-
Posts
26211 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Rozliczenie Jaagawpłacone 35zł 16---bluzaka----3zł 18----bluzka-----4zł 27----bluzka-----7zł Perełka1wpłacone 88zł 9-----buty---70zł AlfaLSwpłacone 60zł 4----kurtka----15zł 36-----kozaczki----25zł Isabelwpłacone 50zł bluzka----10zł 17---bluzka---10zł
-
Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu w lecznicy Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji,od CW Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 14-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 14.03. 2025 do godz.20 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę. Na godzinę przed zakończeniem bazarku mozna przebijać cenę o minimum 5zł Jedna cegiełka 5zł Napisano January 15
-
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
I kolejna wpłata od Aldrumki 15zł. Bardzo dziekuję -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Mam na koncie wpłatę od Nesiowatej 10zł .Dziekuję -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Da radę,chociaż juz się w tym gubię,ale nie ma tak dużo rzeczy do wysłania,więc pewnie sobie poradzę -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Chyba będę robiła kolejny,chociaż juz nie bardzo mam z czego,sporo rzeczy zostało mi z poprzednich dwóch bazarków a nowych nie mam za dużo jeśli będę robiła kolejny to może trochę potrwać,nawet ze 2 tygonie Mogę wysłać do Ciebie,do Nesiowatej i do sunnynight decyzja należy do Was,czy wysłać teraz czy po kolejnym bazarku -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Hooop -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Nadal zapraszamy:) -
Zakończony.Misz masz ,rzeczy zimowe i nie tylko do 05.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Bardzo dziekuję wszystki za udział w bazarku,kupowanie,podrzucanie -
Zakończony.Misz masz ,rzeczy zimowe i nie tylko do 05.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Na koncie mam wpłaty od: Aldrumki 25zł i od Aska7 25zł Bardzo dziekuję:) -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Ale nadal zapraszamy -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Nikt nie zajrzał:( -
Zakończony.Misz masz,buty,spodnie ,bluzki do 19.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Hoooop -
Zakończony.Misz masz ,rzeczy zimowe i nie tylko do 05.02.2025
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Zakończone
Kolejna wpłata od Nesiowatej 26zł. Bardzo dziekuję