Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26221
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Tez mi sie to nie podoba.Pan z "opieki" chce przygarnac starsza,niedowidzaca sunie,bo co? Ma dobre serce?Nie mozna niczego robic pochopnie,wiem,ze nie masz czasu,ale chyba chcesz,zeby Twoja ukochana Sonia trafila do dobrego domku,a nie szybko w pierwsze lepsze rece.Tutaj ciotki chca pomoc i ich propozycje i chec pomocy sa cenne.
  2. [quote name='katarzyna.cane']dziewczyny dzwonil do mnie pan z opieki nad zwierzetami ze jesli nie znajdziemy domu dla soni my tutaj to on ja wezmie chociaz ma juz psy u niewiemy czy sie zaakceptuja..[/QUOTE] Co za pan z opieki nad zwierzetami? Skad? Jak sie dowiedzial o Soni?To wszystko musisz Kasiu tutaj napisac.
  3. Program w TVN to bardzo dobry pomysl,jezeli Anja2201 nie wezmie jej do siebie,to po prostu nie ma innego wyjscia,z milosci do psiaka mozna wiele rzeczy.
  4. Tez mysle,ze firma,to nie miejsce dla Pilota,zobaczymy co wyjdzie z wizyty przedadopcyjnej.
  5. [quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Doro kochana! :) Wysyłam Ci na maila moje ogłoszenia![/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Doreczku! W końcu znajdziemy wspaniały domek dla Ciebie!!![/FONT][/SIZE] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=black]Był jeden telefon - starsza pani ma zadzwonić dzisiaj jeszcze raz... ale wielkiej szansy nie ma. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=black]Jak pani usłyszała, że Dorek jest [/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Book Antiqua][COLOR=black]Brzezinach koło Warszawy to zaczęła marudzić, że daleko.[/COLOR][/FONT][/FONT][/SIZE][FONT=Calibri] [/FONT][/QUOTE] Dzieki Monika:lol:jak wroci Ania porozwiesza ogloszenia w W-wie.Moze poprosze jeszcze kogos z innego miasta,moze z Lublina,mialabym blisko do Dorka:lol:
  6. [quote name='Monika z Katowic']Ufff... Razem wywiesiłam [COLOR=blue]33 ogłoszenia[/COLOR] Dorka. Teraz tyle, a za dwa tygodnie kolejna partia. Niestety pani (o której pisałam) już nie zadzwoniła...[/QUOTE] 33?:eviltong:o matko!!!To jest milosc:loveu:
  7. [quote name='bela51']No, ciotka sie wywiązała. bazarek gotowy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/187329-Letnia-kolekcja-ubra%C5%84-na-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-bazarek-do-24-czerwca-br.?p=14858536#post14858536[/url][/QUOTE] Slicznie ciotce beli dziekujemy i zapraszamy na bazarek.
  8. Doreczku,ale sie wzruszylam,taki jestes sliczny,marzy mi sie zobaczyc takie zdjecia z ds. Piromanka jak wroci/20-go/porozwiesza ogloszenia w Warszawie.
  9. Pomyslalam o Warszawie,bo Dorek mialby blisko do ds. ale przeciez nie o to chodzi zeby bylo blisko,tylko zeby domek byl wspanialy.
  10. [quote name='Ingrid44']Niesamowita cioteczka:loveu::loveu::loveu: W takim razie czeakmy na odzew z ogloszen :lol:[/QUOTE] Fakt,dziekujemy Monika:lol:A czy te ogloszenia powiesilas w Katowicach?Bo tak sobie pomyslalam,ze moze by powiesic w Warszawie?
