-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
[quote name='Akrum']jejciuuuu, jakie śliczne zdjęcia :) jaka Sonia jest słodka, kochana i zadowolona :) teraz ma raj na ziemi :) te tereny do spacerków, ah... też tak chce :)[/QUOTE] Dzień doberek wszystkim i Sonieczce w pierwszej kolejności. Mnie też bardzo podoba się tam, gdzie psinka znalazła swój domek i chętnie przeprowadziłabym się do tego raju. Ale to trzeba być...psem.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/70/320d0f953b72c692med.jpg[/IMG] Wszystkie szczęśliwe psy śpią w takiej pozycji. Dobranoc i życzenia przyjęcia takiej właśnie pozy na nocny wypoczynek.:lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Reniu, podaj mi na pw nr konta i dane do przelewu. Chodzi o to ogloszenie Kajtka. Miała mi podać Monika, ale widzę, że zapomniała i na pewno już śpi. Takiego dziadeczka jak Morusek miałam przed Oskarem czyli 11 lat temu. Nie potrafię do tej pory o tym mówić. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to wiem, jak masz super. Mój Oskar nigdy by nie " pozwolił", by inny pies był pogłaskany w jego obecności i z zasady rzuca się na każdego, który jest w zasięgu jego wzroku. LUBI SUCZKI -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4365/pakamera296.jpg[/IMG] Obłęd w ciapki !!! Znam takie widoki i niezmiennie mnie rozczulają. Pozycja: jestem bezpieczny, kochany i teraz śpię sobie, ale ząbki mam w pogotowiu.. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Już wiem, co to za typ ten nasz niby dziadek Kajtuś:evil_lol::evil_lol: Uśmiech szatański:evil_lol: natura też taka:evil_lol: przy tym przytulaśny:lol: ale diabeł w niego wstępuje, gdy widzi innego psa:diabloti::diabloti: Mam takiego szatana- dziadka u siebie. Omijamy wszystkie psy na spacerach, bo zaraz lecą " pióra", zęby w robocie, więc ewakuujemy się na wszelki wypadek wcześniej:evil_lol: Idealny pies, ale musi być jedynym psem w domu + ogród, bo dziadki tego typu lubią sobie pobiegać, pokopać, złapać kurkę...:evil_lol: Takie mają zwyczaje. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danka4u1 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol:Nie może być:evil_lol::evil_lol: Franciszek jest od Braci Mniejszych, a psisko już nie jest malutkie, chociaż bratem- pewnie nadal:evil_lol: płci nie zmienił?:evil_lol: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba arystokracie Opalowi znaleźć szybko dom, Morusa wysłać do mnie :lol: przytulimy bidę, o ile mój histeryczny dziadek z ADHD go nie zeżre:evil_lol: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc Opalu, piękny psie. Zabierz wszystkie kotki i pieski Renatkowe i spać! Pani musi odpocząć, bo jutro znowu będzie piękny dzień. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']Jesteś wspaniała i kochana! :):) Zaraz wyślę Ci konto justyny85 na pw![/QUOTE] Bóg zapłać, dobra panienko...będziesz miała wynagrodzone w psach... W Rybniku już na każdym słupie wisi Kajtek, ale prawdę mowiąć, marną mam nadzieję... -
[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SWaDS_LtkrI/AAAAAAAAK9k/Ia8ncf9mFmk/s400/dobranoc.gif&imgrefurl=http://www.mojageneracja.pl/10045718/blog/1082210994bae345e4c242/0&usg=__ps5wuBusSDh2ikLWNZzNL35EUJA=&h=93&w=160&sz=14&hl=pl&start=121&um=1&itbs=1&tbnid=Ev_sk-7YI1Ey5M:&tbnh=57&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3Dgify%2B-%2Bdobranoc%26start%3D120%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Ev_sk-7YI1Ey5M:http://1.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SWaDS_LtkrI/AAAAAAAAK9k/Ia8ncf9mFmk/s400/dobranoc.gif[/IMG][/URL]Kolejny dzień minął...może bliżej domku?...dobranoc piesku.
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie, że tak będzie. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danka4u1 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudowne wieści od " podwojonego pod względem wagi" Franeczka! -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dołożę 20 zł na ogłoszenie Kajtka. Proszę o nr konta i dane do przelewu. -
[IMG]http://i39.tinypic.com/x4lwr7.jpg[/IMG] [B]Nazywam się [/B][SIZE=3][COLOR=red]RUDA[SIZE=2][COLOR=black]. [B]SZUKAM DOMKU ! [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta Twoja bida- jak piszesz, Reniu- jest duża, puchata, zadowolona z życia i piękna. buziaki dla Ciebie i wszystkich Twoich podopiecznych.