-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://pobierak.jeja.pl/images/f/3/3/277.jpg[/IMG] Jak dobrze, że mamy TYLKO DWUPAKA :evil_lol::evil_lol: Patrzcie, ile tutaj śpiących .....paków:evil_lol: [B]DOBRANOC WSZYSTKIM FANOM BRACI KSERO.[/B] -
Nie wiem, dlaczego kolejne lody są u mnie niewidoczne? Posłałam !!! Ktoś nam podjada smakołyki. A od psiaków nie było dziś wiadomości i zdjęć. Wiem, czas,czas i praca i ten obezwładniający upał, chociaż w mieście jest bez porownania gorzej. Teraz pewnie już dawno wszystkie psiaki śpią, Mestudio zbiera siły przed śpiewami porannymi Lisia. A może Lisio już ucywilizował się i śpi rano grzecznie ? Może Pieguska zdecydowała się podejść z wlasnej woli do swojej pani? Bo Lisio nadal z pewnością ryje we wszystkich położonych mu kocykach ku jego wygodzie i wybiera gołą podłogę.Tgo jestem pewna. Życzę Wam dobrej nocy, wypoczynku przed nadchodzącym dniem.
-
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Babulinko, czy dobrze Ci jest w Twoim domku ? [U]Jakoś niepokoi mnie Twoja sytuacja[/U]:shake:. Jest dziwna, a tak wszyscy Cię tutaj pokochali:loveu: Siekowa, czy jest możliwość, że dowiemy się coś o babulince- nie ważne, jak ma na imię- [U]czy można sprawdzić, co z nią?[/U] -
No to lody Aquifere za odwagę i zdecydowanie..i powodzenia w bojach z biurokracją ukochaną. Nie wiem, dlaczego u mnie nie było widać tych lodow? Pewnie mam coś z głową albo oczami z tych upałów. A dlaczego czeresienki nie tkniesz? [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://th.interia.pl/51,b26b3d0d81229237/lody-2.jpg&imgrefurl=http://armel.blog.interia.pl/%3FyearID%3D2006%26monthID%3D6%26dayID%3D0&h=368&w=250&sz=23&tbnid=ToQSQoT7btW36M:&tbnh=122&tbnw=83&prev=/images%3Fq%3Dlody&hl=pl&usg=__TZdAFGWlr7PbwdUHvu5eas4BAiE=&sa=X&ei=0dMrTK_rMt-XONPnkYgJ&ved=0CC4Q9QEwBA"][/URL]
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Jakie szczęście mają psiaki, że są tutaj cioteczki- i WUJASZKOWIE !!- tacy znający się na pewnych sprawach, ktore są dla mnie czarną magią:shake::shake:, ale jak każda magia - BĘDĄ SKUTECZNE:multi::multi:, a niegramotne ciotki, jak ja-trzymać będą kciuki i może jeszcze się na co pieskom przydadzą. -
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='siekowa']Usg wyszło dobrze, w piątek suńka będzie mieć usuwane ząbki. [B]Odnalazła się właścicielka Fionki![/B] :multi: Jak szłam z małą do azylu to zaczepiły mnie dziewczynki, które rozpoznały, że to sunia ich sąsiadki. Gdy pani pojawiła się w azylu to była ogromna radość. :) Jej prawdziwe imię to Fika, ma 16 lat, prawdopodobnie ktoś ją wyniósł z posesji.[/QUOTE] Super, że badanie wyszło dobrze. [B] JAK TO, KTOŚ WYNIÓSŁ PIESKA Z POSESJI? MOŻE CHCIAŁ POZBYĆ SIĘ STARUSZKI.[/B] Dziwne to.Kto się cieszył? Pies czy...sąsiadka? -
[URL="http://th.interia.pl/51,b35560e821919644/psy2.jpg"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ArX4JsAazFD32M:http://th.interia.pl/51,b35560e821919644/psy2.jpg[/IMG][/URL]Jak tam Sonieczko ? Zaprzyjaźniłaś się już z wszystkimi pieskami ? Korzystaj z wolności, zielonej trawki i taaaakich przestrzeni do biegania.
