Jump to content
Dogomania

Boni-Bobo

Members
  • Posts

    942
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Boni-Bobo

  1. Moja deklaracja aktualna , nr konta dotarł , jeszcze dzisiaj zrobię przelew.Monti ma DTz marzeń.Marto niewielu jest gotowych zrobić coś takiego jak Ty.Dziękuję za Gero i Montiego.
  2. Przyprowadziła mnie tutaj Kapsel, sama nie znalazłabym Szczylka. Moją słabością są boksery i do nich głównie zaglądam. Szczylkowi ewidentnie też się coś należy, przecież to mały szczylek....Będę wysyłać 30 zł miesięcznie i trzymam kciuki za malucha
  3. Jestem na zaproszenie Marty . Niestety domku nie mogę dać - moja bokserka nie toleruje żadnej konkurencji w domu . Mogę natomiast dorzucić się do hoteliku . Trzymam kciuki .
  4. Marto nigdy nie miej żalu, że nie wytrzymałaś, że zasnęłaś. TAK MIAŁO BYĆ. On czuł się bezpieczny, miał własną panią, był w domu i spokojnie spał. Jego cud zaczął się dziać, gdy zabrałaś go ze schronu. Odszedł i zabrał na drogę współczujące bicie dogomaniackich serc, ciepło Twoich MARTO rąk, Twoją troskę i nadzieję. Tak miało być - to był jego czas. Czas, który ma każdy. Dziękuję MARTO, że byłaś z nim.
  5. Marto tak mi przykro...Gero na pewno wiedział , że nie jest sam , że ktoś kto go kocha jest blisko . To wielki dar na pożegnanie . Biegaj szczęśliwy piesku po niebieskich łąkach - może spotkasz mojego Juniorka , Sonię , Freda .
  6. Grani najważniejsze , że humor ci dopisuje . Domek też się musi zdarzyć !
  7. Soneciku - kiedy dobry los zapuka ?
  8. NA zimę potrzebny boksiowi własny dom . KONIECZNIE !
  9. Brawo Bryza - teraz tylko i aż domek:lol: Nie wiem czy dotarła sierpniowa wpłata , ale mam nadzieję , że prawidłowo wpisałam nr konta . Wczoraj wysłałam wrześniową '' mini ratkę ''. Teraz będę jeszcze czarować dobre gwiazdy niech pomogą znaleźć super domek.
  10. Czekam tylko na informację , że DT jest już DS . Z bokserami tak to jest - tylko je przytulić , aby skradły serce . KORA już zdradza objawy bokserowirozy .
  11. Taka cisza u Bryzy:shake: Nie ma też żadnych wiadomości na stronach Fundacji :shake:
  12. Co się dzieje ? To już drugi uśpiony pies w ostatnim czasie :shake::shake::shake:
  13. Do góry maleńka ! Opowiedz co się dzieje ...
  14. Zgodnie z obietnicą wysyłam Bryzie na konto fundacji '' hotelowy grosik '' . TRZYMAJ SIĘ MALEŃKA .
  15. Rozpacz....czy nigdy to się nie skończy ? Wiem , głupie pytanie , ale co zrobić gdy z bezsilności ma się ochotę wyć
  16. Wszystkie boksiowe objawy wystąpiły. Ten początkowy warkocik to był protest-song . Moja bokserka uwielbia uczestniczyć w rozmowach i wtedy wydaje dźwięki odbierane przez obcych jako warczenie . Nic bardziej mylnego . Na szczęście robi to cicho . Nazywamy ją czasem grzechotnikiem .
  17. Soneciku , ile jeszcze trzeba czekać ?
  18. Grani KONIEC niespodzianek ! Dbaj o zdrówko ido domku !
  19. Poszedł przelew dla Zafirka . Trzymaj się piesku . Mam tylko nadzieję , że w tej okolicy były to jedyne wnyki , że nie powtórzy twojego losu zając, kot , sarna...
  20. Barbarzyństwo ma zawsze ludzką twarz . Zrobię jutro przelew .
  21. Bokserka jest na stronie Fundacji SOS - bokserom . Może szybko znajdą ją fani rasy . Schron dla boksera to pomyłka .
×
×
  • Create New...