Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [SIZE="6"]STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Wszystkiego naj Justynko z okazji urodzin :))) Zdrowia, szczescia, cierpliwosci i wytrwalosci, abys dalej z taka cieploscia mogla pomagac zwierzakom ;) Z okazji Twych urodzinek Przez cały rok wesołych minek Uśmiechu, radości i wielu gości Zdrowia, szczęścia i pomyślności
  2. [quote name='elinka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jejku! Jaki Miauczer ma apetyt! Caragh, przyznaj się, ile dni głodziłaś tego biednego kota na potrzeby tegoż filmu?:mad: Że nie wspomnę o piesku...biedak, mógł sobie tylko popatrzeć. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hahahah, taaaakkkk, a jak, chce byc slawny, to musi sie glodzic :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wszystko wina tych uzalezniaczy... Tego na filmie nie widac, ale on z sila odpychal moje rece, dziwie sie ze zdazylam otworzyc wogole saszetke :evil_lol: Na szczescie jada tez normalne miesko i inne rzeczy bez problemu, nie jest wybrednym kotem :) A piesek to nawet jak dopiero co zjadl, oglada sie zajedzeniem, to jest moj ukochany odkurzacz :loveu: Przy nim ni jednego okruszka nie ma :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dostal swoje smakolyki :) [quote name='Justa&Zwierzaki']A ja nie moge wyswietlic a bym sobie tez chciała zobaczyc Miauczerka w akcji :):):)[/QUOTE] Przykro mi, nie wiem czemu, mi normalnie dziala :(
  3. [quote name='Justa&Zwierzaki']A przed chwilka trafił do mnie kolejny kot w potrzebie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] Przez pewien czas był karmiony przez pewna pania ale że wyjechała to zajeła sie jego dokarmianiem wspaniała P. Grazynka [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Karmiła go i dbała jak o swoje ale niestety kot nie miał sie gdzie schować , spał w kartoniku ale teraz ida wielkie mrozy i czy by przeżył w kartoniku [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] Do piwnicy nie miał możliwości wejścia [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] A wspaniała P.Grażynka nie mogła wziąźć do domu ponieważ jej koty by go nie zaakceptowały [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Kot jest piekny , czarny , nie kastrowany , ma na imie Kubuś i jest bardzo i to bardzo podobny do Pumcia czyli Miauczera od Caragh ... Czy znajdzie sie dla niego dom , czy ma szanse ....[/QUOTE] Kolejna bieda :( Ale jak taki podobny, to az sie doczekac nie umiem, jak go zobacze, czarnuszki sa najpiekniejsze :loveu:
  4. Whiskasa to on wyczuje na kilometr :laugh2_2: [URL="http://www.youtube.com/watch_private?v=bGDUEluWM3w&sharing_token=fRqFbLXHgamkVvktCFUNLw=="]Miauczerek na Youtube[/URL]
  5. Krolewna mala :D Stwierdzila, ze po co ma marznac jak to samo mozna w domu :D
  6. tez to slyszalam, ze mrozy maja byc okropne... biedaki :(:(:(:(
  7. Miauczerek to nocny marek, zarazil sie ode mnie :evil_lol: Teraz jeszcze lazi, ale tak za godzinke pojdzie sobie pewnie na swoja ukochana pralke i bedzie spac :evil_lol:
  8. Hehehe, ale ja raczej pozno wroce :evil_lol: Takze od rana nie musisz :D
  9. [quote name='elinka'][B]Oczywiście, że nie![/B] Domek dla Miauczerka musi być wyjątkowy bo Miauczerek jest wyjątkowy.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_20.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Doda_'][B]TO NIE TEN DOMEK![/B] Oczywiscie że nie zapomniałam o Miauczerku. On musi mieć wyróznione allegro, ale kto może mu zrobić? Piękne allegro... dobry tekst.. Może poprosimy Isadorkę? ;) koszt wyróznienia to coś kolo 12,50 zł[/QUOTE] Jak najbardziej nie ten. Juz nie wspomne, ze to bylo osoba z dolnoslaskiego, wiec nawet nie blisko... Miauczerek dostac musi wyjatkowy domek, nie oddamy do pierwszego lepszego :p Isadorka robie piekne Allegra. Jak tylko sie zgodzi, to bardzo chetnie :)
