Dziekuję za obecnośc na bazarku zaglądanie,kupowanie fantów i cegiełek
I proszę o sprawdzenie na bazarku czy wszystko się zgadza.Bo o pomyłki u mnie nie trudno.
Jest śliska częściowo,są takie pasy,część śliska,a część bawełniana,na zdjęciu jak się dobrze przyjrzeć widać.Z przodu i z tyłu wstawka śliska,i rękaway pół na pół.
Napewno można prać,ale czy w pralce nie wiem,ręcznie napewno można.