-
Posts
2659 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koelka
-
Ania, wega Ci teraz odpłaca za Twoją cierpliwość i ciężką pracę z nią;) Mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej. A fotki super - najlepsze te z Wegą i Kukusiem w objęciach:) Maksiu tylko nie miał towarzystwa...
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ja jej muszę allegro ponowić. -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
koelka replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Cisza i Nero dalej w schronisku:( -
Dzięki dziewczyny, przekazałam zainteresowanym.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Nie ta Donka... i wszędzie uśmiechnięta:) -
[quote name='iwcia93']a co to za dom ? czy maja dzieci ? inne zwierzęta ? ile lat ma mieć piesek, a może suczka ? może trochę więcej info, to nam pomoże ;p[/QUOTE] Są tam małe dzieci, nie ma zwierząt, mieszkanie w bloku. Bardziej chcą pieska, raczej młodego, tzn. nie szczeniaka, takiego mniej więcej z charakteru Oskarka.
-
Dziewczyny, nie byłam ostatnio w schronisku, a dzwonili do mnie ludzie, którzy chcieli Oskarka (jednak się spóźnili) i chcieliby adoptować jakiegoś małego spokojnego psiaka. Może mogłybyście jakiegoś polecić?
-
[quote name='paulinken']Właściwie nie ma wcale... ja zapłacę za pierwszy miesiąc, ale jeśli zechcesz się dołożyć, to by było super! Może porozsyłasz też zaproszenia?[/QUOTE] Spróbuje pomóc w rozsyłaniu wątku, trzeba też zmienić tutuł, że potrzebne są deklaracje. Ja podliczę finanse i zobaczę, jak będę stała od września.
-
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Pierwsze zdjęcia Oskarka z nowego domku:) [IMG]http://i53.tinypic.com/55nsl0.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/15z2stu.jpg[/IMG] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
A jak tam nasza Donka się miewa? -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Wieści z podróży Oskarka od jego Pani: "Oskar jechał jak lord rozłożony na siedzeniu...Rano zasygnalizował wyjście za potrzebą, teraz próbuję go nakarmić ale nic mu nie smakuje. Zarobił na następna miseczkę bo zasygnalizował sąsiadom swoją obecność, ale ma głos!!!" A ja w schronisku ani razu nie słyszałam jak szczekał;) Także Oskarek już w swoim domku:) Pani obiecała przysłać zdjęcia, także jak tylko dostanę to zaraz wkleję. -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Oskarek pojechał dziś do nowego domku po lepsze życie:):):) Pojechał z Panią pociągiem do Zabrza:) Odprowadziłam ich na dworzec i łezka mi się w oku zakręciła;) Tutaj Oskarek żegna schronisko:) [IMG]http://i54.tinypic.com/4l1x7b.jpg[/IMG] -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Lepiej trochę, lek widać pomaga. W środę ma mieć w schronisku ściągniete szwy. -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Oskarek dziś biegał na spacerku - troche mu było trudniej w kołnierzu, ale i tak wciskał się w krzaki. A w czwartek jedzie do domku:) -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Biedaczek mały. Dobrze, że zabieg wypadł pomyślnie. -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcia93']Oskar czeka już na zabieg, jutro prawdopodobnie będzie kastrowany :) edit: to skoro domek dla Oskarka praktycznie załatwiony to może zrobić jakiś zbiorczy czy kilka psów też pokazać z tych malutkich jak Oskar. Bo u nas w schronie to teraz uzbiera się ich ponad 10, a większość ludzi szuka malucha do bloku :) i nie mówię tu o szczeniakach ale np. o Luce która jest u nas od maja, wysterylizowana, czarna sięgająca kolan, bardzo wesolutka, 2 letnia (ID:1537)... bo widzę że bardzo szybko takie psiaki znajdują domy (np. jak teraz), a ostatnio u nas z adopcjami krucho ;( wydaje mi sie że koleka byłaby najlepsza do tej roli, bo już nie raz widziałam, że lubi te mniejsze psy :) edit2: