Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale Barrego poleciłam kobiecie z Bydgoszczy, która szuka dużego szczeniaka do ogrodu. Wysłałam jej link do tego wątku.
  2. Na razie zrobiłam kudłaczkowi tylko dwa ogłoszenia. Podałam swoje namiary, ale to można zmienić. [URL]http://szerlok.pl/oferta/niezwykla-metamorfoza-kudlacz-ktory-stal-sie-pudlem-teraz-szuka-domu-ID3eTD.html[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niezwykla-metamorfoza-W0QQAdIdZ229125030[/URL] -[SIZE=1] to ogłoszenie można podświetlić, wyróżnić lub umieścić na stronie głównej stosownie za 8, 20 lub 50zł.[/SIZE] EDIT: i jeszcze te: [URL]http://www.mojpupil.pl/szukam_psa[/URL] [url]http://lowicz.olx.pl/item_page.php?Id=120252287&g=6[/url] - [SIZE=1]wyróżnienie nad listami ogłoszeń 1,99zł / tydz, strona główna - 9,99zł / tydz[/SIZE] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/15339/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/30514/Niezwykla-metamorfoza-Kudlacz-ktory-stal-sie-pudlem-teraz-szuka-domu/-[/URL] [SIZE=1]to ogłoszenie można wyróżnić na okres 7dni [/SIZE]
  3. Link do wątku posłałam pani z Bydgoszczy, która szuka psa do ogrodu. Nie wiem, czy ma doświadczenie w prowadzeniu psa agresywnego, ale może to będzie jakieś rozwiązanie?
  4. Czy piesek nadal szuka domu? Bo polecilam go pewnej kobiecie z Bydgoszcy, która chce zaadoptować szczeniaka.
  5. Ale Dajtusia jest już zaczipowana. Pani Agnieszka ma się tylko z nią udać do weta, aby odczytać numer i zmienić dane w bazach. Natomiast dodatkowa obroża z napisanym pisakiem numerem telefonu oraz adresatką bardzo by się Dajtusi przydała, o czym podczas wizyty przed adopcyjnej z Panią Agnieszką rozmawiałam. Wiadomo, lepiej dmuchać na zimne. [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/new_spiral.gif[/IMG]
  6. A ja poliki mam już purpurowe. Przed chwilą zobaczyłam Rambo [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=15343032&viewfull=1#post15343032[/url]
  7. Pewnie, że dam znać [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Chauffeur.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_10_7.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Chauffeur.jhtml"] [/URL]
  8. [quote name='majqa']Nic bez Ciebie Elinko/ poza Twoimi plecami, nic więc podobnego. Ty oferujesz DT zatem równocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by go ogłaszać (niezależnie od miejsca pobytu). Im szybciej znajdzie dom/ opuści boks i trafi do DS w warunki mieszkaniowe tym dla niego lepiej.[/QUOTE] Też tak uważam. Im prędzej Bingo znajdzie swój własny dom tym lepiej. Takie ciągłe przeprowadzki ze schronisk/ulic do hoteli lub DT, a później do DS rozbiją tylko psy. Po drodze są jeszcze weterynarze i sterylki. Dla Binga to by był najlepszy układ, gdyby od razu mógł się przyzwyczajać do swojego pana.
  9. Majqa, współczuję Ci bardzo. To boli, gdy nasze pieski, zwierzaki odchodzą. :sad: [quote name='Temida']Tak, dopóki nie będzie stałego domku.[/QUOTE] Czyli Bingo do mnie nie przyjeżdża, czy tak?
  10. A do mnie ciągle dzwonią ludzie w sprawie adopcji Miki. Dzisiaj miałam telefon z Inowrocławia. Poleciłam im naszego Dredzika. Zobaczymy, co z tego wyjdzie?