  10. No cieplej by jej na pewno bylo, ale zmusic sie przeciez nie da :D
  11. Bylo jedno zapytanie o Miauczerka, ale ten ktos byl jakis dziwny. Nawet nie wiem jakiej plci to bylo... I tylko przez GG chcial(a) rozmawiac, telefon to juz nie... :roll: na pytanie "czy mozna wiedziec czym urzekl Miauczerek" dostalam odpowiedz "nie" a chwile potem "podoba mi sie" :roll: To nie byl domek dla Miauczerka
  12. Strasznie sie Cioteczki opuscily w watku Miauczerka ze mna zreszta na czele :roll: Po domek, maly :D
  13. Tylko sprawdz czy czarnuszkow nie pomieszalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Pedrusiu, nikt Cie dzisiaj nie odwiedził :mad::mad::mad: ;)
  15. 16. [B][COLOR="#000080"]MAJA[/COLOR][/B] - bura z białymi znaczeniami, około 5 letnia. Trafiła do mnie jako około roczna koteńka z zmiażdżonym ogonkiem i niestety była konieczna jego amputacja .... Była aż 3 razy w adopcji i z każdej wracała .... Jest nieufna i już nie szukam dla niej domku .... [IMG]http://images49.fotosik.pl/228/a1b451d5ef7d7bd8med.jpg[/IMG] 17. [B][COLOR="#000080"]RAFI[/COLOR][/B] - czarny około 1.5 roku , trafił do mnie z działek wraz z rodzeństwem, niestety jego siostra i brat nie przeżyli [*] RAFI jest kotem bardzo nieufnym, na działkach strzelano do niego i innych kotów i nie dziwie mu się że nie potrafi zaufać człowiekowi .... No i niestety foty Rafiego nie mam :(
  16. 11. [B][COLOR="#000080"]BONA[/COLOR][/B] - czarno - biała około 2 letnia koteczka trafiła do mnie przez przypadek , pewna osoba z forum miała ja zabrać do siebie ale że miała zepsuty samochód to BONA trafiła do mnie na TDT i już jest ponad rok , niestety BONA jest bardzo nie ufna i nie wiem czy kiedykolwiek zaufa , często ma problem z oczkami .... [IMG]http://images48.fotosik.pl/125/a21f92899f59a073.jpg[/IMG] 12. [B][COLOR="#000080"]FELIX[/COLOR][/B] - około 4 - 6 mies czarny z białymi znaczeniami trafił do mnie jako jedyny z miotu z pewnego zakładu pracy, niestety jest bardzo nieufny i tylko ufa swej koleżance Kikuni , czy ktoś pomoże mi go przekonać ze człowiek to nie zawsze = ZŁO [IMG]http://images35.fotosik.pl/86/136b44f070803901.jpg[/IMG] 13. [B][COLOR="#000080"]KIKA[/COLOR][/B] - czarna około 5 - 6 mies, złapana na działkach do sterylki, ale że jest jeszcze troszkę za mała czeka u mnie na zabieg i co dalej , ona nie ufa człowiekowi , ufa tylko FELIXOWI , czy ktoś jej pokaże że człowiek to nie zawsze = ZŁO [IMG]http://images42.fotosik.pl/135/8e96e86839bb9cf9med.jpg[/IMG] 14. [B][COLOR="#000080"]OZI[/COLOR][/B] - kremowy mieszaniec persa, około 14 letni, trafił do mnie 12 lat temu, już wtedy był chory Miał uszkodzone oczko , był bardzo chudy i skołtuniony , choruje na S.U.K był 6-krotnie cewnikowany , ma usunięte prącie, 3 razy miał wyszywana cewkę moczową , kicha co jakiś czas krwią i ma zmiany nowotworowe w buzince , co jakiś czas dostaje sterydy i póki nie cierpi za bardzo to go ratujemy ..... [IMG]http://images43.fotosik.pl/236/cb7b11d7aa14cecbmed.jpg[/IMG] 15. [B][COLOR="#000080"]MIKI[/COLOR][/B] - rudy, piękny 9 letni, niestety choruje na S.U.K. czasami ma ataki z ta chorobą związane, wtedy siusia poza kuwetka i z krwią , dostaje wtedy leki rozkurczowe i musi jest tylko Royal Canin urinary ... [IMG]http://images50.fotosik.pl/221/9dd62e21fa6f7994med.jpg[/IMG]
