-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Napisz, napisz. Lubię Twoje spojrzenie na świat i ludzi. Ja tez dopiero teraz zasiadłam do kompa.Bez szczegolnego entuzjazmu zresztą, ale mam parę spraw do załatwienia. -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Gdzie jesteż OZZI ?:evil_lol: Szukasz domku?:evil_lol: :shake::shake::shake::shake: -
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Syla kochanie :lol::lol: a nie wydaje Ci sie, że ona już znalazła domek...:multi: :evil_lol: :multi: -
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Babuleńka jest prześliczna. Ten języczek jak płat szyneczki..Cudo. Ile może mieć lat? Myślę, że zgubiła się komuś- ale w jaki sposób, takie nieporadne maleństwo?- nie chcę myśleć, że jakiś ludzki potwór " pozbył się" babuleńki z domu...Najważniejsze, że nie jest teraz sama. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idź spać, bo jutro tylko ja mam wakacje. Tez super pomysł na życie- polecam- leżę, a kasa płynie ciurkiem bez przerwy. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://pobierak.jeja.pl/images/6/9/2/3266.jpg[/IMG] I tym humorystycznym akcentem zamykamy kolejny dzień u DWUPAKÓW. Dobranoc, jutro bedzie lepiej. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Dzięki za przybycie tak nocną porą, ale jak widzisz...my tutaj " pełnimy straż" nocną. Oby pieski znalazły swój dom. Poczytaj w wolnej chwili; każda osoba na wątku jest ważna.Pozdrawiamy. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeraziłaś mnie:diabloti::diabloti: -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Zobacz, jakie zdjęcia z raju, a przedtem bidy schronowe.. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz rację, zamierzam założyć taki dochodowy biznes w bloku na 10 piętrze. Bedzie super. Kupi sie pampersy i kasa leci. Moze cos mi jeszcze doradzisz? -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pracuj, pracuj, a ....garb Ci sam wyrośnie....i dojdziesz może do luksusu. Pod warunkiem oczywiście, że wyzbierasz wszystkie stare psy z dogo, ale to jest oczywiste.... -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kameralna']Ja już wcześniej postulowałam o rezygnację z "dwupaku". Myślę, że przydałyby się lepsze zdjęcia do ogłoszeń. Te, które wstawiałam poszły ze "starymi" fotkami. Żałuję, że jestem zbyt daleko od Nugata i Czacziego, obfotografowałabym chłopców z radością, żeby pokazać jakie z nich urodziwe psy i jakie ciekawe osobowości. Szukamy dla Smutasków najlepszych opiekunów, czułych, odpowiedzialnych, mających czas i domów, najlepiej z ogrodem. Mam nadzieję, że wczorajsi goście jeszcze odwiedzą Czacziego i Nugata :roll: Danko, dobrze że jesteś :)[/QUOTE] Nie zdążyłam przedrzeć się przez gąszcz postow i nie zauważyłam, jak " stanęła" sprawa z tymi ogłoszeniami- dwupak czy nie? Co z tego, że jestem..sama nic nie zrobię, jeszcze z odległości. Zobacz na wątek Lisia i Pieguski-mój czwarty banerek- jak szybko poszła akcja. Chciałabym, by i tutaj pieski znalazły swoje miejsce na ziemi. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opaliś jak zwykle futrzany, dostojny, z łobuzersko otworzoną buźką. Czy to uśmiech czy ostrzeżenie? -
Byłam, widziałam, podziwiałam. Nie tylko Sonię- wnuczusię, ale i- a może przede wszystkim- córcię. Czy podobna do mamy? Jeśli tak, to duży, duży komplement dla obu. Pogratulować córki, ale myślę, że wbrew zwyczajom dogo następnym razem będziem też mogli podziwiać w tym rajskim otoczeniu MAMĘ- już z wczasową opalenizną, chociaż i bez niej byłoby na pewno super. A ja się na tym znam, jako [U]blondynka [/U]opalająca się na czerwono:shake::shake: Szerokiej drogi BABUNIU ku egzotycznym krajom i wypoczynkowi, a dla wszystkich piesków pozostających w ojczyźnie dużo swobody w tym zielonym raju.