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
No to super, albo już coraz bliżej super :multi: Miejmy nadzieję, że los nie każe czekać "braciom nie do rozpoznania" długo na swój dom..Teraz chyba niezbyt sprzyjający okres na takie decyzje, bo urlopy i wakacje:shake::shake: Ten okres niesie ze soba niestety raczej przypadki pozbywania się " przyjacioł" zawadzających w wojażach..:placz::placz: -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kameralna']Paula, dałaś czadu z tymi ogłoszeniami :lol: Super! Daneczko, podoba mi się to zdjęcie :) a niech sobie surfują :lol:[/QUOTE] Pewnie, niech sobie pieski surfują, skoro nasi podopieczni- tylko Czaczi? co z drugim bratem ksero? czegoś nie zrozumiałam?- mają takie multum ogłoszeń. -
Sochaczew - Maurycy, ON o pieknym umaszczeniu JUŻ NIE SZUKA DOMU
danka4u1 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No i widzisz :lol: Twoje chęci - i nasze też, ale to nie przekłada się już na czyny:shake:- zaraz przełożyły się na CZYNY:lol::multi: Mówisz, domek w tydzień lub dwa:lol::multi: TO SĄ CZYNY :multi::multi: Maurycy, buziaki dostojny pysku:lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1741/mg506x8.jpg[/IMG] -
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
danka4u1 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Jak usg babulinki? Trzymamy za nią wszyscy i ślemy ciepłe myśli. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oby nasz dzielny i waleczny Kajtek znalazł dom, w którym będzie jedynym, ukochanym i dalej niech będzie taki waleczny:evil_lol:, ale jako obrońca swojej pani.:diabloti: Trzymam kciuki za powodzenie akcji.:lol::lol: -
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
danka4u1 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc Morusku. To kotek dla Ciebie do przytulania w nocy, żebyś nie czuł sie samotny. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://pobierak.jeja.pl/images/e/5/9/1302.jpg[/IMG] Zobaczcie, co się dzieje, gdy Wy śpicie.:evil_lol::evil_lol: [U] Jakiś przybysz z innego wątku załatwia sobie domek, który miał być dla naszych DWUPAKÓW czyli BRACI KSERO[/U] :mad::mad: Jak tu powiedzieć dobranoc w takiej sytuacji :shake::shake: raczej pobudka :evil_lol::evil_lol: -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Danusia ja nie mogę być Twoją córeczką :shake:. Za młoda jesteś kobieto:lol::lol:, [/QUOTE] Dzieki za komplement dobra kobieto. Nie będę wyprowadzać Cię z błędu:shake: -
Sochaczew - Maurycy, ON o pieknym umaszczeniu JUŻ NIE SZUKA DOMU
danka4u1 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4518/mg5076x.jpg[/IMG] Maurycy, będzie dobrze, bardzo dobrze i to szybko! Tam, gdzie Syla zaczyna " maczać swoje palce", pieski znajdują swoje najlepsze pod słońcem domki. Jeszcze chwilkę psiaku i ....do domku. A teraz: dobranoc. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']nie pamiętam córeczko :diabloti:[/QUOTE] Rany, Maryś!!! To ja na babcię teraz awansowałam !!Litości córeczko!! -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Boze, co za koszmar z tym wyprowadzaniem..nie miałabym odwagi wyprowadzać jednego psa, gdy wiedziałabym, ze inne tak cierpią wtedy i sytuacja może być niewesoła dla psiaków. Nie wiem, dlaczego tak zasugerowałam się tym, że dwupak jest nierozerwalny i RAZEM. Oczywiście to zmienia postać rzeczy, skoro psy się nawet nie znają. Jestem pełna podziwu dla Was, dziewczyny ,za pracę przy psiakach i poświęcenie. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Szukam i co chwilę coś- jakiś psiak- mnie odrywa od tego szperania. Psiak wirtualny, ale i mój realny zaraz bedzie mnie wyprowadzał na spacer. A to trwa.. -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
danka4u1 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Bombowa fotka :lol: w sumie wdepnęłam tu jeszcze niejako 'wczoraj' (bo dopiero zajrzę do poduchy) .. pisanie PW mnie tak wchłonęło tej nocy, ale równie dobrze mogę zainaugurować na wątku kolejny lepszy dzień jak pisze danka4u1 :razz: zatem z pewną dozą nieśmiałości:: dzień dobry ??[/QUOTE] Dlaczego tak późno ?? wcześnie ?? Jesteś taki nocny Marek jak ja. Ale ja wczoraj padłam na placu boju:evil_lol: No, bojów tu żadnych nie było, jak widziałaś:evil_lol: [quote name='kora78'] ok, bandamki odbiore i postaram sie foty w tym im zrobic :) ale latwo nie bedzie, bo nam do boksow wchodzic nie wolno. pracownik bedzie musial wejsc i zalozyc. ale mam mysl, moze czac`iego wtedy poza kojec wyprowadzic, by mial foty wreszcie normalne, bez ruchu i w spokoju? tylko jego kojcec na samym srodkow, wszedzie wkolo jatka bedzie z zazdrosci :( szkoda,zeby sie inne pieski gryzly i meczyly[/QUOTE] Pomysł bardzo dobry. Masz rację- grunt to dobre zdjęcia. Może ogłoszenia zwykłe, papierowe porozwieszać? Tylko wtedy to na pewno nie dwupak, bo ludziska się przestraszą:evil_lol::evil_lol: Co za dzikie ograniczenia w tym schronie? Pewnie, że nie można wyprowadzać jednych psow na spacer na oczach innych siedzących w kojcach. [quote name='kameralna']To prawda hotelik dla dwóch psów to wielki wydatek. Gdyby trafił się DT za karmę i ew. opiekę medyczną... Strasznie mi te Smutasy na sercu leżą :sadCyber:. Danka, nasze słoneczko:loveu: , sugerowała wspólną adopcję. Marzenie ale piękne! Przeczytałam wątek Lisia i Pieguski, są razem, czyli marzenia się spełniają :)[/QUOTE] [U]To prawda hotelik dla dwóch psów to wielki wydatek. Gdyby trafił się DT za karmę i ew. opiekę medyczną[/U]:shake::shake: Marzenia się spełniają czasem, a my mamy zamiar dopomóc losowi i psiakom. Nie tylko Lisio i Pieguska znalazły wspólny dom. Takich przykładów jest na dogo więcej... Jest gdzieś wątek tzw dwupaków- ogłaszanych wspolnie. Pieski, ktorych nie należy rozdzielać. Może wiecie, gdzie go szukać, bo jakoś zniknął mi. Poszperam.