Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. 1 Filmy: Frida,Piknik pod wisząca skała,Windą na szafot,Siedmiu samurajów,Ile waży koń trojaśki Cenę proponuje kupujący 2 Filmy: Hotel Zacisze seria2,Bon Vojage,Nigdzie w Afryce,Nieustające wakacje,Inaczej niz w raju,Rambo Cenę proponuje kupujący 3 Sweterek,kolor ciemniejszy niż na zdjęciu bawełniany,dł. 64cm szer.między pachami 53cm Rozmiar 36-38 CW 10zł 4 Rękawice narciarskie CW 5zł Licytuje Aska7 CW 5 Poduszka jeż,nowa CW 12zł Aldrumka CW 5a 6 Bluzka 68%bawełna,32%nylon,kolor ciemniejszy niz na zdjęciu,rękaw 3/4 koronkowy Dł.76cm szer.między pachami 71cm Rozmiar 3XL CW 5zł
  2. Isabelwpłacone 50zł/z wysyłką/ 12--broszka --22zł torebka---6zł Aska7wpłacone 25zł/z wysyłką/ 20---krem Nivea---4zł 4----rękawice----5zł Aldrumkawpłacone 25zł 5---poduszka---12zł 62---czapka----5zł 61---sweter----8zł Nesiowatawpłacone 26zł 18----kolczyki----22zł 44----świece----4zł kojawpłacone 80zł/z wysyłką/ 9----sukienka----15zł 19---perfumki----20zł Perełka1wpłacone 24zł/z wysyłką/ 14---zawieszka----5zł 59----szal----10zł
  3. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu w lecznicy Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji,od CW Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 14-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 05.02. 2025 do godz.22 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę. Jedna cegiełka 5zł
  4. Dołączam do podziękowań,dziękuję wszystkim obecnym na bazarku,podbijającym,kupującym cegiełki,dzięki Waszym dobrym serduchom pomalutku uda się spłacić dług
  5. Bardzo chuda Snieżka,widziałam,jest śliczna,kochana,szybko załapie,ze nie wszyscy ludzie są zli. Należa się wielkie podziekowania za pomoc tym biedakom ze schroniska
  6. Dołączam do podziękowań,bardzo,bardzo dziekuję za zmniejszenie długu Dziekuję wszystkim obecnym na bazarku,kupującym,i Tobie Elmas
×
×
  • Create New...