-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A ta mała sunia.........pokażcie ją......[/QUOTE] Mam tylko jedno zdjecie,zrobila suni tylko jedno,bo jak zobaczyla w jakim stanie jest psiak to ja sparalizowalo.Oczywiscie Kudlataja.Wysle zdjecie dianie to wstawi.Sunie trzeba zabrac,bo jak bedzie miala szczeniaki,w takiej rodzinie to problemy od nowa. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wiem od Krystyny,bo to ona byla u tych ludzi,ze kierownik schroniska w Zamosciu zabral do siebie do domu biedaka,nie mogl zostac w schronie,byl bardzo biedniutki i potrzebowal domku natychmiast. -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Szczeniaki, które jechały z Tz do Krakowa - pzekazane.[/QUOTE] Bardzo dziekuje za zabranie szczeniaczkow do Krakowa:loveu: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki terier,ze wstawiasz zdjecia Barniego,za kazdym razem ladniejszy:lol: -
Misio to wspanialy psiak,najbardziej lubi jesc i towarzystwo pan:eviltong: nie moge wyjsc z podziwu i zdumienia,ze on tak wcina sucha karme,staruszek,a uwielbia ja jesc. Misio to imie w sam raz dla niego,to taki prawdziwy,kochany Misio:lol: ale swoj domek,to jednak swoj,dlatego mam nadzieje,ze ktos zauwazy malego:ppsiaczka.
-
Sunia szczeniaczek na razie w Dt u Krystyny/do niedzieli/dlatego potrzebny jest tymczas dla niej. Mama szczeniakow musi byc wysterylizowana,bo problem zacznei sie od nowa. Dlatego potrzebny DT, ktory zaopiekuje sie sunia po sterylce,pozniej/jesli bedzie to DT tylko na czas sterylki/ wroci na terminal.
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
DORA1020 replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Zycze Ci zdrowia Kasiu,bo to niesprawiedliwe,zeby tyle nieszczesc spadalo na jedna osobe.- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='diana79']jak Dora znajdzie czas to napisze pewnie więcej, popołudniu jechała załatwić sprawę z transportem dla szczeniaków oby wszystko się udało :)[/QUOTE] Udalo sie:multi:udalo:lol: Szczeniaczki pojechaly o 15tej do Krakowa.Z Zadra i TZ Toli. Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu: Kupilam im obrozki i smycze,niestety obrozki okazaly sie ciut za duze,dzwonilam juz do Pauli,zeby miala to na uwadze,bo sunie sa bardzo wystraszaone i gdyby jej ucielkly mialaby problem,ale Paula wezmie je na rece ,tak bedzie bezpieczniej. Trzecia sunie pojechala na kilka dni do Krystyny,jest bardzo wystraszona,bardzo.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Ok, już się robi ;) [B]Zrobiłam przelew na kwotę 430 zł. Borys ma na koncie 229,50 zł.[/B][/QUOTE] Dziekuje:lol:poprosze,zeby bude dla Borysa zrobil jak najszybciej. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']200 za DT i 230 za budę? Czy razem 230zł ? Przepraszam, że tak marudzę, ale wolę się nie pomylić ;)[/QUOTE] 200zl za PDT i 230zl na bude. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Dora, ile mam wysłać? Na DT 200, a na budę ile?[/QUOTE] Nie wiem dokladnie ile na bude,potrzeba kupic materialy+ zrobienie budy.Wyslij prosze 230zl,do tego doloze 50zl,ktore mam.Buda musi byc duza i ocieplana,bo Borys to psiak duzych rozmiarow:lol: -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja mogę zamówić w razie czego :)[/QUOTE] Dziekuje diana:lol:,zamow prosze 15kg dla Borysa i 15 kg dla psiakow na tymczasie,apetyt im dopisuje:eviltong:Tylko wyslij mi prosze numer konta,bo napewno skasowalam. -
[quote name='handzia']Mój znajomy nie chce jednak suki :-( Tłumaczyłam, prosiłam, niestety. Tak mi przykro...Zostanie jedna sunia, jak reszta pojedzie?[/QUOTE] Nie zostanie,nie moze tam zostac sama,pojedzie na dwa dni do Krystyny,a w niedziele prawdopodobnie do DT do Serocka. Bedzie pod opieka Renatki z Fundacji Dom Tymianka.Rozmawialam z nia we wtorek,powiedziala,ze zaopiekuje sie ostatnia sunia i pomoze w ogloszeniach:lol: Mnie tez jest przykro,ze Twoj znajomy nie chce suczki,ale moze chce pieska?:p
-
[quote name='ba-cha']Jak grochem o sciane; nie zaprzeczam, ze weci odmowili pomocy; powtarzam MIELI WOLNE SOBOTNIE POPOLUDNIE; chodzi mi o oskarzenie ze kierowali sie tylko checia zysku; O przyznanie sie, ze telefon do lekarki dotyczyl pomocy w sensie uspienia psiaka nawet nie licze...i nie bede tej sprawy drazyla; Powtarzam, prosze o usuniecie informacji o checi zysku ze strony wetow; niczego innego nie wymagam, prosze o obiektywizm , tak aby dalsza wspolpraca z ludzmi byla mozliwa; powtarzam, ze Takie oskarzenia naprawde zniechecaja do wspolpracy!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Pewnie chodzilo o pieniadze ,czyli zaplate za usluge wet. zauwazyla Pani lacznik---PEWNIE,mam prawo do wlasnego zdania i mam prawo myslec,ze pewnie o to chodzilo skoro weci odmowili pomocy.