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kameralna']Teraz tylko utrzymać tempo działania. Następny krok: finanse. Danka ma rację, bez tego niewiele zdziałamy. Kora, a ja się nie zgadzam z Tobą - Nugat nie jest zwyczajny :roll: To piękny, wyjątkowy szorściak :roll: Uwielbiam takie! Ma śliczną bródkę i zniewalający uśmiech :loveu: Aha, jak kupię pieskom bandamki w różnych kolorach i w końcu wszyscy zaczniemy odróżniać Czacziego od Nugata i na odwrót :) Tylko kto je im założy do zdjęć (i kto sfotografuje), mnie z Warszawy będzie ciężko sięgnąć do tych kudłatych szyjek :lol:[/QUOTE] Wydaje mi się, że im krócej będziemy uczyć się odróżniania piesków, tym lepiej dla nich...Ogłoszenia będa mieć robione nie jako dwupak tylko oddzielnie. Najważniejsze, by ich przyszły " właściciel"- ale to okropnie brzmi- poznawał [U]swojego[/U] psa. Niepokojące jest, że osoby wczoraj tak licznie " bawiące" na watku, dziś zrobiły sobie wolne.. Jeśli sprawa ma mieć optymistyczny finisz trzeba, jak piszesz,utrzymać tempo i zdążać do konkretnego celu. -
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://katimoor.za.pl/0.anowe/zwierzeta/2brazowy_pies.gif"][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:E3dSu5vr-mwhSM:http://katimoor.za.pl/0.anowe/zwierzeta/2brazowy_pies.gif[/IMG][/URL]Też babulinka z języczkiem. Jedna babulinka mówi dobranoc drugiej... Urodziwy -nie urodziwy?, urodziwy inaczej ? nieważne...kochany babulec maleńki. Co u Was? -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Koosiek, jestem pełna podziwu dla Ciebie, że znajdujesz czas, serce i chęci, by prowadzić ten problematyczny- nie z Twojej oczywiście winy- wątek. Masz 18 lat, naukę i powinnaś mieć też swoje życie. Pieniądze, ktore były wpłacane na psa nieistniejącego, zaadoptowanego...????....będącego nie wiadomo gdzie i pod czyją opieką powinnaś dostać Ty na telefony, dojazdy i starania, by zapewnić nam jakieś informacje o Ozzim. Ludzie, dla ktorych założyłaś wątek, za których teraz Ty się tłumaczysz- chociaż powinno być inaczej- nie czują się w obowiązku odezwać, ROZLICZYĆ z pieniędzy darczyńców i to nie jest już błahostką. Podziwiam Cię, ale to nie Ty masz się tutaj tłumaczyć. Ty jesteś po prostu ODPOWIEDZIALNA w przeciwieństwie do Madalleny i Taubiego. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich fanów i sympatyków byłych Smutasków nie do odróznienia:evil_lol::evil_lol: Widzę, że dzienna ekipa poczyniła konkretne kroki, by czarnuszkom przybliżyć domek.Dopiero teraz miałam czas wejść na dogo i z konieczności jestem etatowym nocnym stróżem. Należałoby pobudzić resztę nonej zmiany- niech też wykażą się aktywnością...ale jak to zrobić:shake::shake: Sądzę, że ...o pieniążkach czas, by zacząć mówić :evil_lol::evil_lol: samym serduszkiem i dobrymi chęciami niestety chłopakom nie pomożemy znacząco. Wrocę potem; teraz pobiegnę do moich innych piesków- tego nigdy nie brak:shake:- sprawdzić, czy im niczego nie brakuje, chociaż wobec tylu serc na dogo nie jest to raczej możliwe.