Boni-Bobo
Members-
Posts
942 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Boni-Bobo
-
Przyprowadziła mnie tutaj Kapsel, sama nie znalazłabym Szczylka. Moją słabością są boksery i do nich głównie zaglądam. Szczylkowi ewidentnie też się coś należy, przecież to mały szczylek....Będę wysyłać 30 zł miesięcznie i trzymam kciuki za malucha
-
Marto nigdy nie miej żalu, że nie wytrzymałaś, że zasnęłaś. TAK MIAŁO BYĆ. On czuł się bezpieczny, miał własną panią, był w domu i spokojnie spał. Jego cud zaczął się dziać, gdy zabrałaś go ze schronu. Odszedł i zabrał na drogę współczujące bicie dogomaniackich serc, ciepło Twoich MARTO rąk, Twoją troskę i nadzieję. Tak miało być - to był jego czas. Czas, który ma każdy. Dziękuję MARTO, że byłaś z nim.
-
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
Boni-Bobo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Soneciku - kiedy dobry los zapuka ? -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
Boni-Bobo replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
NA zimę potrzebny boksiowi własny dom . KONIECZNIE ! -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Jaś. Boksiu, który ma pecha...
Boni-Bobo replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Nowy tydzień może odmieni los? -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Brawo Bryza - teraz tylko i aż domek:lol: Nie wiem czy dotarła sierpniowa wpłata , ale mam nadzieję , że prawidłowo wpisałam nr konta . Wczoraj wysłałam wrześniową '' mini ratkę ''. Teraz będę jeszcze czarować dobre gwiazdy niech pomogą znaleźć super domek. -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
Boni-Bobo replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czekam tylko na informację , że DT jest już DS . Z bokserami tak to jest - tylko je przytulić , aby skradły serce . KORA już zdradza objawy bokserowirozy . -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Taka cisza u Bryzy:shake: Nie ma też żadnych wiadomości na stronach Fundacji :shake: -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Do góry maleńka ! Opowiedz co się dzieje ... -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z obietnicą wysyłam Bryzie na konto fundacji '' hotelowy grosik '' . TRZYMAJ SIĘ MALEŃKA . -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
Boni-Bobo replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Rozpacz....czy nigdy to się nie skończy ? Wiem , głupie pytanie , ale co zrobić gdy z bezsilności ma się ochotę wyć -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Jaś. Boksiu, który ma pecha...
Boni-Bobo replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Kto go znajdzie ? -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Wszystkie boksiowe objawy wystąpiły. Ten początkowy warkocik to był protest-song . Moja bokserka uwielbia uczestniczyć w rozmowach i wtedy wydaje dźwięki odbierane przez obcych jako warczenie . Nic bardziej mylnego . Na szczęście robi to cicho . Nazywamy ją czasem grzechotnikiem . -
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
Boni-Bobo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Soneciku , ile jeszcze trzeba czekać ? -
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
Boni-Bobo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Bokserka jest na stronie Fundacji SOS - bokserom . Może szybko znajdą ją fani rasy . Schron dla boksera to pomyłka .