  11. Fiorst, podaj link do jakiegoś ogłoszenia, poczęstuję się tekstem na Kocią Dolinę
  12. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale jedno oko mam w awarii, więc piszę wolniej. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Anxious/Bugging-Out.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_1.gif[/IMG] [/URL] [quote name='majqa'][B]Elinko[/B], czytamy i widzimy jaki jest piesio. W jakim momencie i [B]czy na 100% jesteś gotowa wziąć go do siebie?[/B] Jeśli tak... Załóż proszę wątek na transporcie, wpisz skąd - dokąd, podaj do siebie kontakt, do siebie, bo jesteś stroną zainteresowaną. Oczywiście osobny tor kombinowania z przewozem to być może wyjazd Adama w Twoim kierunku ale tu się za niego nie wypowiem, kiedy byłoby to możliwe. Sylwio, a ja czekam jeszcze spokojnie jak wpiszesz, czy coś, odpukać złego, wypatrzyła pani doktor.[/QUOTE] Gotowa to może i na 100% nie jestem, bo ktoś kiedyś pisał, że piesio w którymś momencie był nieufny. Mam na myśli córkę. No, ale pewnie się czepiam. Tak czy inaczej wątek założyłam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192435-Pilnie%21%21%21-potrzebny-transport-%C5%81owicz-Inowroc%C5%82aw?p=15337468#post15337468"]http://www.dogomania.pl/threads/192435-Pilnie!!!-potrzebny-transport-%C5%81owicz-Inowroc%C5%82aw?p=15337468#post15337468[/URL] i jeszcze napisałam tu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY%21?p=15337312&viewfull=1#post15337312"]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=15337312&viewfull=1#post15337312[/URL] Dziewczyny, tak myślę, czy by nie było warto, zanim znajdziemy transport, wykastrować chłopaka? No bo skoro golasek i tak będzie chwilowo mieszkał w domu Sylwii? A coś mi się zdaje, że moja sunia niedługo będzie miała cieczkę. [quote name='elinka']Bingo chyba jednak nie ma tego ogonka, czyli to pudel jak nic. Nawet wielkością pasuje 8)[/QUOTE] i nadal to podtrzymuję :shiny:
  13. Zdjęcia będą jeszcze od Pati-c, tylko musi poszukać kompa, który odczyta jej kartę :eviltong:
  14. Na konto dotarło dzisiaj ostatnie z deklarowanych 50zł od anetek100. Zrobiłam więc przelew do Pati-C. Poprosiłam ją, aby, gdy otrzyma pieniądze potwierdziła to na wątku. Czyli finanse na chwilę obecną przedstawiają się tak: [B]Wpływy: [/B] 150zł - niulka 50zł - anetek100 100zł - avii 70zł - KUNDELKOWA SKARBONKA [COLOR=Gray] [COLOR=Black]80zł - SKARPETA DLA KUDŁACZY[/COLOR] [/COLOR]--------------------------------------------- Razem 450zł [B]Rozchody: [/B]450zł - opłata za transport Pati-C [B]Pozostało:[/B] 0zł Dziewczyny, bardzo dziękuję Wam oraz Skarboce i Skarpetce za wsparcie finansowe podróży Dajtusi. Bez Waszej pomocy sunia by do swojego domku nie pojechała. A Pati-c dziękuję za to, że nam zaufała i pojechała z sunią wcześniej, zanim jeszcze otrzymała za przejazd pieniądze. A dla Wszystkich ode mnie i od Dajtusi [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Love/Bouquet.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Animals/Dogs/Doggy-Lick.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG] [/URL]
  15. Hi, hi, ale fajnie się wkomponował w ten kocyk. Nawet nosek do kropek na kocyku pasuje.:loveu: Kiedyś widziałam u jakiegoś kota takie napady na krtań przeciwnika, może nawet to była zabawa kota z psem, ale już nie pamiętam o co kotu wtedy chodziło?:niewiem:
  16. [quote name='fiorsteinbock']Elinko, skopiuje tekst z allegro -[B] mam nadzieje, ze cioteczka sie nie pogniewa [/B]i chociaz na kilku portalach wyminionych przez nadinne18 wrzuce Miauczera. Moze znajdziemy dom :)[/QUOTE] Fiorst, cioteczka evl na pewno się nie pogniewa, bo już mamy na to przyzwolenie :eviltong: [quote name='evl']Jasne! Ja mam chwilowo urwanie głowy, więc bierzcie i jedzcie ;) albo zmieniajcie co trzeba itd.[/QUOTE] U mnie chwilowo ciężko z czasem, ale jak już ułożysz to fajne ogłoszenie to wyślę je do pośrednictwa adopcyjnego w Kociej Dolinie. Oni tam też na życzenie robią ogłoszenia dla zwierzaków na kilku portalach w necie. Fiorsteinbock, a jak tam Twoja Karolinka? Czy jest zdrowa? A miauczący podopieczny Twojego TZ-a? Czy zadomowił się już u Was na dobre?