  17. 6. [B][COLOR="#000080"]TIGRA[/COLOR][/B] - piękna bura kilkuletnia koteczka, została złapana do sterylki i jak tu wypuścić koteczkę, która tak bardzo pragnie głaskania, kontaktu z człowiekiem , ona kocha życie całą sobą ... [IMG]http://images47.fotosik.pl/223/a161d1565404ef09med.jpg[/IMG] 7. [B][COLOR="#000080"]TYGRYS[/COLOR][/B] - piękny bury około 12 letni kot, dostojny ale i za swym zdaniem, niestety bardzo mocno i często znaczy teren... [IMG]http://images43.fotosik.pl/217/29f74d9bc5b16f09med.jpg[/IMG] 8. [B][COLOR="#000080"]MALWINKA[/COLOR][/B] - około 15 letnia czarna długowłosa piękność trafiła do mnie 3 lata temu z bardzo mocno rozbitą główką , jej stan był ciężki ale MALWINKA chciała żyć i żyje ale niestety jest niewidoma, prawdopodobnie z powodu urazu głowy ... do tej pory nie zaufała człowiekowi [IMG]http://images39.fotosik.pl/224/a37e514fd5fefb95med.jpg[/IMG] 9. [B][COLOR="#000080"]PRIMA[/COLOR][/B] - czarna trafiła do mnie 5 lat temu jako kotka, którą trzeba uśpić bo jest agresywna a tak na prawdę to była przerażona i bardzo chora 4 mieś kocie , miała KK , grzybice i świerzb , straciła tez kawałek języka ale to jej w niczym nie przeszkadza . Nadal uczy się ufać człowiekowi ... [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/6915277b425ddce1med.jpg[/IMG] 10. [B][COLOR="#000080"]KITEK[/COLOR][/B] - czarny kilkuletni , wie co to ból i cierpienie .... 5 lat temu ćpuni się naćpali i jego też, a następnie rzucali nim w worku jak piłką , uszkodzenie kręgosłupa i wybicie kilku ząbków to efekt tej '' zabawy '' !!! KITEK już chyba nigdy nie zaufa ludziom , oczywiście radzi sobie w moim stadzie ale o dotkniecie go nie ma mowy ... [IMG]http://images42.fotosik.pl/137/af58778c9f409e05med.jpg[/IMG]
  18. 1. [B][COLOR="#000080"]FROTKA[/COLOR][/B] - biała w czarne łatki około 5 - 6 mieś koteczka, trafiła do mnie jako maleńka, powypadkowa, we wstrząsie, zastrzyki, kroplówki uratowały jej życie, nie ma kawałka ogonka ... Jest przemiłą koteczką ... [IMG]http://images47.fotosik.pl/230/db10dc1afad6d242med.jpg[/IMG] 2. [B][COLOR="#000080"]AMELKA[/COLOR][/B] - biało - czarna OKOŁO 4 - 5 mieś koteczka, trafiła do mnie jako maleńka przerażona kicia , teraz uczy się ufać człowiekowi i najlepiej jakby poszła do adopcji razem z FROTKA ... Jest troszkę nieufną ale miłą koteczka ... [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/fb81abd13d509bd4med.jpg[/IMG] 3. [B][COLOR="#000080"]PSOTKA [/COLOR][/B]- czarna z białymi znaczeniami trafiła do mnie ze ZŁAMANIEM CZĘŚCI DOLNEJ KOŚCI UDOWEJ, operacja została przeprowadzona u dr Gierka ( 400 zł ), w styczniu konieczne jeszcze będzie wyjęcie tego drutu i usuniecie przepukliny pępkowej i sterylizacja ... Bardzo kontaktowa kiciunia ... [IMG]http://images49.fotosik.pl/228/468afa985e8c63famed.jpg[/IMG] 4. [B][COLOR="#000080"] CZORT[/COLOR][/B] BEZ PRZEDNIEJ ŁAPKI - biało czarny kilkuletni, trafił do mnie w wakacje 2008r w strasznym stanie , udało się go uratować i teraz szuka domku, niestety ma swoje zdanie i nie waha się ugryźć jak coś idzie nie po jego myśli .... Czy znajdzie się dla niego dom ... [IMG]http://images37.fotosik.pl/233/0f751b4e54c9779bmed.jpg[/IMG] 5. [B][COLOR="#000080"]ZUZU[/COLOR][/B] - to bury z białymi znaczeniami około 15 letni seniorek , trafił do mnie jesienią 2008r z krwawiącą łapką a dokładniej guzem na opuszce przedniej łapki, z bardzo zepsutymi ząbkami i ma 2 kły usunięte, wychudzony i przerażony, intensywne leczenie nie powiodło się i była konieczna amputacja opuszki w przedniej stopie, na szczęście udało się i żyje, przeszedł tez bardzo ciężką grzybice i choruje na S.U.K aktualnie nie ma ataków choroby ale musi jeść Royal Canin urinary ... ZUZU robi się coraz większym miziakiem , tak bardzo pragnie być głaskany choć czasami tez potrafi pacnąć łapka jak ma dość ... [IMG]http://images39.fotosik.pl/217/12a95ea4359849b0med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...