-
[quote name='ba-cha']Cytowalam to juz na poprzedniej stronie na Pni prosbe, ale prosze bardzo zacytuje jeszcze raz; i powtorze, ze te oszczerstwa sa rowniez zamieszczone na dwoch bazarkach dotyczacych tego biedactwa;[/QUOTE] Wejdzie na watek osoba,ktora uczestniczyla w pomocy psiakowi.Jesli ona napisze,ze weci nie odmowili pomocy,przeprosze za te "oszczerstwa"
-
[quote name='ba-cha']Drogie Panie, nie zaprzestane, dopóki Pani Dora1020 nie wycofa swoich oskarzen (na wszystkich trzech watkach), ktore nie sa sprawiedliwe; Prosze spojrzec na sprawe obiektywnie; Mozna pomagac zwierzakom nie oczerniajac przy tym innych ludzi; To naprawdę zniecheca do jakiejkolwiek pomocy, nawet najskromniejszej;[/QUOTE] Ale ja juz pytalam:gdzie sa te oskarzenia?Prosze zacytowac.
-
[quote name='ewa gonzales']pani ba-cha...... szanowna pani . zwracam sie z wielka prosba o zaprzestanie juz , dajmy sobie zyc , poprostu .....:modla::modla::modla:tysiace serc na nas czeka ..... na nasza pomoc jakakolwiek !Dora1020 -kochana jestes wielka[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1052.gif[/IMG]:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::modla::modla::modla:Dora1020- nie poddawaj sie nigdyyyyyy[/QUOTE] Dziekuje Ewuniu,nigdy sie nie poddam,wszystko dla zwierzakow,zawsze.....
-
[quote name='ba-cha']i jest powielane na bazarku i na tym watku :[url]http://www.dogomania.pl/threads/217890-Umieral-w-bolu-odchodzil-w-oborce.....-uratujmy-blagam!-od-17.11-23.11-do-22.00[/url] Dla sprostowania nie pojechaly tylko zadzwonily, gabinet w sobote w tych godzinach popoludniowych jest juz nieczynny[/QUOTE] Niewazne czy pojechaly czy zadzwonily,jest napisane,ze lecznica jest czynna cala dobe.
-
[quote name='taks']dogo to publiczne forum i każde imienne oskarżenie ma wagę kamienia więc nie można tak sobie rzucać niepełnych czy nieprawdziwych relacji i liczyc że to pozostanie bez echa Warto o tym pamiętać i tu juz nawet nie chodzi o prawną odpowiedzialnośc ( choc takowa istnieje) a o zwykłą przyzwoitość i wiarygodność Zwłaszcza jak później dziwi brak sojuszników do współpracy - może i tu tkwi przyczyna? Może ludzie sie po prostu obawiają że porywczośc i emocje przeważą nad rozsądkiem a konsekwencje trzeba bedzie ponosic wspólnie? To tyle ode mnie w temacie szczeniaków, wzgardzonej propozycji sterylkowej ( ba-cha parę stron wyzej pisała o tym, co chyba wyjasnia, że wchodzac na ten watek ma jak najlepsze intencje- warto to zauwazyc prawda?) i latajacej zacieczkowanej matki szczyli której kolejną ruję mozna było dosc łatwo przewidzieć a więc potraktowac jak priorytet. Nie było nawet porządnych zdjęc zeby sukę ogłaszać Tak , dogo , pewnie i tym razem pomoże ale jak długo to udźwignie jesli zamiast zapobiegać będzie sie wkraczać gdy juz nóż na gardle? I nie sądzę aby w tej sytuacji któryś z wetów na miejscu podjął sie sterylki. Nikt nie zaryzykuje kolejnej publicznej "relacji" przeciw sobie i to przekazanej nawet nie z drugiej a z trzeciej reki ... więc ? Szykuje sie kolejna akcja transportowa, tak? I tak z kazdym kolejnym zwierzakiem potrzebujacym pomocy weterynaryjnej? Dora z całym szacunkiem do Twojej pracy ale po raz juz nie wiem który błagam - rób to z głową i policz do dziesieciu zanim cos zrobisz/napiszesz. Uważam że zamiast wypraszać kogoś z wątku powinnas wyjasnić zarzuty które tu padły z Twoich ust ( nawet jesli to była relacja rozmowy w której nie uczestniczyłas to pisząc wziełaś za ich prawdziwość odpowiedzialnośc i powinnas ponieśc konsekwencje). I jesli