione. Tylko oświećcie mnie, bo może coś pominęłam - dlaczego tylko ogłoszenie dla Meggi, a Peggi?
  15. To ja wspomogę psinki zrobieniem choćby allegro, tekst wezmę z ogłoszeń.
  16. Jestem i ja na zaproszenie beli51 - mogę wspomóc tylko jednarozową kwotą 20 zł dla bidulka. Proszę o nr konta.
  17. Dziewczyny, na której stronie są aktualne ogłoszenia psinek? Czy maja już allegro?
  18. Ogrodzenie terenu było priorytetem, żeby psiaki mogły bezpiecznie szaleć;)
  19. Jak trzeba, to i ja się dołączę.
  20. Super:) A jaki domek?
  21. Super fotki:) Szalejące "schroniskowce" i sędzia Maksiu;)
  22. Wega odwiedziła moich chłopaków - najpierw się przestraszyła, ale potem szaleli na całego:) Miło było patrzeć:)
×
×
  • Create New...