Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='papryka']Oby mala zostala tam gdzie jest:))))))))))[/QUOTE] Oby,marze o tym.
  2. [quote name='Monika z Katowic']Ala - Monika K.K. to ja - Monika z Katowic. :):) W tytule przelewu napisalam: "Monika z Katowic dla Dorka". :)[/QUOTE] Domyslilam sie,ale nie wiem czy Jowita B.Malgorzata i Marek M. to wplaty jednorazowe?No i ponawiam pytanie,czy Sylwia G.B ,ktora wplacila 40zl.to Syla?
  3. [quote name='kmurdz']mialaby wspaniale warunki! :)[/QUOTE] Eh...wspaniale,a Mala taka kochana:lol: i widac,ze czuje sie tam dobrze.
  4. [quote name='ollalaa']Aleksandra R.-P. to ja :-) To jest moja deklaracja na kwiecień, maj i czerwiec.[/QUOTE] Dziekuje:lol:
  5. [quote name='marysia55']przelew poszedł, pewnie będzie we wtorek.[/QUOTE] Dziekuje marysia:lol:Dorek dziekuje.Kolejna cioteczka usmiechnela sie do Dorka:loveu:
  6. [quote name='marysia55']Zaproszenie dostałam, ale linka do wątku już nie miał kto mi podać. Więc trochę potrwało zanim sobie go odnalazłam. Jutro poczytam wątek i zobaczę jak mogę pomóc. Jak znam życie to kasa najważniejsza. Cosik pewnie wysupłam dla Dorka.[/QUOTE] Witamy na watku:lol:Znasz zycie,znasz:lol:
  7. [quote name='Astaroth']W "komplecie" do Dorka dostałam tabletki Agapurin, już się prawie skończyły, załatwiłam jakby co receptę na następne opakowanie. Wykupić? On je bierze na serce dobrze pamiętam? Przelew doszedł, dzięki.[/QUOTE] Oczywiscie wykupic,jezeli jest taka potrzeba,o ile sobie przypominam Omar byla z Dorciem u kardiologa,ale nie pamietam zalecen.
  8. [quote name='Monika z Katowic']No - psie dziewczynki nie bać się już ludzi! :)[/QUOTE] I rozgladac sie za domkiem:lol:
  9. Sliczna i dobra Mala:lol:A nie moglaby zostac w tym miejscu,gdzie jest,widze tyle miejsca do biegania,mialaby fajnie,no i ma przyjaciolke.
  10. [quote name='jola_li']Bardzo żałuję, ale pomóc mogę na razie skromnie i tylko jednorazowo :-(. Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Wyslalam numer konta na pw. Jola i nie tak:-(,tylko tak:lol:,Dorek ucieszy sie z kazdej zlotowki.
  11. [quote name='ala123']wczoraj nadeszły takie wpłaty: Aleksandra R.-P. 15zł Elżbieta O. 15zł Sylwia G.B. 40zł proszę się ujawnić:lol::lol::lol:[/QUOTE] I ja prosze,chcialam uzupelnic w 1 poscie:lol:
  12. [quote name='ala123']już Ci podaję na pw i przy okazji informuje,że przed chwilą wysłałam 240 zł Astaroth za kwietniowy pobyt Dorka[/QUOTE] Pedzisz Ala jak wicher,jeszcze dobrze nie przeczytalam,a tu numer konta wyslany,pieniazki Astaroth wyslane,dzieki:lol:Monika,a dzieki Tobie tak kolorowo i cieplo zrobilo sie na watku Dorka:lol:
  13. ,, I ja tez codziennie zagladam,czy Barnaba ma jakies ogloszenia?
  14. [quote name='BasiaD']Ja też dziękuję za zaproszenie..Szkoda żeby ta Milusia trafiła do schronu, bo tam się zmarnuje..Ja niestety pieska wziąć nie mogę,ale bedę jej kibicowac i postaram się jakoś pomóc..Teraz najważniejsze żeby znalazła przynajmniej DT..Podnosze..[/QUOTE] Nie moze trafic do schronu,trzeba pomyslec o dt.jezeli dluzej nie moze byc w tym miejscu gdzie jest.Wszystkie te pieski wyrzucone sa takie lagodne,dobre,kochane.Domek napewno znajdzie sie dla takiej slicznej suni/musi miec imie-propozycje?/tylko troszke trzeba poczekac.
  15. [quote name='elkate']26.04 wysłałam 5,00 - nie otrzymaliście?[/QUOTE] Czyli,to stala na maj?
  16. Napewno podobna,a nie ta sama?W ubieglym roku moja Kropeczka znalazla domek,a po kilku tygodniach dziewczyna napisala,ze znalazla Kropke na ulicy,chore oczy,zziebnieta,glodna.Jak to na ulicy?Przeciez ona znalazla wspanialy domek.Taki wspanialy,ze baba z Chorzowa/ku przestrodze/wyrzucila ja na bruk,a do mnie lgala,ze Kropka ma sie dobrze,eh....gdybym ja dorwala,troche za daleko do Chorzowa:angryy:
  17. [quote name='Cajus JB']Te w pierwszym poście to są wszystkie ogłoszenia Dorka czy są gdzieś inne?[/QUOTE] To sa wszystkie ogloszenia,plus jeszcze w miesieczniku Przyjaciel Pies.
  18. [quote name='Havanka']To moja wpłata. Byłam przekonana, że napisałam swój nick. Robiłam kilka wpłat, może przeoczyłam?[/QUOTE] To jest wplata za 3 miesiace?Bo juz sie troche pogubilam.
  19. Bedzie dobrze,napewno,szkoda tylko,ze na ogloszenia nikt nie odpowiada:shake:dlatego tez stale deklaracje dla Dorka sa takie cenne,dzieki nim bedzie wylegiwal sie na kanapie u Astaroth:lol:A propo----Astatoth,jak tam Dorek?
  20. Moze to skutek spania na sniegu,te mrozy,a on wyrzucony spal na sniegu,mowie oczywiscie o Zamosciu.Trzymam kciuki za Pilocika,dobrze,ze to nie nerki,bo dopiero bylby klopot,a tak moze wyzdrowieje,napewno wyzdrowieje.
  21. Po interwencji Strazy dla Zwierzat,jeden psiak do zabrania,bardzo biedny,smutny,na krotkim lancuchu,bez wody i jedzenia,drugiego KaroII ,ktory jest w podobnej sytuacji,wykupilibysmy,dlatego prosze,popytajcie znajomych,rodzine,moze ktos przygarnalby psiaki,transport zalatwimy,jedynie w taki sposob mozemy im pomoc,Straz nakazala suczke ster.moze po,rowiez zgodzilby sie ja odsprzedac,juz mu chyba nie bedzie potrzebna.Na razie te dwa psiaki pilnie potrzebuja pomocy:-(
  22. [quote name='Monika z Katowic']Dziękujemy w imieniu Dorka Havanko!:)[/QUOTE] Dziekujemy:lol:Numer konta wyslalam na pw
×
×
  • Create New...