  17. [quote name='fiorsteinbock']Oj chyba za duzo chetnych i dziewczyna nie da rady :([/QUOTE] No tak, to było do przewidzenia.
  18. To może być naprawdę różnie, czas i Wasza praca nad sunią pokaże.
  19. Niulka, czy ta dziewczyna na pierwszym zdjęciu to TY? Dajtusia to rzeczywiście ładny pies. Widzę, że sunia spaceruje sobie nad jeziorkiem. Nad którym, Dużym czy Małym? Dajtusia uważnie się wszystkiemu przygląda, zapoznaje z otoczeniem. Pewnie przez to jest teraz taka skupiona i wyciszona, nie warczy, nie gryzie i daje się głaskać. Oby tak było dalej, ale niulka, musicie się liczyć też z tym, że Dajtusia pełen wachlarz swych zachowań może pokazać później, jak się już u Was poczuje pewniej. Teraz ona chyba jest jeszcze zdezorientowana. EDIT: na konto wpłynęło dzisiaj deklarowane 100zł od Avii. ;)
  20. coronnaj, do sylwiasso jadą oba pieski, więc kąpiel 'by Sylwia' czeka ich obu.
  21. [quote name='Basia Z.']Tak, mieszkam w Sieradzu, jak trzeba to podam dokładne namiary i tel[/QUOTE] OK. Będę pamiętać. ;) A sprawa strzyżenia kudłaczka jakoby sama się rozwiązała. Już nie mogę doczekać się nowego look'u chłopaka. Oby tylko wet u psiaków czegoś nie znalazł. :roll:
  22. Basiu, a gdzie Ty mieszkasz, czy dobrze pamiętam, że w Sieradzu?
  23. Pani Wando, przepraszam, że w niedzielę się rozłączyłam, ale to przez tę moją komórkę. Jak Pani dojechała z W-wy do domu? Czy długo siedziała Pani w nocy na dworcu? A skoro mowa o ucieczce to różnie to jeszcze z Dajtusią może być, ale dzisiaj dzwoniła do mnie mama niulki i właśnie mówiła, że była z sunią na godzinnym spacerku. Dajtusia ładnie szła na smyczy, dała się głaskać, nie warczała ani nie szczerzyła ząbków, jedynie widać, że się jeszcze boi. Pani Asia chciała porobić suni zdjęcia, jednak nie umie wklejać zdjęć z komórki. Po południu może jakieś zdjęcia wklei niulka. Pani Wando, trzeba by chyba zmienić tytuł wątku na [I]'Już w domku[/I]'. ;)
  24. pewnie chodzi o tę kotkę do sprawdzania :megagrin:
  25. A ja u Sylwi nie byłam, nie znam, ale już z Waszych opisów, odwiedziłam też stronkę hoteliku Sylwii, czuję, że Bingo będzie się tam czuł jak 'pączuś w maśle' :fadein: Dla kajtka to potężna zmiana w porównaniu z ulicą. :-) EDIT: jamniś Iksik, oczywiście, też
×
×
  • Create New...