Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Rozliczenie Jaagawpłacone 35zł 16---bluzaka----3zł 18----bluzka-----4zł 27----bluzka-----7zł Perełka1wpłacone 88zł 9-----buty---70zł AlfaLSwpłacone 60zł 4----kurtka----15zł 36-----kozaczki----25zł Isabelwpłacone 50zł bluzka----10zł 17---bluzka---10zł
  2. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu w lecznicy Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji,od CW Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 14-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 14.03. 2025 do godz.20 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę. Na godzinę przed zakończeniem bazarku mozna przebijać cenę o minimum 5zł Jedna cegiełka 5zł Napisano January 15
  3. I kolejna wpłata od Aldrumki 15zł. Bardzo dziekuję
  4. Dołączam do podziękowań,zawsze kotki mogą na Was liczyć,Wasza pomoc jest bezcenna,bardzo,bardzo dziekuję
  5. Mam na koncie wpłatę od Nesiowatej 10zł .Dziekuję
  6. Da radę,chociaż juz się w tym gubię,ale nie ma tak dużo rzeczy do wysłania,więc pewnie sobie poradzę
  7. Chyba będę robiła kolejny,chociaż juz nie bardzo mam z czego,sporo rzeczy zostało mi z poprzednich dwóch bazarków a nowych nie mam za dużo jeśli będę robiła kolejny to może trochę potrwać,nawet ze 2 tygonie Mogę wysłać do Ciebie,do Nesiowatej i do sunnynight decyzja należy do Was,czy wysłać teraz czy po kolejnym bazarku
  8. Bardzo dziekuję wszystki za udział w bazarku,kupowanie,podrzucanie
  9. Na koncie mam wpłaty od: Aldrumki 25zł i od Aska7 25zł Bardzo dziekuję:)
  10. Kolejna wpłata od Nesiowatej 26zł. Bardzo dziekuję
  11. Chyba jeszcze nie poitwiedziłam wpłaty 30zł na moje konto. Bardzo dziekuję
×
×
  • Create New...