  11. [quote name='Monika z Katowic']Teraz jakoś trzeba utrzymać Dorka w hoteliku, więc robię co mogę... Ale marzę, żeby stał się cud i Dorek został adoptowany z miłością![/QUOTE] Ja tez o tym marze,ale po ostatnich przezyciach:-( ciesze sie ,ze Dorek bezpieczny i wiem,ze w koncu znajdzie swoj domek,a Tobie Monika dziekuje,ze robisz,co mozesz:lol:
  12. [quote name='Monika z Katowic']Dzień dobry, kochany Doreczku!:) Znowu trochę żebrałam dla Ciebie. Misio szczęśliwie poszedł do domku - może też "skapnie" jakiś grosik dla Ciebie, biedaku? Nadmienię, że "spadek od TINKI" dla Doreczka wynosi [B]111,70 zł.[/B] Jeszcze chwilkę trzeba jednak poczekać na wizytę poadopcyjną u Tiny.[/QUOTE] Brak mi slow Monika,tyle kasy:crazyeye: i to dla Dorusia,bardzo sie ciesze:loveu:
  13. Ze zdjeciem?Bo Dorus taki sliczny.
  14. Musza pomoc Ci go zlapac osoby,ktore go dokarmiaja,Tobie pewnie sie nie uda,Max zmeczony,bo co to za spanie na mokrym,a musi tez byc czujny,zeby nikt go nie skrzywdzil.Teraz leje,za chwile upaly,psiaka trzeba jak najszybciej zabrac i porozmawiaj z osobami,ktore go karmia,moze do kogos ma wieksze zaufanie.Napewno zaufa rowniez Tobie,tylko,ze to troche potrwa.
  15. Bardzo wazne jest tez zebyscie porozmawialy z listonoszem/jezeli jutro pojedziecie/ czy on byl u Aliny S w ubieglym tygodniu,bo jezeli nie,to klamstwo tej kobiety jest ewidentne,a tak prawde mowiac,to w nic juz nie wierze,a iskierka nadziei jest bardzo malutka.
  16. [quote name='Monika z Katowic']Trzymajcie kciuki za udanę wizytę poadopcyjną u Tiny - wtedy Dorek dostanie w spadku ponad 100 zł. :) Już ma przydzielone![/QUOTE] To trzymamy,mam ndzieje,ze Tina znalazla dobry domek, no i Dorek sie ucieszy:lol:
  17. Bardzo prosimy,kto pomoze nam odnalezc Koreczka, Jo moze jechac jutro,ew.w piatek.
  18. [quote name='Monika z Katowic']Doreczku? Co u Ciebie słychać? Choć jedno nowe zdjęcie Dorka - proszę i błagam.[/QUOTE] I ja tez,pokaz sie pieseczku:eviltong:
  19. Nie tylko na Ciebie rzucano sie,ze pytasz,pytala rowniez olga7 ,zostala zaatakowana i straszona odpowiedzialnoscia za pomowienia,gdzie sa te osoby broniace Aline S? Ja tez czuje sie winna,ze za bardzo ufalam i wierzylam,bede miala nauczke,niestety kosztem Zuzi i Koreczka.Nie wiem kto pisal,ze nie zlozy zawiadomienia,my to zrobimy,tylko wroci ala123,zlozymy zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa,jest wiele niejasnosci i watpliwosci,o ktorych nie bede pisala na watku.Tak nie mozna oszukiwac ludzi,trzeba poniesc kare.
  20. [quote name='elmira']A ja nie mogę przeboleć, że ludzie wiedzieli co się tam dzieje i podług tylko sobie znanych powodów nic nie mówili, tylko pozwolili na to, żeby ten proceder trwał. Gratuluję na prawdę.[/QUOTE] I ja nie moge tego przebolec,prawdopodobnie olga7 juz dawno pisala o tym,ze tam dzieje sie cos niedobrego,ale zostala zaatakowana,ze jak moze pisac takie bzdury jak nigdy tam nie byla.Przed chwila wierzylam,ze Korek zyje,mialam ociupinke nadziei,a teraz znowu mysle,ze nie zyje/za duzo sprzecznosci/ i tak caly dzien:placz:
  21. Dziekuje,ze bylyscie tam i szukalyscie Korka,ta osoba,ktora niby widziala psiaka podobnego do Korka daje nadzieje,ze moze faktycznie uciekl,chcialabym w to wierzyc.Ale nie wiem dlaczego nie bylo ogloszen,przeciez byla tam Wiosna i ogloszenia rozwieszla,moze Alina S. po jej wyjezdzie te ogloszenia zabrala? Ale dlaczego niby mialaby to robic?
  22. Belu,masz zapchana skrzynke. Jak czuje sie Barni,przybral juz moze ociupinke na wadze?
×
×
  • Create New...