okaże sie że wprowadzono Cię w błąd to wetom ze Szczebrzeszyna nalezą się tu przeprosiny. Wypraszanie z wątku ludzi którzy przychodzą z propozycjami pomocy to chyba ostatnia rzecz na którą można sobie pozwolić:shake:[/QUOTE] Nie rozumiem wzgardzonej pomocy sterylkowej.Moze tak to odebralas,ale to nie bylo wzgardzenie czyjejs pomocy.Po prostu juz miesiac temu poprosilam Fundacje Zwierzata i My,ktora obiecala pokryc koszty sterylki. Chcialabym byc taka madra i robic i pomagac z glowa,ale taka nie jestem,swoje wady mam,ale dla mnie najwazniejsza jest pomoc zwierzakom i pewnie znowu "naraze sie" swoim zdaniem,ale takie ono jest. A jakie zarzuty padly z moich ust? Nie wypraszam nikogo z watku,kto zaproponowal pomoc dla bezdomnych psow w Szczebrzeszynie. I mam nadzieje,ze sasiadka oprawcow psa zarejestruje sie na dogo i wyjasni cala sytuacje.
-
[quote name='ba-cha']Witam raz jeszcze, wchodze na to forum bo mam do tego prawo, tak jak kazdy inny forumowicz; Pochodze z okolic Szczebrzeszyna i interesuje sie losami tamtejszych zwierzat; z racji swojego stanu nie moge niestety adoptowac ani zapewnic domu tymczasowego dla zadnego zwierzaka, ale regularnie wplacam na konta roznych fundacji skromne bo skromne, ale jakies tam kwoty; Do tej pory nie bralam udzialu w dyskusji, ale postanowilam to zrobic po niesprawiedliwym i mysle ze podyktowanym emocjami poscie, oczerniajacym uczciwych i dobrych fachowcow; Rozumiem Pani racje, ale prosze tez zrozumiec druga strone; Znam dwie wersje wydarzen Pani i lekarzy i staram sie znalezc zloty srodek, a Pani ciagle bezpodstawnie upiera sie przy swoim; prosze tylko o usuniecie oskarzen ktore oskarzaja lekarzy o bezdusznosc; jak juz wpomnialam kazdy ma prawo do wolnego popoludnia i moze prosze pomyslec wczesniej o lepszej organizacji podobnych akcji; Zwracam rowniez uwage, ze do tej pory zwracalam sie do Pani z szacunkiem a nie per "kobieto";[/QUOTE] Przepraszam za per "kobieto" A gdzie jest to moje oskarzenie? Prosze o napisanie.Ja go nie widze.Wydaje mi sie,ze stwierdzam tylko fakty a nie oskarzam.
-
[quote name='ewa gonzales']:-(:-(:-(:-(......................... serce krwawi ...... biedactwo cudne malenkosci ........ nawet dotyk chyba - tez jego boli , ze strachu .....z ran wszystkich .......zeby tylko udalo sie jego uratowac kochani!:modla::modla::modla::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::thumbs:[/QUOTE] Juz sie udalo mu pomoc,dzieki pomocy weta z Zamoscia.Bardzo mu za to dziekuje:loveu: Chociaz psiak nadal potrzebuje pomocy,BDT.
-
[quote name='diana79']zrobiłam bazarek na tego biedaka, może z bazarku się ktoś nim zainteresuje? [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217874-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-gryzoni-dla-psa-w-tragicznym-stanie-kt%C3%B3ry-trafi-do-schronu-do-21.11.?p=18020456#post18020456"]różności dla gryzoni dla psa w tragicznym stanie który trafi do schronu do 21.11. [/URL][/B] może trzeba pospamowac na inne wątki aby ktoś przejął opiekę na nim? Dora daj znać jak mu mozna pomóc?[/QUOTE] Dziekuje diana za zrobienie bazarku:loveu:dziekuje za to ze JESTES:lol: i pomagassz bezdomnym psiakom ze Szczebrzeszyna:lol:
-
[quote name='masza44']Mogę napisać do Skarbonki sterylkowej, może się zgodzą zapłacić za sterylizację suni ( mam tam stała deklarację) tylko potrzebne byłoby miejsce żeby wydobrzała po zabiegu.[/QUOTE] Dziekuje Masza,ale sterylke suni pokryje Fundacja Zwierzeta i My,chodzi tylko o zaopiekowanie sie sunia po sterylce.I tutaj jest problem.