doliczyłam się 27 niskopodłogowych psiaków :([/QUOTE] Myślałam, że Oskarek będzie kastrowany dzisiaj, bo miał być weterynarz. Pani chce przyjechać po niego 11 sierpnia (z Zabrza). Co do wątku zbiorczego maluchów, to dobry pomysł, bo może znajdą się chętni do sponorowania ogłoszeń psiakom, bo tak naprawdę ogłoszenia dają najlepszy efekt. Ludzie rzadko chodzą do chroniska, niektórzy z Gorzowa nie wiedza nawet, gdzie ono jest. Ostatnio w pracy pan zobaczył u nas szczeniaka, który mieszka sobie w firmie i pyta czy jest do wzięcia - mówię, że ten nie, ale że w schronisku jest ich trochę i wiele innych, to odpowiedział, że wie, ale niechętny był juz tam jechać. Wiem, że małe psiaki najszybciej znajdują domki, ale i one czasem siedzą w schronie po kilka miesięcy. Więc może dziewczyny, poróbcie maluchom zdjęcia, zrobimy opisy i wątek można założyć. Ja ostatnio w schronisku rzadko bywam, mam sajgon z przeprowadzką, ale postaram się bywam częściej albo szukać domków poprzez ogłoszenia, mogę robić allegro itp. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']zrobiłam rozliczenie ... mam nadzieje, że będzie się zgadzało z rozliczeniem Koelki :evil_lol: edit: poprawiłam rozliczenie, po zapłaceniu za sierpień za hotelik (zakładając, że wszycy wpłacą - a nie ma z tym problemów - za co dziekuje wszystkim :-) ) zostanie na koncie Dony [COLOR=black][B]62zł. [/B][/COLOR][/QUOTE] Rozliczenie się zgadza. Szkoda, że Dona dalej w hoteliku zostaje, a nie w domku:( -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Ardnas zrobiła wizytę przedadopcyjną i faktycznie to była tylko formalność - Pani okazała się super:) Chce przyjechać po Oskarka pociągiem, czekam tylko na decyzję o kastracji w schronisku i Oskarek będzie mógł wyruszyć do nowego domku:) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ale szkoda, może się jeszcze odezwą... ale mogliby napisać cokolwiek. Jutro podsumuję rozliczenie Donki - dużo nie zostało, bo ciągle brakuje 20 zł deklaracji stałych i za hotelik dokładam z tych jednorazowych. -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła Pani w sprawie Oskarka (ta ze Śląska, która pytała o transport). Wydała się jednak bardzo rozsądna, miała już psiaka ze schroniska, dzieci ma odchowane, sama z mężem mieszka i może nawet udałoby jej się po psiaka do Gorzowa przyjechać (jeśli córka się zgodzi). Ludzie są z Zabrza, zgadzają się na wizytę przedadopcyjną, tylko ktoś musiałby ją przeprowadzić. I tu moja ogromna prośba - czy pomógłby mi ktoś szukać ludzi z tamtych okolic? Jestem w trakcie przeprowadzki, nie wiem jak od soboty będzie u mnie z internetem przez ten czas, więc jeśli miałby ktoś chwilę poszukać ludzi z Zabrza, to byłabym bardzo wdzięczna. Bo może to ten domek, w którym Oskarek byłby szczęśliwy. Trzeba by to sprawdzić. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Czy udało się odwiedzić przyszły potencjalny domek dla Donki? -
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
koelka replied to koelka's topic in Już w nowym domu
U Oskarka cisza niestety:( Dostałam jedynie 1 zapytanie mailem, czy psiak miałby transport na śląsk... -
Super opiekunka, to i super pies się robi;) Gratulacje Ania, przy takim trenerze z Wegą musi być już tylko lepiej:)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']uwaga, uwaga .... są chętni do adopcji Donki, młoda bezdzietna para ze Szczecina :-) Rozmowa telefoniczna zapowiada duże szanse na zmianę dla Donki. Czekamy na wizytę przedadopcyjną :-) Jeżeli wszystko pójdzie wg planu - wizyta na ten weekend i może w przyszłym tygodniu spotkanie zapoznawcze :-) Gabi - tak sobie pomyślałam, że jeżeli wizyta p/adop. przebiegnie bez zastrzeżeń, to trzeba Donkę zachipować.[/QUOTE] Ale byłoby super, ona już tyle czeka, a zasługuje na super dom. Trzymam kciuki!